سانسور «آشغال‌ها» در کیهان!

روزنامه‌ی تندروی «کیهان» با سانسور سخنان حجت الاسلام صدیقی، امام جمعه‌ی موقت تهران، عبارت «آشغال‌ها» درباره‌ی حرکات اخیر را از آن حذف کرد.

به گزارش انصاف نیوز، این روزنامه‌ی حامی احمدی نژاد در دو انتخابات سال‌های ۸۴ و ۸۸، بدون اشاره به کارنامه‌ی ۸ ساله‌ی دولت مورد حمایت خود، تیتر زد: «حجت‌الاسلام صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه تهران: با روحیه‌های اشرافی نمی‌توان مشکلات را حل کرد».

بنا بر گزارش ایسنا و عصرایران، آقای صدیقی در نماز جمعه گفته است که «اجتماع ملت، دریایی را ایجاد کرد و آشغال‌ها را شست و تمیز کرد».

استفاده‌ی احمدی‌نژاد از واژه‌ی «خس و خاشاک» در سال ۸۸ درباره‌ی حامیان موسوی و کروبی که به خیابان آمده بودند، اعتراضات بسیاری را در آن سال برانگیخته بود.

امام جمعه تهران: دولت نیروهای انقلابی را بیرون کند سیلی می‌خورد

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/JrKqy
برچسب ها

نوشته های مشابه

2 Comments

  1. ميگم ها، چرا وقتي مردم به حمايت از نظام به خيابان ها آورده مي شوند تا راهپيمائي برگزار کنند و بيانيه پاياني بدهند و محکوم کنند و دهان استکبار را خورد کنند، ميشوند امت هميشه در صحنه و مردم غيور و …، اما وقتي همين مردم کوچکترين شکايت و گلايه اي داشته باشند و حتي بصرف مشکلات معيشتي و اقتصادي، گلايه واعتراض خود را اعلام کنند، ميشوند خس و خاشاک و عوامل موساد و آمريکا و مهره هاي انگليس و …!!!

  2. البته چون گردانندگان کیهان خود جزو آن کسانی بودند که صدیقی بیان کردلذا نمی تواند آن کلمات قصار را از زبان شریعتنداری براند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن