شرط حسام الدین آشنا برای مذاکره با آمریکا

حسام الدین آشنا مشاور رییس جمهور تاکید کرد: ادعای آمادگی آمریکا برای مذاکره بی‌قید و شرط با تداوم شرایط تهدید و تحریم پذیرفتنی نیست. اگر چیزی بیش از برجام می‌خواهند باید چیزهایی بیش از برجام بدهند آن‌هم با تضمین بین‌المللی.

به گزارش انصاف نیوز، آقای آشنا در توییتر نوشت: اوباما می‌گفت اگر تحریم نکنیم جنگ می‌شود؛ ترامپ می‌گوید یا تسلیم شوید یا تحریم می‌کنیم و جنگ هم در کمینتان است؛ ما می‌گوییم ما نه جنگ‌طلبیم نه مستحق تحریم اما جنگ و تحریم را دوروی یک سکه می‌دانیم. ادعای آمادگی آمریکا برای مذاکره بی‌قید و شرط با تداوم شرایط تهدید و تحریم پذیرفتنی نیست. اگر چیزی بیش از برجام می‌خواهند باید چیزهایی بیش از برجام بدهند آن‌هم با تضمین بین‌المللی.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/4V6Nr
برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. غلط کرده که شرط گذاشته برای مذاکره با اربابان آمریکایی حسام الدین آشنا..یه مشت دزد و مفت خور کدخدا پرست و غرب زده مزدور که دنبال مذاکره با غرب هستند خائن به ملت.کشور.خون شهدا.اسلام و ولایت فقیه هستند …باید دستهای کثیف امثال حسام الدین آشنا از دولت و مجلس قطع بشه لیبرالهای مزدور غرب زده جایی در نظام جمهوری اسلامی ایران ندارن..جمهوری اسلامی ایران دیگه با آمریکا و اروپا مذاکره ای نخواهد داشت امثال این آقای آشنا هم بهتره خفه بشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن