ظریف به کمیسیون امنیت ملی مجلس می‌رود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حضور «جواد ظریف» وزیر امور خارجه در جلسه دوشنبه هفته آینده این کمیسیون طبق تصمیم گرفته شده در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.

به گزارش ایسنا، سیدحسین نقوی حسینی در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در این جلسه آقای رضایی رئیس کمیته هسته‌ای گزارشی از بازدید این کمیته از سایت هسته‌ای نطنز ارائه کرد که طبق این گزارش با گام سوم کاهش تعهدات برجامی و برداشته شدن محدودیت‌های تحقیق و توسعه فعالیت‌ها از نو آغاز شده و متخصصین کار خود را بر روی ماشین‌های جدید ایزوتوپ‌های پایدار و تکنولوژی‌های جدید گداخت شروع کردند.

وی افزود: همچنین در این جلسه خانم چنارانی گزارشی از نشست بین‌المجالس آسیایی ارائه کرد. از آنجا که برگزاری مراسم اربعین و حضور حجم زیادی از مسلمانان و غیرمسلمانان در کربلا را شاهد هستیم، تاکید شد که به مدیریت و حفظ امنیت جدی نیازمندیم به همین دلیل مقرر شد که کمیسیون بازدید از مرزهای سفر برای اربعین داشته باشد.

نقوی حسینی در پایان گفت که وزیر خارجه هفته آینده در جلسه کمیسیون مجلس حضور خواهد داشت تا توضیحاتی درباره سفر رئیس‌جمهور به نیویورک، مسائل منطقه، طرح صلح هرمز و تحولات یمن ارائه کند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن