سخنرانی احمدی‌نژاد در سالگرد مناظره با موسوی

می‌رود به یک مسجد در مشهد و سخنرانی می‌کند. سفرهایش زیاد شده است. از اهواز تا مشهد که این چند وقت اخیر برای دومین بار به آنجا می‌رود. محمود احمدی‌نژاد برای بازگشت، برنامه‌ها دارد. تاکتیکی عمل می‌کند. یک نفر مسوول شده است تا خبرسازی در مورد جدایی‌اش از مشایی را برعهده بگیرد و دیگری مامور شده است تا امکان حضورش در یک هیات مذهبی را فراهم کند و حالا برنامه بعدی سخنرانی‌اش در یک شهر مذهبی است.

 به گزارش انصاف نیوز به نقل از اعتماد ، درست در شبی که پنج سال پیش افراد زیادی را مقابل تلویزیون شوکه کرد و درست در شبی که هفت سال اول ریاست‌ جمهوری‌ اش در حرم امام مشغول سخنرانی می‌شد. محمود احمدی‌نژاد از همان نردبانی که سیاست را از آن بالا آمد بازهم مشغول بالا آمدن شده است. از هیات‌های مذهبی و مراسم‌های مذهبی شروع کرده است تا دوباره جایی برای خود در صحنه سیاست پیدا کند.

سایت‌های خبری پیش خبر مراسمی را منتشر کردند که کسی انتظار آن را نداشت. خبر این بود که «اولین سخنرانی رسمی محمود احمدی‌نژاد بعد از دوران ریاست‌جمهوری‌اش شامگاه سیزدهم خردادماه انجام می‌شود. این سخنرانی در مشهد مقدس و در سالگرد مناظره جنجالی وی با میرحسین موسوی در سیزدهم خردادماه ۱۳۸۸ خواهد بود. محل سخنرانی وی در مسجد حجت ابن الحسن مشهد خواهد بود.»

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن