۱۱ عضو شورای شهر رشت ۲۲ راننده دارند؟!

خزانه‌دار شورای اسلامی شهر رشت با پرسش از اعضای شورای اسلامی شهر رشت گفت: آیا یازده عضو شورای اسلامی شهر رشت ۲۲ راننده نیاز دارند؟

به گزارش انصاف نیوز به نقل از روزنامه‌ی کیهان از رشت، «حامد عبداللهی»، افزود: هر عضو شورا به نام راننده چندین نیرو گرفته‌اند. هر روز لیست مشاوران جدید امضاء می‌شود این همه مشاور بار مالی و هزینه سنگینی بر شهرداری تحمیل می‌کند، برای هر کاری در شورا و شهرداری، قرارداد مشاوره می‌بندیم و همان نیرو باید کارهای شخصی اعضای شورا را نیز انجام دهد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت در بخش دیگر سخنانش با انتقاد از وضعیت ظاهری شهر رشت گفت: شهر رشت تمیز نیست، تابلوهای اضافی، استندهای شکسته، تابلوهای غیرکاربردی، لوله و مصالح رها شده زیادی در شهر وجود دارد و ورودی این شهر نیز نابسامان است و کسی هم به این وضعیت رسیدگی نمی‌کند.

وی همچنین یادآور شد: سازمان اتوبوسرانی نیروهای بلاتکلیفی دارد که قراردادشان تمام شده و در آستانه شکایت هستند که باید این نیروها تعیین تکلیف شوند و یکی از این سازمانها نیز از هزینه عمرانی خود کسر کرده و به کارکنان خود پرداخت کند که باید به این مورد نیز رسیدگی شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت در بخش دیگری از سخنان خود از عدم کنترل و نظارت شهرداری این شهر بر عملکرد پیمانکاران و وجود زد و بند بین برخی مدیران شهرداری‌های مناطق رشت با این پیمانکاران به شدت انتقاد کرد.

عبداللهی که درجلسه شورا سخن می‌گفت با انتقاد از اینکه شهرداری این شهر هیچ‌گونه کنترل و نظارتی بر عملکرد پیمانکاران ندارد، اظهار داشت: بیشتر شرکت‌هایی که با شهرداری رشت قرارداد دارند، ۷۰ درصد کاری که در تعهدشان هست، انجام نمی‌دهند اما پول آن را از شهرداری دریافت می‌کنند.

وی افزود: پیمانکاران و شرکتهای طرف قرارداد با شهرداری رشت در حالی که قراردادشان تمام نشده، با توجه به بده بستانهایی که با برخی مدیران مناطق این شهرداری دارند، اسناد پیمان خود را از شهرداری‌های مناطق گرفته و به شهرهای دیگر رفته‌اند و اکنون نیروی کارگر آنها با چند ماه حقوق عقب‌افتاده روی دست شهرداری رشت مانده‌اند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/MkRSX
برچسب ها

نوشته های مشابه

2 Comments

  1. تقصیر دوستان شورای شهر چیست ، تخصص اقوام و بستگان فقط رانندگی است ، هر کدام که سواد داشته باشند به عنوان مشاور استخدام میشوند !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن