آژاکس و تاتنهام؛ رستگاری در دقیقه۹۰!

شب گذشته در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا تیم فوتبال تاتنهام با وجود شکست در خانه‌ی خود در بازی رفت و دریافت دو گل از تیم فوتبال آژاکس در بازی برگشت در نهایت توانست در ثانیه‌ی پایانی این تیم هلندی را شکست دهد و به فینال لیگ قهرمانان صعود کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از BBC پوچتینو سرمربی تاتنهام در نشست خبری بعد از بازی گفت: هنوز هم در صحبت کردن مشکل دارم. احساس بسیار خوب و وصف ناشدنی دارم. از بازیکنانم تشکر ویژه دارم . آنها قهرمانان واقعی هستند. به همه گفتم که این بازیکنان قهرمان هستند. در نیمه دوم خیره کننده بازی کردیم.

او ادامه داد: چنین احساسی را پیش از این تجربه نکرده بودم. از همه کسانی که چنین حالاتی را به من هدیه کردند تشکر می‌کنم. از همه کسانی که به ما ایمان داشتند تشکر می‌کنم. صحبت کردن در چنین شرایطی واقعاً سخت است. فقط می‌توانم بگویم که بسیار خوشحال هستیم. نشان دادیم که ما عاشق ورزش و فوتبال هستیم. امشب عالی بودیم. نگاه کردن به چنین دیدارهایی لذت بخش و بسیار زیبا است.
پوچتینو در پایان سخنان خود به ستایش از مورا ستاره برزیلی تیمش پرداخت که در این دیدار هت تریک کرد و بیشترین نقش را در پیروزی و فینالیست شدن تاتنهام داشت.

او گفت: همه بازیکنان من قهرمان هستند و مورا سوپر قهرمان. این بهترین لحظات حضورم در تاتنهام است. باید ابتدا خود را آماده دیدار یکشنبه و بعد از آن بازی فینال کنیم.


به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت اریک تن هاگ سرمربی آژاکس بعد از بازی گفت: بین دو نیمه درحالیکه با دو گل از حریف پیش بودیم به بازیکنان تاکید کردم که هنوز هیچ چیزی تمام نشده است و نباید تمرکز خود را از دست دهند. وقتی به عملکرد بازیکنان تاتنهام نگاه می‌کردم کاملاً روشن بود که آنها امیدوار به بازگشت هستند و در نهایت هم به چیزی که به آن ایمان داشتند دست پیدا کردند.

او ادامه داد: تاتنهام در نیمه دوم بهتر بازی کرد و توانست سه گل به ثمر رساند. ما در نیمه نخست تیم برتر میدان بودیم و در نیمه دوم هم چندین موقعیت خوب گلزنی را خلق کردیم. به راحتی می‌توانستیم گل سوم را هم به ثمر رسانیم اما متاسفانه توپ‌های ما به گل تبدیل نشد. شکست بسیار تلخی داشتیم.

سرمربی آژاکس حسرت توپی را می‌خورد که زیاش در دقایق پایانی به تیر دروازه زد. او گفت: اگر آن توپ گل می‌شد همه چیز فرق می‌کرد. حسرت آن موقعیت را می خورم و بازیکنان هم بسیار ناراحت هستند. فصل رویایی را در لیگ قهرمانان اروپا تجربه کردیم. پیشرفت زیادی داشته ایم.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/MGG7a
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن