جبهه پایداری: هیچ صنمی با احمدی‌نژاد نداریم

سخنگوی جبهه پایداری گفت: «گُنده کردن موضوع احمدی‌نژاد به نفع نظام نیست. همه هم می‌دانند پایداری با احمدی‌نژاد هیچ صنمی ندارد. اصلا پایداری درست شد که خط رهبری را پیگیری کند.»

خبرآنلاین نوشت: «پایداری تا قبل از اعلام موجودیت جمنا تشکلی بود که درباره موضوعات مختلف سیاسی همواره سعی می کرد بدون محافظه کاری موضع شفاف اتخاذ کند زیرا معتقد بود یک جریان فکری تا زمانی که موضع داشته باشد و موضعش را هم شفاف بیان کند، زنده است اما وقتی دائم در موضع‌گیری هایش احتیاط کند، کم کم دچار میرایی می شود.

اما جبهه پایداری این روزها دیگر پایداری سابق نیست. ماه‌ها از انتخابات ریاست جمهوری می گذرد اما این تشکل بیشتر نظاره‌گر تحرکات و تحولات حوزه سیاسی کشور است، برخی تحلیلگران و صاحب نظران بر این باورند که پایداری چون حرفی برای گفتن ندارد سکوت کرده، در مقابل مجید متقی‌فر، سخنگوی جبهه پایداری دیدگاه یادشده را رد می کند و می‌گوید: مسئله اصلی پیگیری معیشت مردم است الان بیشترین حرف را ما می زنیم. شخصیت های پایداری مدام در حال سخنرانی در جاهای مختلف هستند. منتها ما اینها را خرج پایداری نمی کنیم. برخی می خواهند بازار اختلافات گرم شود و مردم سرگرم این مسائل باشند؛ این کار که مصلحت نظام نیست.

گزیده اظهارات سخنگوی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرآنلاین را در ادامه بخوانید.

– درباره بی سر و صدایی پایداری، واقعیت آن است که از دیگران هم سر و صدایی نمی شنویم.

– (آقای محبیان اخیرا گفته بود پایداری حرف نمی زند، چون حرفی برای گفتن ندارد.) غیر این بگوید باید تعجب کرد.

– مصاحبه ای که پایداری دوست دارد درباره حل مشکلات کشور و مردم است اما آن چه رسانه ها علاقه دارند از جنس اختلاف است و این که پایداری چه کار می کند؟ الان بیشترین حرف را ما می زنیم. شخصیت های پایداری مدام در حال سخنرانی در جاهای مختلف هستند. منتها ما اینها را خرج پایداری نمی کنیم.

– ما تلاش مان این است که کار سیاسی به نفع نظام و ارزش ها و انقلاب باشد.

– مسئله اصلی پیگیری معیشت مردم است. باید دید سرنوشت وعده هایی که به مردم دادند به کجا رسید؟ آیا وعده و اقدامات با هم همخوانی دارد؟ وقتی زلزله شد یکی از دوستان رسانه ای اصلاح طلب یک روز بعد از زلزله زنگ زد، نظیر همان سوال ها را پرسید. به او گفتم خانم محترم زلزله شده است مردم نان، آب، امنیت، سلامتی، مداوا و کمک می خواهند، چرا اینها را پیگیری نمی کنید. رسالت رسانه ها پیگیری مشکلات مردم است یا پیگیری اینکه آیت‌الله مصباح چه کار می کند؟ پایداری چه کار می کند؟ چه زمانی ملاقات داشتند؟ چه گفتند؟ نقشه و برنامه پایداری چیست؟ تصور می کنند ما نشستیم همه اش علیه دیگران نقشه می کشیم. به او گفتم ما نیز مثل همه مردم موضوع زلزله را پیگیری می کنیم که چه اقداماتی شده است؟ نهایتا آخرش دعوایمان شد. حالا آیا شما نیز همین نکته را می خواهید پیگیری کنید یا فقط می خواهید بدانید گروه های دیگر چه کار می کنند؟

– مسئله قدس برای ما الان موضوع اول است. انتظار داریم دستگاه دیپلماسی فعال تر برخورد کند. انتظار داریم مردم شفاف بدانند وزیر خارجه انگلیس برای چه آمده بود و چه کار کرد و رفت؟ البته تلویزیون خلاصه صحبت ها را پخش کرد اما ما متوجه نشدیم آمد و رفت او برای چه بود. کسی سابقه او را باید درآورد، متوجه می شود این آدم در شهرداری و دوره نمایندگی‌اش فاسد و جاسوس بوده، از برخی محافل سیاسی نیز طرد شده است. حال چنین آدمی که جرثومه فساد است و از یک مرکز فساد بلند شده به ایران آمده، برای چه بود؟ خودمان می دانیم انگلیسی ها و فرانسوی ها دنبال مذاکره درباره موشک هستند تا تکمله به برجام بزنند. بله پایداری درباره اینها حرف دارد. ما حرف هایی می زنیم که آمریکا بدش بیاید و دوستان خوششان بیاید.

– (مردم انتظار داشتند که پایداری در موضوع بست‌نشینی آقای احمدی‌نژاد و مقابله با جریان انحرافی موضع شفاف بگیرد) مردم چنین انتظاری ندارند. این انتظار گروه‌هاست. گُنده کردن موضوع احمدی‌نژاد به نفع نظام نیست. همه هم می‌دانند پایداری با احمدی‌نژاد هیچ صنمی ندارد. اصلا پایداری درست شد که خط رهبری را پیگیری کند.»

انتهای پیام

کلیک کنید
سایت دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

 1. سلام،
  او را گُنده کردید – گذاشتید روی شانه های ما ( مردم ) – حالا که لِه شده ایم و زیر فشار صدای خُرد شدن استخوانهایمان درآمده – میگوئید گنده کردن او به نفع نظام ( بخوانید پایداری ) نیست !

 2. بله جناب سخنگو، ما و همه ميدانند که شما حرف هائي را ميزنيد که دشمن ( آمريکا) بدش بيايد و دوست (روسيه و چين) خوشش!! از شما غير از اين باشد، پذيرفتني نخواهد بود. و اما در رابطه با فرزند معنوي پدر معنوي تان!!، شرم و حيا هم خوب چيزي است اگر برخي ها داشته باشند، مگر پدر معنوي تان نبود که با آن خاطرات عجيب و غريب نقل کردن از اين و آن و گفتن (بيني و بين الله) ، تبليغات عجيب و غريب براي فرزند معنوي خود ميکرد!!؟ برايتان متاسفم که حداقلي از شجاعت و شهامت پاي حرف خود ايستادن را هم نداريد.

 3. عقده احمدی نیوز
  خنده تر دار تر از این وجود نداره مگه پایداری چقد رای داره
  تو انتخابات 92 همه زور این جبهه پشت سر جلیلی مشخص شد
  اشتباهی کد نده این پایداری ها بودند که خودشان به احمدی نژاد چسباندند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا