نگاهی به وضعیت رقبای پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان

هم گروهی های پرسپولیس نسبتا در لیگ های داخلی شان شرایط خوبی دارند.

به گزارش ایلنا، ساعتی قبل در کوالالامپور مالزی مراسم قرعه کشی فصل جدید رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و پرسپولیس ایران در گروه سوم با تیمهای الوصل امارات، السد قطر و برنده دیدار تیمهای نسف قارشی ازبکستان و الفیصلی اردن روبرو خواهد شد.

سرخپوشان تهرانی مقابل تیمهایی صف آرایی می کنند که در لیگ های داخلی خود جایگاه خوبی را دارند. تیم الوصل در لیگ امارت با ۲۲ امتیاز و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به العین در صدر جدول قرار دارد.

در لیگ ستارگان قطر تیم السد با ژاوی و پورعلی گنجی هم اکنون با ۲۴ امتیاز و با فاصله ۴ امتیازی نسبت به الدوحیل در رده سوم جای گرفته است و شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی دارد.

نسف قارشی هم با وجود اینکه یک هفته به پایان رقابت های لیگ برتر این کشور باقی مانده است با ۶۲ امتیاز به مقام دوم دست پیدا کرده است.

دیگر تیمی که ممکن است با تیم برانکو هم گروه شود تیم الفیصلی اردن است. تیمی که در لیگ اردن و تا پایان نیم فصل اول با ۱۹ امتیاز در رده چهارم جدول ۱۲ تیمی این کشور قرار دارد و با صدر جدول فاصله ۵ امتیازی دارد.

این در حالی است که پرسپولیس هم اکنون تیم صدرنشین فوتبال ایران و قهرمان نیم فصل اول به شمار می رود.


هم گروهی های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا وضعیت فوق العاده ای دارند.

قرعه کشی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا انجام شد و استقلال تهران در گروه D با تیمهای الهلال عربستان، الریان قطر  برنده دیدار تیمهای العین امارات و الملکی بحرین هم گروه شد.

اگر نگاهی به وضعیت کنونی این تیمها در لیگ های داخلی شان بیندازیم متوجه می شویم که آبی پوشان تهرانی متاسفانه بدترین جایگاه ممکن را دارند.

در حال حاضر الهلال در لیگ حرفه ای عربستان با ۲۶ امتیاز از ۱۰ مسابقه صدرنشین است و فاصله خوبی هم با رقبای خود ایجاد کرده است.

تیم الریان در لیگ ستارگان قطر بعد از الدوحیل با فاصله ای سه امتیازی در رده دوم قرار دارد و به همراه السد مثلث قهرمانی را تشکیل می دهند.

در لیگ امارات نیز العین بعد از الوصل با ۲۲ امتیاز و فقط به خاطر یک تفاضل گل در رده دوم حضور دارد. جالب است بدانید دیگر تیمی که ممکن است با استقلال هم گروه شود یعنی تیم الملکی بحرین هم در حال حاضر در لیگ ده تیمی بحرین با ۱۷ امتیاز از ۹ مسابقه در رده سوم حضور دارد و با تیم صدرنشین ۸ امتیاز فاصله دارد.

اینها در حالی است که آبی پوشان تهرانی پیش از هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر ایران در رده هشتم قرار گرفته اند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن