واکنش کرباسچی به شکایت علم‌الهدی: شکایتی از بنده نشده!

در حالی که سیزدهم دی‌ماه، برخی سایت‌های خبری از احضار غلامحسین کرباسچی به دادسرای مشهد در پی شکایت دفتر آیت‌الله علم‌الهدی خبر داده بودند، امروز او که در کنگره‌ی بزرگداشت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی حضور یافته بود، نسبت به این موضوع ابراز بی‌اطلاعی کرد.

کرباسچی، دبیر کل حزب کارگزاران در گفت‌وگو با خبرنگار انصاف نیوز، گفت: شکایتی از بنده نشده و در این باره خبری ندارم.

او در پاسخ به این که «آیا موضوع شکایت را تکذیب می‌کنید؟»، گفت: تا این لحظه چیزی از دادسرا به دست من نرسیده است.

این درحالیست که خبرگزاری  فارس، ۵ روز پیش اعلام کرده بود که «غلامحسین کرباسچی، شهردار اسبق تهران و دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی به همراه حمیدرضا جلائی‌پور، فعال سیاسی اصلاح طلب، از سوی دادسرای مشهد فراخوانده شدند و در همین رابطه بازپرس شعبه ۲۰۹ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در این خصوص گفته بود: این افراد به اتهام تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب علیه آیت‌الله علم‌الهدی احضار شده‌اند.»

در پی آغاز اعتراضات از مشهد و برخی شائبه‌هایی که در این باره مطرح شد، برخی کانال‌های خبری، از احضار آیت‌الله «علم‌الهدی» به شورایعالی امنیت ملی خبر داده بودند که با واکنش دفتر امام جمعه مشهد مواجه شد. این درحالی بود که «غلامحسین کرباسچی» نیز در واکنش به شایعه‌ی خبر احضار آیت‌الله «علم‌الهدی» به شورایعالی امنیت ملی که منبع آن را کانال او عنوان کرده بود، گفت: اصلا من کانالی ندارم! اصل خبر را جایی دیده‌ام، اما خبر ندارم که راست است یا دروغ.

او گفته بود: یکی از رسانه‌های خارجی عنوان کرده بود که در کانال من، این خبر را دیده است که من گفتم اصلا من کانالی ندارم و تکذیب کردم که کانالی در تلگرام داشته باشم و ممکن است که فقط برای یک نفر چیزی را بفرستم و بپرسم که راست است یا دروغ!

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا