یاد همسر مدیر زندانی احمدی نژاد از دختران میرحسین!

همسر «عبدالرضا داوری» یکی از مدیران رسانه‌ای در دولت احمدی نژاد یکشنبه شب از حضور احمدی نژاد در منزل خود خبر داد و در یادی از دختران میرحسین موسوی، به حصر او در دولت احمدی نژاد اشاره‌ای نکرد.

به گزارش انصاف نیوز، «الهام سلمانی» نوشت:

«حضور دکتر محمود احمدی نژاد در منزل ما گرمابخش قلب آئین و آوینم شد. دکتر محمود احمدی نژاد در آستانه‌ی ۲۰۰ اُمین روز بازداشت همسرم دکتر عبدالرضا داوری، به همراه حمید بقایی، علی اکبر جوانفکر و سایر یاران بهاری در منزل پدری اینجانب حضور یافتند و با مشی پدرانه و بذل لطف خویش از بنده و فرزندانم تفقد و دلجویی نمودند. هر بار که اندوه دلبندانم در آغوش مهربان و مستحکم دکتر محمود احمدی نژاد تسلی می یابد و بر غنچه لب آئین و آوین داوری گل لبخند می شکفد، با خود می اندیشم که اگر مشی دکتر احمدی نژاد فراگیر می شد، آنگاه قلب کوکب و زهرا و نرگس موسوی نیز آرامش و تسکین می یافت… باری، رضاجان! امشب اگرچه جایت خالی‌تر از همیشه بود، اما همگی برای آزادی قریب الوقوع‌ات دعا کردیم و بی شک همزمان با ما فرشتگان مقرب الهی نیز -که گواه بر بی‌گناهی‌ات هستند- آمین گفته اند…»

میرحسین موسوی و مهدی کروبی، از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ از بهمن ماه سال ۸۹ در حصر خانگی هستند. احمدی نژاد و همراهانش در آن سالها کوچک‌ترین یادی از محصوران نمی‌کردند؛ اما حالا که با چالش‌هایی روبرو شده‌اند، اظهارات شاذی را در این باره مطرح می‌کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: https://www.ensafnews.com/ulCxU
برچسب ها

نوشته های مشابه

6 Comments

 1. چقدر مناسب وامورنده است اگر راکبان مرکب مست چندصباحی را در حصر وزندان بگذرانندتا اندکی درد هارا بچشند چون بقول قائم مقام فراهانی گردش روزگار از این بازی ها بسیار دارد ………

  14
 2. خودتونيد خانم داوري!! انشاالله بزودي هم اون موجود (احمدي نژاد رو ميگم) و هم به ويژه حاميان و تائيد کنندگان اصلي وي و همچنين راويان اخبار و ناقلان خواب ها …

  13
  2
 3. با سلام. نمی دانم چه حکمتی است که جریان مقابل حرکت های مردمی همواره گویی صحبت می کنند که انها اولین نفر هستند که این کارها را می کنند و یا برای آنها فقط این اتفاق رخ داده؟ و همیشه انگار از یک خواب طولانی بیدار شده اند واز اوضاع جهان بی اطلاع! نگران دختران محصورین عزیز نباشید خانم داوری آنها اول خدا را دارند و بعد هم دوستان و یاران خداشناسی که آنها را در این هشت سال تنها نگذاشته اند. خود ایشان چندبار در این هشت سال به عنوان یک زن و یک مادر در حد یک دیدار ساده و یا احوالپرسی و یا یک پست اینترنتی از این عزیزان دلجویی کرده اند؟ _ _ _ در مورد تیتر خبر باید عرض کنم اگر « همسر مدیر زندانی احمدی نژاد» باشد درست است. چون تیتر خبر این مضمون را به بیننده و خواننده خبر در وهله اول منتقل می کند که خود همسر جناب مدیر زندانی است.

  7
  1
 4. و همچنین باید خدمت خانم سلمانی عرض کنم که دوستان دیروز پدیده هزاره سوم دکتر احمدی نژاد در دادستانی از حضور سید محمد خاتمی در مراسم جشن عقد دختر سوم میرحسین عزیز، نرگس خانم ممانعت کردند. اون موقع گویا ایشان و دکتر محترم شان خواب تشریف داشتند. و باید به عرض شان برسانیم که فرزندان محصورین و یاران محصورین هم از آن میزان آزادی ای را جناب ایشان و دکتر جان شان دارند،ندارند . کاش یه کمی زودتر از خواب بیدار می شدند.

 5. چه میشه گفت در غیبت هیئت منصفه وکیل و پرونده های سیاسی…
  ولی مموتی یه جنم دیگه داره کاملا مشخصه.اگه همین فرزند عاصی نظام نبود چهبسا گشایشی هم برای محصورین نبود…

  1
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن