خرید تور تابستان

پسر این وزیر مشاور اون وزیر شد

سهند ایرانمهر در کانال تلگرامی خود درباره‌ی هادی رحمانی فضلی، فرزند وزیر کشور، نوشت:

با حکم دژپسند، وزیر اقتصاد، در روز پنجشنبه اول آذر هادی رحمانی فضلی پسر وزیر کشور به عنوان مشاور جوان وزیر جدید منصوب شد. در اخبار رسمی منتشره پسوند فضلی از نام فرزند وزیر حذف شده است.

رحمانی فضلی پیشتر در تلویزیون گفته بود ۳ فرزند بیکار در خانه دارد که بعدا گفت:

«بله، آنها دختر هستند که کار ندارند، پسرم شاغل است؛ بعد از اینکه این موضوع را مطرح کردم، چندین نفر به من پیشنهاد کردند حاضرند آن‌ها را استخدام کنند که در پاسخ به پيشنهادشان گفتم: شما اگر حاضرید فرزندان من را استخدام کنید بروید و فرزندان دیگران را استخدام کنید، بیکار زیاد است، من اگر قرار بود از رابطه استفاده کنم که تا الان استخدام می‌شدند».

روزنامه قانون پیشتر نوشته بود که هادی رحمانی فضلی پسر رحمانی فضلی، دانشجوی دکتری اقتصاد در دانشگاه شهید بهشتی، تنها فرزند شاغل وزير و عضو کارگروه اقتصاد مقاومتی وزارت کشور است.

توضیحات فرهاد دژپسند

فرهاد دژپسند
فرهاد دژپسند

فرهاد دژپسند، وزیر اقتصادی در گفتگو با سایت الف، درباره دلیل انتخاب فرزند رحمانی فضلی به عنوان مشاور جوان وزیر، گفت:  ابتدا لازم می‌بینم خوشحالی و سپاسگذاری خودم را از حساسیت عزیزان و کسانی که این موضوع را مورد توجه و پیگیری قرار دادند، تشکر کنم؛ این نشان می‌دهد که عقل هوشمندی، امور را زیر نظر دارد و از این بابت باید احساس خوشحالی داشت.

وی افزود: اینکه هادی رحمانی فضلی پسر وزیر کشور است، کاملا درست است، اما علت انتخاب او به عنوان مشاور جوان، نسبتش با رحمانی فضلی نیست؛ بلکه آشنایی شخص خودم از توانمندی‌های ایشان است، زیرا او از دوره کارشناسی، یکی از دانشجویان خوبم بوده و به همین دلیل وقتی در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه شهید بهشتی مشغول به تحصیل شد، وی را به عنوان کمک استاد انتخاب کردم که در امور آموزشی و تحصیلی به بنده کمک می‌کرد.

وزیر اقتصاد ادامه داد: هادی رحمانی فضلی در دوره دکترا نیز در همان دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی قبول شد و در این مرحله نیز مشاور پایان نامه ایشان بودم که موضوع رساله او نیز با پیشنهاد بنده انتخاب شد و اتفاقاً موضوعی بود که برای کشور مفید است و مقطع دکترا را نیز به موقع به پایان رساند.

دژپسند گفت: ایشان در حال حاضر عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی است. بنابراین این گونه باید گفت ایشان سه مقطع تحصیلی خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده و خودم نیز از توانمندی‌های علمی هادی رحمانی فضلی آگاهی دارم. دلیل انتخاب او به عنوان مشاور وزیر نیز صرفاً بدلیل جوان بودن و توانمندی‌هایش بوده تا ارتباط مناسبی با جوانان کشور و به خصوص جوانان اقتصاددان برقرار کند. آشنایی من با ایشان نیز در زمانی بوده که هیچ‌گونه رفاقت و ارتباطی با پدر ایشان نداشته‌ام.

وی عنوان کرد: نکته جالب‌تر این است هادی رحمانی فضلی اصلاً و ابداً از موقعیت پدرش در هیچ مقطعی مشاهده نکردم که استفاده کند و اگر فردی مثل من از این نسبت اطلاع نداشت از رفتار ایشان هرگز به این موضوع پی نمی‌برد؛ بنابراین انتخاب او صرفاً جهت استفاده و بهره‌گیری حداکثر از قابلیت‌های فردی بوده که از لحاظ علمی قابل قبول است و از نظر رفتاری نیز هرگز بدنبال استفاده از رانت پدرش نبوده است.

وزیر امور اقتصادی  و دارایی در پایان گفت: ضرورت دارد سهم و نقش جوانان را در مدیریت امور توسعه بدهیم تا مانع از گسست نسلی در مدیریت کشور شویم.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. حضور دژپسند با مدرک دکترا از دانشگاه آزاد به عنوان هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی خود نشان دهنده بسیار چیزهاست ازجمله دانشجو گرفتنش!!! معامله خوبی بوده ایشون را دانشجوی دکترا کردند تا از ابوی محترم قبای صدارت را برای اوشون تقاضا کنند فردا هم نه مشاور که عضو هیات علمی فلان دانشگاه بشوند. بخوانید اینها متولیان آمورش فرزندان این مملکت بشوند چه شود!؟

    14
  2. وزیر امور اقتصادی و دارایی در پایان گفت: ضرورت دارد سهم و نقش جوانان را در مدیریت امور توسعه بدهیم تا مانع از گسست نسلی در مدیریت کشور شویم.
    واقعا” اينا چقدر دلسوز جووناي نخبه و تحصيلكرده هستن ، دلم واسه اين وزير دلسوز ، سوخت!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا