انتصاب دامادها در پست‌های مدیریتی؛ اینبار داماد احمد خاتمی

یک فعال رسانه‌ای اصولگرا در توییتر خود با صحه گذاشتن بر خبر انتصاب داماد رییس جمهور به‌عنوان معاون وزیر صمت،  نوشت که علاوه بر آن داماد حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی نیز به سمت مشاور نوبخت در سازمان برنامه و رییس حوزه‌ی ریاست منصوب شده است.

به گزارش انصاف نیوز، سید حسین میرخلیلی، مشاور محمد باقر نوبخت و رییس حوزه‌ی ریاست در سازمان برنامه و بودجه است که گفته می‌شود داماد حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی است. آقای خاتمی در پاسخ به این سوال تلفنی انصاف نیوز که «آیا اینکه آقای میرخلیلی داماد ایشان است را تایید می‌کند؟»، گفت: «از خودشان بپرسید.»

پدر سید حسین میرخلیلی نیز چند دور نماینده‌ی اصولگرای میناب در مجلس شورای اسلامی بوده است.

مجید رفیعی فعال رسانه‌ای اصولگرا در توییتر خود نوشته بود:

«ظاهرا هم انتصاب داماد روحانی به عنوان معاون وزیر درست بوده و هم خبر آمد که داماد سید احمد خاتمی رییس دفتر سازمان برنامه و بودجه و مشاور نوبخت شده است #برنامه_ریزی_منطقی»

حجت‌الاسلام سیدحسین میرخلیلی، متولد سال ۶۰ پیش از این در سمت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف حضور داشته است.

جوانگرایی به سبک وزرای جدید | رییس جمهور توبیخ کرد

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. … وقتی گرفتن پست نه بر اساس علم و دانش باشد و فقط بر اساس ژن خوب و رابطه باشد، می خواهی کشور بهتر از این شود؟؟؟؟

 2. آقای میرخلیلی علاوه بر دامادی سید احمد خاتمی برادر خانم پسر جناب نوبخت نیز می باشند!

  2
  1
 3. میرخلیلی مشاور نوبخت است
  اگر فقط بخاطر انتصاب ایشان به سید احمد خاتمی بود عمرا مسئولیت در این دوره بهش می داند

  شما دست از مسخره بازی بردارید

  2
  3
 4. بعد همین جناب از کسانی که می گفتند فساد در نظام جمهوری اسلامی سیستماتیک شده انتقادت می کرده!! ناغافل از اینکه همین ها نشانه هایی از فساد سیستماتیک است! حالا بدانید این روی صحنه است توی صحنه را دیدن جالب است.

  البته اگر ایشان تبری بجوید آیا بعد باید بگیم دست راستش بر سر جناب روحانی!!!

 5. بدبخت به مردم که نه اشنا دارن نه پارتی نه زن خوب جوان هست با مدرک دکترا دانشگاه دولتی بیکاره اقای خاتمی خودش در نماز جمعه همیشه از پارتی راند فسادحرف میزنه واز دولت روحانی انتقاد میکنه ولی اطرافیانش مسعولان دولتند واقعا مردم ماندن چیکار بکنن فقط خداوند به داد مردم برسه

 6. کشور ما فقط فامیل بازی ما پارتی نداشتیم بیرون کردن چون سالن زندگی می‌کردیم ولی همکار ما هزار خلاف داشت گذاشتن کار بکنه کارمند سفارت خونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا