واکنش معاون اول رییس‌جمهور به اعتراضات مشهد

معاون اول رئیس جمهور گفت: کسانی که حرکتهای خیابانی را آغاز می کنند، پایان دهنده ‌آن نخواهند بود و دود اقدامات آنها به چشم خودشان هم می‌رود.

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری امروز در بیست و پنجمین مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران، اظهار کرد: شاخص‌های اقتصادی کشور در وضعیت مناسبی است. ولی چند کالا گران شده است که دلایل خود را دارد و دولت هم مکلف است قمیت آنها را اصلاح کند.

وی در ادامه افزود: اما مسائل اقتصادی بهانه برخی مسائل شده است. در پشت پرده مسائل دیگری مطرح است. کسانی که بانی برخی اقدامات علیه دولت شده‌اند، بدانند دود اقدامات آنها به چشم خودشان می‌رود. وقتی حرکت سیاسی در خیابان شروع می شود، دیگران بر آن سوار می شوند و کسانی که آن حرکت را شروع کردند، پایان دهنده آن نیستند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. حرف های خودشان را باید به خودشان گفت!
    در عین حال دولت روحانی می بایست تشویق کننده و تضمین دهنده ی اعتراضات مسالمت آمیز مردمی! تأکید می کنم، مردمی، نه از نوع برادران خودجوش! که تاریخ مصرفش علیه دولت منتخب تمام شد، دیگر انجام نشود، باشد و از این لحاظ پیش رو باشد.این رو قانون اساسی ما میگه.
    البته این حق را برای همه به رسمیت شناخت. نه یک گروه خاص!

  2. سلام،
    قطعآ با شما موافقم – چون این تجربه گرانبها را – ما مردم که شروع کننده حرکتها ی خیابانی و اعتراضات سیاسی در سال ۵۷ بودیم ، با تمام وجود حس میکنیم که تمام کننده آن – ما نبودیم !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا