مجلس “حرکت وحدت شکنانه امام جمعه‌ کرج” را محکوم کرد

۱۹۱ تن از نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای با اشاره به لغو سخنرانی علی لاریجانی در مراسم ۲۲بهمن کرج نوشتند: اعتراض خویش را نسبت به حرکت وحدت شکنانه امام جمعه کرج مبنی بر لغو سخنرانی ریاست مجلس شورای اسلامی، علی لاریجانی که با دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سخنران مراسم روز پیروزی انقلاب اسلامی در کرج بودند اعلام می‌نمائیم. این اقدام و موارد مشابهی را برای برخی دیگر از همکاران نماینده پیش آمده است را توهین به ساحت مردم و رکن رکین نظام و انقلاب یعنی مجلس و برگزیدگان ملت می‌دانیم و خواستار رسیدگی به این امر توسط نهادهای ذی‌ربط هستیم.

به گزارش ایسنا، این بیانه‌ به شرح زیر قرائت کرد:

«چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران تبریک می‌گوئیم. انقلاب اسلامی در چهل‌سالگی انقلاب که دوران بلوغ و کمال خویش را طی می‌کند با گرامی‌داشت دستاوردهای ارزنده‌ی انقلاب در عرصه‌های مختلف، ارزیابی دستاوردها و تقویت نقاط قوت و ترمیم کجی‌ها و کاستی‌ها را ضروری می‌دانیم. انقلابی که همه‌ی متفکران و نخبگان جریان‌های سیاسی و اقشار مختلف مردم حضور داشته و از استبداد، وابستگی و تبعیض به تنگ آمده بوده، در شکل‌گیری و پیروزی آن پشت سر امام راحل قرار گرفتند و آینده بهتر ایران بر پایه‌ی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را ترسیم کردند.

این حرکت بالنده با همدلی و وفاق ملت که رهنمود همیشگی پیشوای ملت، حضرت امام (ره) بود به انجام رسید و در دوران پس از رحلت پیشوای فقیدمان با تدبیر و خردمندی رهبر فرزانه‌ی انقلاب اسلامی تداوم یافت. اکنون در چهل سالگی این انقلاب دادبنیاد از ملت شریف ایران دعوت می‌نمائیم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حضور آگاهانه خویش را به منصه‌ی ظهور رسانده و با تجلی وحدت و امت توطئه‌های دشمنان و بدخواهان را نقش بر آب نماید.

جا دارد ابراز تأسف خویش را در این مقطع حساس از هر حرکتی که وحدت بین آحاد مردم را خدشه‌دار می‌کند و گسست بین ملت و حاکمیت را متجلی می‌سازد، ابراز کرده و آن را محکوم نمائیم و اعتراض خویش را نسبت به حرکت وحدت شکنانه امام جمعه‌ی محترم کرج مبنی بر لغو سخنرانی ریاست مجلس شورای اسلامی، علی لاریجانی که با دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سخنران مراسم روز پیروزی انقلاب اسلامی در کرج بودند اعلام نمائیم. این اقدام و موارد مشابهی را برای برخی دیگر از همکاران نماینده پیش آمده است را توهین به ساحت مردم و رکن رکین نظام و انقلاب یعنی مجلس و برگزیدگان ملت می‌دانیم و خواستار رسیدگی به این امر توسط نهادهای ذی‌ربط هستیم.»

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

  1. جناب روحانی این پزشکان نیستند که خود را تافته جدا بافته میدانند . این صنف هم لباس های شما هستند که خود را تافته جدابافته میدانند […]. کجا پزشکان و دیگر صنوف همچین امکانات ننگینی دارند.
    مدیر انصاف لطفا اگر میخواهید تغییر دهید یاسانسور کنید اصلاچاپ نکنید. البته این یک انتقاد ساده است که سردار نقدی و جناب املی فرمودند که تو مملکت ازادی مطلق بیان است و انتقاد ازاد است و کسی را بخاطر انتقاد یا طرح سئوال بازداشت نمیکنند. البته راجع به ناپدید شدن منتقدین چیزی نفرمودند.

    1. از ابتدای سال تاکنون ما هشت پرونده‌ی جدید داشته‌ایم. وضعیت ما را هم مدنظر قرار بدهید. همیشه تلاش کرده‌ایم که کامنت کسی اگر دست هم می‌خورد اما تحریف نشود، بخش سانسور شده در داخل علامت مشخص باشد تا مخاطب بداند که دست خورده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا