با اتوبوس مثل داعشى‌ها

سید عطاءالله مهاجرانی وزیر ارشاد دولت اصلاحات در توییتی درباره‌ی بخشی از درگیری منجر به کشته شدن سه نیروی انتظامی در گلستان هفتم پاسداران توسط دراویش گنابادی نوشت:

‏اين پرسش مطرح بود كه چگونه دراويش نقشبندى در عراق جذب داعش شدند. با خودم مى گفتم، عزت ابراهيم كه صوفى نقشبندى و بعثى قهارى بود اين پيوند را بر قرار كرد.

اما!؟ درويش گنابادى ايرانى چگونه با اتوبوس مثل داعشى ها مأموران انتظامى را زير گرفته است؟

رفتارى وحشيانه و جنايتكارانه و محكوم.

«وضعیت دروایش گنابادی بازداشتی در حال بررسی است»

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/7T787
برچسب ها

نوشته های مشابه

14 Comments

 1. دراین حوادث یک سیرحلقوی را مشاهده میکنیم از خودکشی های بازداشتی مخصوصا دکترسیدامامی وحالا دراویش گنابادی…..

  12
  1
 2. آقای مهاجرانی از علت این کار دراویش گنابادی با غمض عین گذشته اند. وقتی حسینیه دراویش در قم خراب می‌شود و وقتی فشار بر آنان افزایش می یابد نباید انتظار داشت که افراد کوته فکر این گروه رفتار عاقلانه و سیاست مدارانه داشته باشند. در واقع رفتار … با این گروه آنان را به این وضع سوق می دهد

  9
  2
 3. اولاجناب دکتر عزیزتاآنجاکه ما در انظار و مرئی مردم دیده ایم خود باهنرمندی مخصوص وبی بدیل،هم شریک دزد و هم رفیق قافله هستند و درعین حال مراقبی تیزبین در امور دیگران واعمی به عیوب متکثر و متلون نفس سورچران خویش،درهر سرا که بادیه بزرگتر و چربی بیشتر باشد،فی الفور ودر بادی امرحاضر و درضمن تناول وتطاول نفایس ماکولات و تغذیه روحی و جسمی همچنان رصد رفقا ورقبا را دمی فرونمی نهند ودرحالات دیگران تفحص وتجسس و تجسم و اعطای عینیت به ذهنیات و اوهامات برخواسته از بخارات معده وجهازات هاضمه خویش بر دیگرانی میشوند که قوه ادراک و فهم ممیز ایشان ویا سوابق درخشانشان در قیاس با طرف مد نظر چون قدرت پشه ایی مسموم در برابر هیبت،قدرت،وسعت دید و آزادگی عقابی میماند ، سیرسلوک این” پیر خر ابات ” و لقمه چین آل سعود،انقلابی رادیکال،دانشجویی سفارشی مصادرامر ،نماینده ای مردمی وگوش به فرمان، منوالفکری معتدل نما ، نظریه پردازی طناز، دلربا وزیری منتقد،سیاست مداری وقت شناس، جهانگردی خوش مشرب و فراموشی ناپذیر و….. خلاصه “نخودی خوش طعم مانند” برای هرنوع آب و هوا و هرنوع سلیقه و ذائقه چه آبگوشت چه” سنگمشت”!!متأسفم که روزگاری دلبسته “معلومات فروشی “زبردست شده بودم که در مجلس برگزیدگان و صلاحیت مدار حکایت سعدی انشاءمی فرمود ،واقعا عمق دانش شما این است؟! می گفتند که بچه های دفتر کاتب آنهمه افاضات فیلسوفانه و حکیمانه بوده اند؟ما چه ساده نمیپدیرفتیم مجموعه ای از اسامی افراد،مکان و سال و ماه حوادث ودیگر هیچ! راستی آقای دکتر دیگر هیچ؟ گوئیا ملای ما “نه محقق بود نه دانشمند”.متاسفم.

  1
  5
 4. صد البته اینکار محکوم است اما رفتار مسئولان با مردم نیز محکوم است. نباید مردم را به این سو سوق داد. خشونت باعث صلح نمیشود فقط خشونت بیشتر به ارمغان میاورد
  باشد که همه به کلام و صحبت و نقد پذیری روی بیاوریم

  7
  1
 5. آقای مهاجرانی پس از آن که نام پسرشان در میان دکل دزدان ذکر شد کلاً تغییر موضع دادند. تا شاید بتوانند پس دکل دزد را نجات دهند.

  5
  1
 6. جناب مهاجراني عزيز، شما وقتي مقابل آيينه بايستي، دقيقا حرکت خودتان را بشما منعکس خواهد کرد، نه بيشتر و نه کمتر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن