حصر، نه تایید و نه تکذیب

حجت‌الاسلام «مجتبی ذوالنور»، نماینده‌ی اصول‌گرای مجلس شورای اسلامی که دومین فرد سیاسی ملاقات کننده‌ با حجت‌الاسلام «مهدی کروبی» در حصر بوده است، از کسانی است که تا کنون سخنی از این دیدار به میان نیاورده است.

ذوالنور در تماسی که خبرنگار انصاف نیوز با او داشت در پاسخ به اینکه آیا فکر می‌کند این موضوع به مردم مربوط است یا نه گفت: «چیزی که به شورای‌عالی امنیت ملی مربوط است من بیایم خودم را بیاندازم داخلش و بگویم به مردم مربوط است یا به غیر مردم؟!»، او همچنین در طول این مصاحبه در پاسخ به سوالات خبرنگار، به‌طور مداوم از عبارت «نه تایید، نه تکذیب» استفاده کرد.

متن این گفت‌وگو در ادامه می‌آید:

انصاف نیوز: بین شما و آقای کروبی چه گذشت؟

مجتبی ذوالنور: من نه تایید می‌کنم نه تکذیب

بالاخره به دیدارشان رفتید دیگر!

شما تا صبح هم بفرمایید، من  می‌گویم نه تایید نه تکذیب، خب؟

الان مدت زمان نسبتا طولانی از آن دیدار گذشته، به نظرتان وقتش نیست که در این‌باره صحبت کنید؟

شما دویست بار دیگر هم تکرار کنید، من همین یک کلمه را می‌گویم.

آیا قرار هست که در آینده دیدار دیگری داشته باشید؟

نه تایید نه تکذیب

شما پیامی را رساندید؟ یا ایشان چیز خاصی گفتند؟

نه تایید، نه تکذیب

آقای ذوالنور! چه وقتی قرار است راجع به این موضوع صحبت کنید؟

دلیلی ندارد من راجع به این موضوع صحبت کنم. من راجع به چیزی که نه تاییدش می‌کنم و نه تکذیبش، چه صحبتی دارم؟ این موضوع به شورای‌عالی امنیت ملی مربوط می‌شود، خودشان هم تصویب می‌کنند.

یعنی به مردم ارتباطی ندارد؟

ربطی ندارد این حرف‌ها که شما بگویید مردم. چه ربطی دارد که من بگویم به مردم یا به غیر مردم مربوط است؟

به هر حال این مساله یکی از جدی‌ترین مسایل داخلی ما است!

چیزی که به شورای‌عالی امنیت ملی مربوط است من بیایم خودم را بیاندازم داخلش و بگویم به مردم مربوط است یا به غیر مردم؟ چه حرفی است؟ اگر سوال راجع به موضوعات دیگر دارید، بفرمایید، راجع به این مساله، من عرض کردم صحبتی ندارم.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. این برادران محافظه کار اقتدارگرا از اول و از اساس به هیچ کجا پاسخگو نیستند!؟ به این گفت و گو دقت کنید! ادبیات پاسخ را تأمل کنید! در حالی که ذات قدرت زمینی و یکی از مؤلفه هایش، پاسخگو بودن و داخل اتاق شیشه یی قرار داشتن می باشد.

    16
    1
  2. خیلی دلتون خوشه بابا ! خیال کردید پیش مدرس رفتید ؟! حیف اون وقت نبود که حرومش کردید ؟! وقتی نمیخواد بنا به هر دلیلی ، حرف بزنه چطور جوابهای نامربوط شو تحمل کردید ؟! نماینده قحطی که نیومده ؟! می رفتید خدمت علی آقای مطهری یا آقای پزشکیان هم احترامتون حفظ میشد و هم کلی اطلاعات می گرفتید.اینها نمی دونند در قبال ملت و رسانه ها مسؤلیت دارند

    10
  3. دم شيخ شجاع گرم، بنظرم چنان ضربه فني اش کرده که طرف گيج ميزنه! تا حالا که ميگفت بايد اعدامشون کنن، الان ميگه بمن مربوط نيست و به شوراي عالي امنيت ملي مربوطه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن