هشدار به خودرو سازان!

ایمیلی رسیده به انصاف نیوز در پی می آید:
ملت بزرگ ایران! چنانکه مستحضرید چند سالیست که خودروسازان داخلی به صورت ادواری و به بهانه های تکراری همچون تحریم و گرانی ارز و اجرای فازهای مختلف هدفندی یارانه ها یا به بهانه های واهی تر و بی ربط تری همچون گرانی قیمت برق و سایر حامل های انرژی در تلاش و تدارک بوده تا خودرو های بی کیفیت خود را با قیمت های چند برابری و خارج از قاعده به دست مصرف کننده برسانند.
در این بین حرص و طمع دوستان خودروساز سیری ناپذیر نشان داده و علیرغم تولید منفی سنوات گذشته باز بر طبل خود رایی و استبداد گونه ی خود می کوبند. و ظاهراً چاه حرص و آزشان سیراب نگشته و قصد دارند ضرر و زیان خود را از جیب ملت ضعیف و مستضعف جبران نمایند.
لذا بدین وسیله از تمامی مصرف کنندگان محترم دعوت به عمل می آید که خودروی داخلی را تحریم کنند و تا مشخص شدن قیمت واقعی خودرو از خرید خودروی داخلی صرف نظر و یا چاره ای دیگر اندیشه کنند.
از سوی دیگر به خودرو سازان هشدار می دهیم که دست از حساب دو دوتا چار تای جیب خود برداشته و فکری عاقلانه، قانونی و مشروع برای برون رفت از این معضل ملی بیاندیشند. هیچ کس راضی به از بین رفتن صنعت بزرگ خودروی داخلی نیست اما تولید کننده محترم باید قاعده و اسلوب بازار و مشتری مداری را دانسته و از تحویل خودروی گران و بی کیفیت به مصرف کننده چشم پوشی نماید.
در این راستا از وزارت مربوطه، شرکت های خودروساز و شورای رقابت درخواست می کنیم، پیش از شروع حرکتی در انصراف از خودروهای ثبت نامی، از هرگونه تغییر قیمتی چشم بپوشند.
در پایان از دولت محترم خواستاریم با رعایت جانب مردمداری و عدالت راه زیاده خواهی را مسدود و در این راه از تمام ابزار فشار خود از جمله پایین آوردن تعرفه خودروهای خارجی استفاده نمایند.
به امید سربلندی ایران و ایرانی واقعی. 
رونوشت جهت استحضار ملت شریف ایران، خبرگزاری های داخلی، وزارت صنعت و معدن و تجارت، شورای رقابت، شرکت های خودروسازی.
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا