«قوه قضاییه به اتهام‌‌زنی آشکار کریمی قدوسی واکنش نشان دهد»

یک منبع آگاه در دفتر رئیس جمهور روحانی با تکذیب اتهامات مطرح شده از سوی جواد کریمی قدوسی خواستار برخورد قوه قضائیه با این اتهام‌افکنی آشکار شد.

‎به گزارش ایرنا، این منبع آگاه با اشاره به سوابق طولانی و مکرر این نماینده مجلس در دروغگویی و اتهام افکنی به مسئولان کشور گفت: اگرچه حنای این فرد پیش افکار عمومی رنگی ندارد و مشخص است که گروه‌هایی این فرد را بازیچه مقاصد و نیات سیاسی خود کرده‌اند اما لازم است قوه قضائیه نسبت به این اتهام‌افکنی آشکار واکنش نشان دهد.

‎وی تاکید کرد: دکتر واعظی در زمان وزارت ارتباطات خدمات شایانی در جهت گسترش و توسعه فضای مجازی داشته‌اند ولی حوزه کاری و فعالیت‌های ایشان به هیچ وجه رابطه با فعالان شبکه‌های اجتماعی را ایجاب نمی‌کرده و اساسا دلیلی هم نداشته که با فعالان این حوزه ارتباط داشته باشند تا چه برسد کمک به سرحلقه‌های شبکه‌های خبری مشکوک مثل آمد نیوز، از این نظر  مطالب مطرح شده از سوی کریمی قدوسی کذب محض و قابل پیگیرد قضایی است.

‎این منبع آگاه با بیان اینکه یکی از اهداف و کار ویژه و اصلی کانال ضد انقلابی آمد نیوز، جعل خبر، دروغگویی و اتهام زدن به مسئولان کشور و ایجاد شکاف میان دولت و ملت و مسئولان کشور بوده است، گفت: هرکس در هر لباس و هر سمتی این روش را به کار گیرد در همان مسیر آمد نیوز حرکت کرده است.

قدوسی نماینده مجلس شورای اسلامی در حساب توئیتری خود ادعایی را درباره رابطان آمدنیوز و انتساب به یکی از مسئولان مطرح کرده است وی گفته دو نفر از خبرنگاران و ادمین‌های تلگرامی آمد نیوز و رسانه‌های زنجیره‌ای که در سال ۹۵ و ۹۶ دستگیر شدند، ‌اعتراف کردند با یکی از وزرای وقت ارتباط مستقیم داشته و از آقای واعظی وزیر ارتباطات وقت کمک مالی دریافت می‌کرده‌اند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. اشکال از قدوسی وغیر وذالک نیست…..وقتی رسانه هایی مانند انصاف نیوز از درج پیام های مرتبط با چنین عناصری خودداری میکند وبنحوی خط قرمزغلطی را برای خودقائل میشود بقدرمسلم چنین گستاخی هایی از این دنکی شوتان عجیب نیست…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن