هفت نکته درباره‌ی کلیپی از آقای وحید

انصاف نیوز، علی اصغر شفیعیان: درباره‌ی فیلم کوتاهی [لینک] که از سردار وحید حقانیان پخش شده و در آن نسبت به اظهارات دکتر جهانگیری، معاون اول رییس جمهور موضع گیری عجیبی شده است، چند نکته به نظر می‌رسد:

۱ – از کجا معلوم که حرف سردار وحید درباره ی مسکن مهر سرپل ذهاب کارشناسی است و حرف جهانگیری غلط است؟!

۲ – از کجا معلوم که نظر ایشان با نظر رهبری در این باره همسو باشد که برخی آن را یکی فرض گرفته‌اند؟

۳ – آیا تخریب آقای جهانگیری با این ادبیات کار صحیحی است؟ آیا اگر او هم جواب همسانی به آقای وحید بدهد خوب است؟

۴ – آیا قرار است که از بی تدبیری در ساخت مسکن مهر هم دفاع شود؟ خب چرا برای دفاع یکی از خود مدافعانش در آنها ساکن شوند؟!

۵ – آیا با دعوای سیاسی می‌توان جلوی رویه‌های غلط را گرفت؟ اگر جهانگیری به سیاسی کاری متهم است، شما چطور؟

۶ – دوستان اصولگرا برای خروج از وضعیت شکست‌های پی در پی، حالا به جای نگاه به دهان دیگران، به نظرات کاملا کارشناسی چشم بدوزند و بس.

۷ – ای کاش سرداران به اموری که در آن تخصص و مسوولیت دارند بپردازند، دولتی‌ها هم همینطور، دیگر قوا نیز همچنین!

وحید حقانیان: قصد جسارت نداشتم

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/1YIAV
برچسب ها

نوشته های مشابه

15 Comments

 1. قبلا ها یک نظریه مطرح بود که اطلاعات دسته بندی شده و حساب شده به دست مسوولان می رسد. این کلیپ نشان داد … اون نظریه کاملا درسته.
  وقتی یک بنای بیسواد را که در درو دهات آغاجری داشته کارش را در سطح خودش انجام می داد بیارند و لقمه گنده پروژه مسکن مهر را بهش بچپانند نتیجه جز این در اقتصاد نخواهیم دید.

  30
  3
  1. درود بر شما که جان مطلب را گفتيد. وقتي اطلاعات بصورت تحريف و تفسير برأي شده ارائه گردد و شوربختانه ادعا هم بشود که اطلاعات من و ما از همه ملت بيشتر است، نتيجه اش ميشود وضعيت حال حاضر مملکت بحران زده مان.

   10
   1
 2. تخم لق را جهانگیری شکست یا زمین لزره واقعیت پنهان عمل کرد شما را آشکار ساخت !؟
  واقعا به هوش و بصیرت این جنابان باید شک کرد که چطور در حالی که همه چیز عیان شده و دنیا روی این موضوع زوم کرده ، باز به ناحق سعی در تخریب دیگران و دفاع از عمل کرد خود دارند .

  32
  3
 3. شما چرا انقد […] سوخته؟ جیره خوره بدبخت، انقد […] نیست که از حرف دفاع کنید؟ کوچکترین سواد سازه ای کافیه تا بدونی اسکلت ساختمون در برابر زلزله طراحی میشه نه نما، انقد از عقده بسوز تا بمیری

  7
  34
  1. مهندس این همه آئین نامه برا مهاربندی اجزای غیرسازه ای رو برا شما نوشتن دیگه ، از شما که سواد داری بعیده بدیهیات رو بلد نباشی

 4. آیا دروغ گفتن کار خوبیست؟؟ اگر فکر کردید که مردم نمیفهمن کو خوندید ، اتفاقا مردم شعورشون بسیار بالاست.دیدید که چطور از احمدی نژاد استقبال شد . استقبال از احمدی نژاد تو دهنی بزرگی به روحانی و جهانگیریه.شماها غلط میکنید که به معاون بیت رهبری بی ادبی کنید بیجا میکنید.احمق جان وقتی جهانگیری توی ساعت اولیه زلزله ضر اضافه میزنه و میگه مسکن مهر فلان و بهمان این کارشناسی شده؟توی ۲ساعت کارشناسی شده؟؟خاک بر سر احمق عقب موندتون

  2
  14
  1. …، چون ادبيات شما هيچ تناسبي با (مردم) ندارد، بلکه بکلي با آن مخالف و بيگانه است، لذا با آنچه که ادعا کرده (و هميشه ادعا ميکنيد) و خود را بدان ناميده ايد، خطابتان نمي کنم بلکه با … (چند نقطه) خطابتان ميکنم و ميگويم که اساسا شماها با توجه به نوع ادبياتتان ، نيازي به پاسخگوئي نداريد!

   7
   1
 5. فراتر از اصل نظر و درست یا نادرست بودن آن مهم به کارگیری این ادبیات از سوی شخصی است که در نظام جایگاه رسمی ندارد ولی به اتکا یک ساختار در برابر یک مسئول آنهم معاون اول رییس جمهور گنده تر از خودش حرف می زند و هیچ نگرانی هم ندارد .

  21
  1
 6. من ماجرا را به انصاف میگذارم کسی نمی خواهد کیفیت مسکن مهر در کل کشور را تایید کند ولی تصاویر سر پل ذهاب نشان میدهد اسکلت کاملا سالم است. من باور نمیکنم کسی در مسکن مهر به علت کیفیت پایین ساختمان جانش را از دست داده باشد. به دور از هیاهو های سیاسی و این ماجرا هم فساد و دروغ گویی آقای جهانگیری مثل روز برایم روشن است. احترام و ارادت به همه هم وطنان و در آرزوی روزی که هیچ مسئولی فکر جناح بازی نباشد.

  2
  13
 7. با به کار بردن الفاظ رکیک نشان دادید که همکار خوبی برا ی آقای جهانگیری نبوده اید بلکه همکار خوب دیگران بوده اید!!!!! جناب حقانی.تا مرد سخن نگفته باشد علم وهنرش نهفته باشد.

  15
 8. صاف صاف تو دوربین موبایل طرف نگاه میکنه و لعنت میفرسته بر این و اون بعد […] میگه جمع خصوصی بوده و من با فلانی که لعن و نفرینش کردم ۲۵ ساله رفیقم و قصد توهین و جسارت نداشتم !!!
  […]
  جانفدای ولایتم که هست نور علی نور ! مرحبا مسلمان مرحبا
  کسی که حب و بغض سیاسی داره و نمی تونه ارادتش نسبت به […] رو پنهان کنه [اشتباه می‌کنه] درباره مسئولان سیاسی مملکت حرف می زنه

  16
 9. می گم اگر دوستان اصلاح طلب به جای مسکن مهر یه کمی تنقلات هم بریزن تو جیب ملت، خوب بود. حداقل می فهمیدیم پول هدفمندی یارانه ها کجا رفت. راستی طلا شده گرمی یک و هفتصد. سکه شده یک میلیون و هشتصد. بعد از بالارفتن نجومی دلار طی چندین ماه مابقی ارزها هنوز پایین نیومده. از حال و روز بورس و تولید داخلی هم بپرسی بد نیست. شهرداری هم که رسما رفته تو کما. اعضای شورای شهر هم اگه هر چند وقت یکبار بلیت مترو رو گرون نکنن آدم نمی فهمه زنده هستن یا ریق رحمت رو سر کشیدن. با دفترچه سلاکت دولت جانتان یه سری هم به بمارستان بزن واسه دوا درمون ببین چیکارت می کنن. البته شما پاچه خوارهای وزرا و معاونان دولت پیر پاتالها وقت این کار رو ندارین برای دوا و درمونتون مستقیم می رید بلاد فرنگ.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن