خرید تور نوروزی

کریس صدرنشین جدید اینستاگرام؛بالاتر از مسی

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید، با شکست دادن مسی و نیمار، بیشترین فالوور را در بین فوتبالیست‌ها در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد.

به گزارش ورزش سه، ستاره پرتغالی در سال 2017 توانست 30 میلیون فالوور جذب کند که یک رکورد در بین ورزشکاران محسوب می‌شود. او در حال حاضر 116 میلیون فالوور دارد و نفر دوم جهان از لحاظ تعداد فالوور محسوب می‌شود.

هر چند که در دنیای هنر، ستاره هایی هستند که از لحاظ تعداد فالوور نزدیک به رونالدو هستند و ممکن است با رونمایی از فیلم یا آلبوم موسیقی جدیدشان، از رونالدو جلو بزنند؛ ولی در دنیای ورزش، ستاره پرتغالی حرف اول را می‌زند.

تحقیقات وبسایت تنئو بلو روبیشن نشان می‌دهد که رونالدو، 9 میلیون فالوور بیش از مسی در سال 2017 جذب کرده است و مسی با جذب 21 میلیون فالوور در سال 2017، تعداد دنبال کننده های خود را به عدد 84.8 میلیون رسانده است. در زیر فهرست ستاره های دنیای ورزش که بیشترین فالوور را در سال 2017 جذب کرده اند می‌بینید.

با این حال در مورد استوری های اینستاگرام، این نیمار است که حرف اول را می‌زند. او بالاتر از رونالدو و دیبالا، بیشترین بازدیدکننده ها را در بخش استوری دارد.

اینستاگرام راهی برای افراد مشهور ایجاد کرده که بتوانند از طریق حساب کاربری شان درآمد داشته باشند. رونالدو به ازای هر عکسی که برای اسپانسرهایش منتشر می‌کند، 308 هزار پوند دریافت می‌کند که این بالاترین درآمد در میان تمام کاربرهای مرد اینستاگرام است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا