همسوی تندروهای آمریکا در راه ایران؟!

«داریوش سجادی»، بلاگر ایرانی آمریکایی همسو با جریان احمدی نژاد، جلیلی و رئیسی امسال برای دومین بار به ایران سفر می‌کند!

به گزارش انصاف نیوز، آقای سجادی که مانند جریان تندرو در ایران، از تحریم‌های ایران علیه روحانی استفاده‌ی سیاسی می‌برد، برای برگزاری کلاسی با عنوان «مبانی نگارش تحلیل سیاسی + ژورنال نویسی» در روزهای آینده به تهران می‌آید.

این کلاس‌ها در یکی از فرهنگسراهای زیرنظر شهرداری تهران برگزار خواهد شد؛ کلاسی یک روزه با هزینه‌ی هر نفر ۱۳۰ هزار تومان.

وی در سفر چند ماه پیش در چند شهر در محافل بیشتر تندروی اصولگرا سخنرانی کرد و با تعدادی از رسانه‌های این جریان و نیز با انصاف نیوز مصاحبه کرد. [لینک]

سجادی که پیش از مهاجرت به آمریکا در رسانه‌های داخل ایران کار می‌کرد، پس از مهاجرت مدیر شبکه‌ی ماهواره‌ای هما بود و مقالاتش در سایت گویا منتشر می‌شد. او به کررات با بی بی سی و صدای آمریکا مصاحبه می‌کرد.

اصولگرایان تندرو، سجادی را «همکار نشریات اصلاح طلب» و «مشاور کروبی» می‌خوانند تا مواضع عجیب او را به اصلاح طلبان نسبت بدهند در حالی که خود او چنین عناوینی را تکذیب می‌کند.

روزنامه‌ی کیهان که حالا یادداشت‌های سجادی علیه اصلاح طلبان را منتشر می‌کند، در سال ۸۴ او را «عضو شبکه‌ی عنکبوتی» در خارج کشور خوانده بود.

تلویزیون هما در انتخابات سال ۸۴ در رقابت بین هاشمی رفسنجانی و احمدی‌نژاد، از هاشمی دفاع می‌کرد. برادر مهدی خزعلی، فرزند مرحوم آیت الله خزعلی، یکی از دست اندرکاران این شبکه‌ی ماهواره‌ای بود که ادعاهای سجادی و مهدی خزعلی درباره‌ی او تناقض‌هایی دارد. برخی، مواضع تند سجادی علیه هاشمی را به آنچه طلبکاری مالی به خاطر حمایت سال ۸۴ می‌خوانند نسبت می‌دهند.

مشخص نیست که داریوش سجادی در این سفرها به ایران حامل پیام‌هایی بین جریان تندروی آمریکایی و جریان تندروی علیه دولت روحانی در داخل کشور است؟

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/xvd78
برچسب ها

نوشته های مشابه

3 Comments

  1. خدا رو چى ديدى انصاف ؟! شايد اين دفعه پادوئى پايدارى چى ها جواب داد ! بى نوا از مرحوم هاشمى و هما كه خيرى نصيبش نشد اجازه بديد مزد خزعبلاتى كه عليه اصلاح طلبها ميبافه راحت از گلوش پائين بره درسته كه حرف مفت زياد ميزنه، توقع نداريد كه مفته ز…. بزنه ؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن