22 اردیبهشت پرداخت اول یارانه مرحله دوم | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز 22 اردیبهشت پرداخت اول یارانه مرحله دوم | پایگاه خبری تحلیلی انصاف نیوز

۲۲ اردیبهشت پرداخت اول یارانه مرحله دوم

دولت دومین یارانه از بهار۹۳ را طبق روال هر ماه، بیست و دوم اردیبهشت به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌کند و به این ترتیب انصراف دهندگان از این ماه رسما یارانه‌ای دریافت نخواهند کرد. با پایان زمان نام نویسی مجدد متقاضیان یارانه نقدی، دولت فعلا به تمام کسانی که ثبت نام کرده‌اند یارانه می‌دهد و هرگونه حذف و یا جرح و تعدیل به ماههای آینده موکول خواهد شد.
به گزارش انصاف نیوز به نقل از ایسنا به این ترتیب تمام سرپرستان خانواری که جزو ۷۳ میلیون ثبت نام کننده مجددا هستند، طبق روال هر ماه به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان یارانه خواهند گرفت و در این راستا دولت باید بودجه‌ای ۳۴۰۰ میلیارد تومانی برای این امر در نظر بگیرد.
گام دوم هدفمندی یارانه‌ها در حالی رسما در اردیبهشت۹۳ کلید می‌خورد که فاز اول اجرای این قانون در ۴۰ ماه گذشته به عقیده بسیاری نتیجه بخش نبوده و علاوه بر کسری بودجه‌ی گسترده در پرداخت‌های نقدی، حمایت بخش تولید و تامین اجتماعی را نیز به کلی نادیده گرفته است. 
انتهای پیام./

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن