واکنش زهرا رهنورد به فیلم مائده هژبری

«زهرا رهنورد» رییس اسبق دانشگاه الزهرا (س) در واکنش به پخش فیلم اعتراف «مائده هژبری» گفت: رییس صداوسیما بابت این مصاحبه مخوف عذرخواهی کند.

به گزارش انصاف نیوز، زهرا رهنورد که از چند ماه پیش به گفته‌ی برخی مسوولان دیگر مشمول حصر خانگی نیست، بنا بر خبری که سایت کلمه منتشر کرده، گفته است: «رییس صداوسیما از وجدان عمومی ملت ایران عذرخواهی کند. صداوسیما در مصاحبه‌ای مخوف، چنگ‌اندازی و خراش به روح دخترکی نوجوان را به تصویر کشید. تا کجا باید این رفتار ضد انسانیت و جوانی را شاهد باشیم؟»

واکنش مشاور رییس جمهور به پخش اعترافات مائده هژبری

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/KEVHp
برچسب ها

نوشته های مشابه

17 thoughts on “واکنش زهرا رهنورد به فیلم مائده هژبری”

    1. حالا تو چرا انقدر سوختی که خودت رو انداختی وسط و دنبال آب از نوع احمدی نژادش میگردی!؟ من به ارتشیان سایبری ٧ هزار تومانی منفی میدم، شما چطور؟
     2     7
 1. والا نمیدونم چی بگم ، اونایی که دین رو خو ب میشناسن ، باید بیان یا از این موضوع دفاع کنن ،یا از تکرار وقایع مشابه جلوگیری کنند . اخه این دخترک فرزند همین اب و خاکه ، اگه اشتباه کرده باشید خدا به فریاد عاملان برسه .
  18  2
 2. سرکار خانم رهنورد این افراد به قد فهم خودشون عمل می کنند تجربه نشون داده فهمشون هم عمدتا تا نوک دماغشون یا توی جیبشون راه می بره!
  5  17
 3. عادت کرده اند شیپور را از دهانه ی گشادش بنوازند! در کارنامه ی این رسانه ی به شدت ملی، هنرنمایی های برادر حسین بازجو در شکل اعترافات پاستوریزه که زمانی فعالین این أب و خاک را وادار به اعتراف می کنند، به وفور یافت می شود!؟!؟
  1  2
 4. جای بسی خوشحالی است که شاهد تصمیمات متدینین در صدا وسیما هستیم. امیدواریم شاهد تداوم سیاست مبارزه با فساد چه در حوزه ی فرهنگی و چه در حوزه ی اقتصادی باشیم.
  0  0
 5. فایده ای که این حوادث دارد این است که مردم در انتخابات معمولا چشم بسته رای میدهند و نامزدها را خیلی نمی شناسند ولی بعد از موضع گیری های اینچنینی خط فکری آقایان مشخص می شود و همین طور حقیقت جمله ی الناس علی دین ملوکهم ثابت می گردد
  0  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *