فرزند هاشمی شاهرودی: خارج است!

ساعتی پس از آن که یکی از اعضای دفتر آیت الله هاشمی شاهرودی شایعات درباره‌ی وی را تکذیب کرد، فرزندش تعطیلی کلاس و سفر خارج را تایید کرد!

به گزارش انصاف نیوز، خبرگزاری رسا در ساعت 21:14 دقیقه در خبری با تیتر «تعطیلی دروس آیت الله هاشمی شاهرودی برای تکمیل دوره درمانی» نوشت:

«فرزند آ‌یت الله هاشمی شاهرودی با اشاره به تعطیلی دروس رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تکمیل دوره درمانی، از سلامتی کامل ایشان خبر داد. حجت الاسلام سید علا هاشمی شاهرودی فرزند آیت الله سید محمود هاشمی شاهرودی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، با اشاره به تعطیلی دروس آیت الله هاشمی شاهرودی، از سلامتی کامل نایب رییس خبرگان رهبری خبر داد. وی با اشاره به نگرانی شاگردان و علاقه مندان آیت الله هاشمی شاهرودی از عدم حضور ایشان در دروس و جلسه مجمع تشخیص مصلحت افزود: الحمدلله آیت الله هاشمی شاهرودی در سلامت کامل هستند. دروس ایشان چند روزی برای تکمیل دوره درمان تعطیل خواهد بود، عدم حضور ایشان در جلسه مجمع تشخیص نیز به همین دلیل است و به زودی برنامه ها و دروس آیت الله هاشمی شاهرودی از سر گرفته خواهد شد. آیت الله هاشمی شاهرودی برای تکمیل دوره درمانی سفری به خارج از کشور کردند و به زودی باز می گردند اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد و خوشبختانه در سلامت کامل هستند و به زودی به کشور باز گشته و دروس و برنامه ها را پیگیری می کنند».

تکذیب یک شایعه درباره‌ی هاشمی شاهرودی [+توضیح]

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. خارج رفتن فقط برای مردم عادی بده خود اقایان مسئول حیفه توی ایران درمان بشن واصولا اینا دل کندن از این دنیا راندارن وشوق خدمت رسانی نمیذاره وسوال دیگه راسته اقای شاهرودی عراقیه وایرانی الاصل نیست؟

  13
  1
  1. چه تفاوتی میکند؟ایرانی یا خارجی مگرتوفیری دارد؟اصل شیفتگی خدمت است که سلامت حضرات از سلامتی رعیت مهمتر وحیاتی تراست…

   6
   2
 2. باداشتن امام هشتم واین همه امام زاده بهتر نبود واسه سلامتیتون همینجا میرفتین شفا میگرفتین مثل قشرضعیف جامعه.اگه شفا میدادن ک خداروشکر اگرم شفا نمیدادن میرفتین محضر جدتون اقام امام حسین.شیرینتر از این مگه میشه

  1
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا