چه کسی سکان دار شرکت مخابرات می شود؟

پیرو انتصاب دکتر رسول سرائیان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به عنوان معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران، روز دوشنبه و در جلسه‌ی هیات مدیره‌ی شرکت مخابرات ایران درباره‌ی گزینه‌های سکانداری شرکت مخابرات ایران بحث خواهد شد.

به گزارش سیتنا، پس از آنکه با حکم روز شنبه‌ی مهندس آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر رسول سراییان به عنوان معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب شد، روز دوشنبه و در جلسه‌ی هیات مدیره‌ی شرکت مخابرات ایران پیرامون گزینه‌های سکانداری شرکت مخابرات ایران بحث و تبادل نظر خواهد شد.

شنیده‌های سیتنا حاکی است اگرچه تا کنون فردی به عنوان سرپرست شرکـت مخابرات ایران انتخاب نشده است ولی ممکن است فردا و در جلسه‌ی هیات مدیره‌ی این شرکت، یکی از اعضای فعلی هیات مدیره به عنوان سرپرست، سکان هدایت شرکت مخابرات ایران را بر عهده گیرد تا پس از تبادل نظر و مذاکرات دولت با سهامدار عمده، فردی به عنوان مدیرعامل قطعی شرکـت مخابرات ایران منصوب شود.

در حال حاضر برات قنبری، مظفر پوررنجبر، بابک تراکمه، لطیف وصلی و حمیدرضا رفیعی اعضای هیات مدیره‌ی شرکـت مخابرات ایران هستند که به ترتیب قنبری و پوررنجبر در جایگاه رئیس و نائب رئیس هیات مدیره‌ی این شرکت قرار دارند.

چندی پیش، مدیرعامل شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران طی حکمی رضا خضردوست، مدیرعامل سابق شرکـت مخابرات گیلان را به عنوان نماینده این شرکت به عضویت هیات مدیریه شرکت مخابرات ایران منصوب و جایگزین مظفر پوررنجبر کرد که به دلیل عدم موافقت سایر سهامداران، توافق شد که تا پایان دوره‌ی کاری هیات مدیره، تیم فعلی حفظ شوند.

در همین حال، برات قنبری که از مدیران بازنشسته به شمار می‌رود و تا چندی پیش، همزمان پست معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را بر عهده داشت، این مسوولیت را واگذار کرد و به عنوان مشاور اقتصادی در وزارت ارتباطات مشغول است.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/aQMqJ
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن