احتمال شکایت حسین هدایتی از محمود صادقی

در پی انتشار لیستی به عنوان بدهکاران بانک سرمایه ازسوی محمود صادقی نماینده تهران در مجلس[لینک]، حسین هدایتی یکی از نامبرده شدگان گفت: این نماینده به چه حقی این حرف را زده است؟ نماینده مجلس که نباید دروغ بگوید. اگر یک ریال از بانک سرمایه وام گرفته باشم ثابت می شود وگرنه از محمود صادقی شکایت می کنم.

حسین هدایتی در گفت و گو با خبرنگار انصاف نیوز گفت: نه من نه هیچ کدام از خانواده یا شرکت های من از بانک سرمایه وامی نگرفته ایم. اما درباره بدهی لیستی که این نماینده منتشر کرده است. این موضوع به پروژه ی تجاری شهرک صنعتی و میدان صادراتی جنوب کشور مربوط می شود که نیمه کاره مانده بود. من آن ها را خریدم و ده هزار شغل ایجادکرده و بدهی آن ها را پذیرفته ام. این پروژه ها کارآفرینی است و در برابر تسهیلات سه برابر وثیقه دارد. به طور مثال کارخانجاتی از خصوصی سازی شرکت خریداری کردیم که در زمان دولتی بودن به بانک ها بدهکارند و مسوولیت پرداخت این بدهی ها را هم ما پذیرفتیم.

حسین هدایتی در پایان گفت: شخصا با چک و سفته وام نگرفته ام. وقتی شما یک ملکی را خریداری می کنید که تسهیلات دارد. مسوولیت پرداخت بدهی ها به شما منتقل می شود. یکی از شرکت های ما در پروژه ای ملک هایی را خریده است که مالک قبلی آنها برای این ملک ها از بانک سرمایه تسهیلات دریافت کرده و بدهکار بوده است. اگر ادعای صادقی دروغ باشد از حقوق شهروندی خودم استفاده می کنم و علیه این نماینده اقدام خواهم کرد.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/xnNvT
برچسب ها

نوشته های مشابه

3 Comments

  1. کار همه تان شده آسمان و ریسمان بافتن – و تعداد کثیری از مردم چشمشان به ۴۵۰۰۰ تومان یارانه است ( ۱۰ دلار ) ماهانه ! در این سرزمین همه چیز یافت میشود، الا شرم – احساس مسئولیت – حیای میهنی ! اصلآ میدانید اینها چیست ؟ بعد یک نماینده هم مثل صادقی که پیدا میشود و یک کلمه شما را نصیحت میکند – تهدیدش میکنید به شکایت و حواله اش میدهید به عسس !؟ چرا اینقدر همه چیز از محور خارج شده ؟ ما ۸۵ میلیون مردمِ این مملکت هستیم و شما کلآ – جمعآ ۸۵ هزار نفر هم نمی شوید و هرچی هست – دست شماهاست ! نگران نیستید از عاقبت این رویه ؟

  2. اقای هدایتی لطفا بفرمائید چه کار خانه هائی را از خصوصی سازی خریده وبا چه قیمتی خریده اید فقط همین مانده بود که […] یقه صا حبخانه را بگیرد یاد قدیما بخیر که میگفتند امیر مومنان برای درخواست چند درهم از بیت المال اهن گداخته دردست برادرنابینایشان عقیل گذاشتند همان عقیل که نه تنها مثل بعضیها به ذنب دوری از اسلام مبتلا نشد بلکه پسر عزیزش مسلم ع چه جانفشانیها که در راه فرزند امیر مومنان سیدالشهدا نمود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن