جزییات حرف‌های عجیب احمدی نژاد با شمخانی

«احسان گل محمدی» فعال رسانه‌ای اصولگرا از جدیدترین جزییات از صحبت‌های عجیب احمدی نژاد با شمخانی، دبیر شورایعالی امنیت ملی، درباره‌ی دختر رییس قوه قضاییه خبر داد.

به گزارش انصاف نیوز، وی در یادداشتی تلگرامی نوشت:

یکشنبه ۵ مرداد ماه – حوالی ظهر – اسکورت ویژه مقامات یک به یک در مقابل ساختمان معروف خیابان ولیعصر توقف کردند و آنها وارد ساختمان جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام شدند؛ اعضای مجمع پس از خوش و بش های معمول یکی پس از دیگری به اتاق جلسات می‌روند.

«جز ۶ صندلی مربوط به رییس و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، سران سه قوه و رییس مجلس خبرگان رهبری، ترتیب و چینش نشستن بقیه اعضا تصادفی است و هر کسی زودتر بیاید و روی یک صندلی بنشیند، نفر بعد جای دیگری می‌نشینند و مثل مجلس شورای اسلامی نیست که صندلی‌ها هر ۶ ماه قرعه کشی شود و صندلی هر نماینده مشخص باشد.»

محمود احمدی نژاد رییس جمهور پیشین در صندلی سوم سمت راست میز کنفرانس می‌نشیند بعد از حجه‌الاسلام والمسلمین مجتهد شبستری و قبل از امیر دریابان علی شمخانی؛ بعد از شمخانی حجه‌الاسلام والمسلمین امینی نجف‌آبادی می‌نشیند و در صندلی ششم نیز احمد توکلی عضو جدید مجمع می‌نشیند.

آیت الله هاشمی شاهرودی به عنوان رییس مجمع رسمی بودن جلسه را اعلام می‌کند و جلسه آغاز می‌شود.

در این جلسه احمد توکلی که به فاصله دو صندلی با محمود احمدی نژاد نشسته بود رو به او می‌کند و می‌گوید: شما به چه دلیلی دو قوه نظام را زیر سؤال بردید؟ احمدی نژاد لبخند می زند و اینگونه پاسخ می‌دهد: جلسه را ادامه دهید.

اما این پایان حاشیه‌های جلسه فوق نبود؛ در بخش دیگری از جلسه محمود احمدی نژاد به علی شمخانی که در کنار او نشسته بود می‌گوید: از جاسوسی دختر رییس قوه قضاییه چه خبر؟؛ شمخانی در پاسخ به او می‌گوید: این ماجرا از اساس دروغ بود.

احمدی نژاد در واکنش به این جمله دبیرشورایعالی امنیت به او می‌گوید: شما مطلع نیستید!؛ «رییس جمهور پیشین» در ادامه گفت و گوی خود با «علی شمخانی» ادعا می‌کند که حتی آدرس دقیق محل بازداشت «زهرا لاریجانی» را می‌داند!

احمدی نژاد ادعا می‌کند آدرس محل بازداشت فردی را دارد که همه‌ی نهادهای امنیتی می‌گویند او بازداشت نشده است؛ «خرقه» که قابل نیست؛ پیشنهاد می‌دهم آدرس دقیق مورد اشاره را در کانال دولت بهار اعلام کنند؛ امیدوارم این داستان مانند ماجرای لیست مفسدان اقتصادی که در کل دو دوره ریاست جمهوری‌اش ادعا می‌کرد در جیبش است و ملت ۸ سال منتظر بودند تا دربیاورد {از جیب‌اش} نشود!

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. چقدر اموزنده وجالب است .بقول یکی از طنزپردازان هیچ زمانی انهمه طناز یکجاجمع نشده بودند.

    10
    1
  2. چرا از احمدی نژاد تحت عنوان افترا شکایت نمی کنند یا مدعی العموم اعلام جرم نمیکند ؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا