برخورد قضایی با سیف و نعمت زاده ؟!

آیا «ولی الله سیف» رییس پیشین بانک مرکزی و «محمدرضا نعمت زاده» وزیر پیشین وزارت صنعت، معدن و تجارت در آستانه‌ی بازداشت هستند؟

به گزارش خبرنگار انصاف نیوز، در روزهای اخیر در محافل سیاسی اخباری از برخورد قضایی با رییس پیشین بانک مرکزی شنیده می‌شود؛ بر اساس شنیده‌ها ولی الله سیف ممنوع الخروج شده و همچنین از وی خواسته شده حوزه قضایی تهران را ترک نکند.

یکی از روسای اسبق بانک مرکزی در این باره با امتناع از پاسخگویی به انصاف نیوز گفت که نمی‌خواهم به شایعات دامن بزنم.

روز چهارشنبه یکی از مدیران بانک مرکزی که از مدیران سیف بوده نیز بازداشت شده است. احمد عراقچی، یکی از معاونان سیف هم بلافاصله پس از تغییر او بازداشت شده است.

بنا بر شنیده‌های انصاف نیوز، محمدرضا نعمت زاده نیز در وضعیت مشابهی قرار دارد و احتمال برخورد با وی به دلیل پرونده های مربوط به واردات غیرقانونی و تخصیص ارز به شرکت‌های خاص در سال گذشته در آینده‌ای نزدیک وجود دارد.

بخشی از مشکلات پیش آمده در ثبت سفارش و واردات خودرو در ماه‌های آخیر، به نزدیکان و شرکت‌های وابسته به نزدیکان نعمت زاده نسبت داده شده است.

تاکید رهبری در روزهای اخیر بر برخورد صریح با عوامل برهم ریختگی بازار، احتمال حساسیت بر مدیران پیشین را افزایش داده است.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. سيستم خراب است آقاجان، سيستم!! ديگه دارم به اين يقين و باور ميرسم که بجاي تعقيب و اصلاح سيستم ، تعمدا” افراد و مهره ها رو تعقيب ميکنن تا اين سيستم معيوب همچنان باقي بماند. علي الظاهر اين سيستم، نان داني است براي برخي ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن