آرش خوشخو رد کرد: «آزار جنسی هرگز»

«آرش خوشخو» سردبیر روزنامه‌ی «هفت صبح» در واکنش به ادعاهایی درباره‌ی خود در توییتر نوشت: من هم مثل همه اشتباهاتی داشته ام اما آزار جنسی هرگز.

به گزارش انصاف نیوز، او در رشته توییتی نوشت:

«لطفا با اعصاب آرام این رشته توئیت را بخوانید. ماجرا از بحث سر گشت ارشاد شروع شد و اینکه به تازگی در تهران گشت ارشاد  ندیده ام و این گناه بزرگ که هنوز کشورم را دوست دارم. بعدش حمله شروع شد با ملغمه ای از اتهامات جنسی و  سیاسی ازطرف یک اکانت افراطی سیاسی که پر از دروغ و افترا بود و حمایت یک نفر از تعدیل شده های هفت صبح که خبرنگار محترمی بودند اما عاداتی داشتند که در دفتر خوشایند نبود. بعدش هم انبوهی از نقل قول های مبهم.

از سال ۸۹ ده‌ها خبرنگار زن در هفت صبح مشغول به کار بوده‌اند و به یاد ندارم رفتارم با آنها ذره‌ای از دایره احترام متقابل خارج شده باشد. می‌توانید پرس و جو کنید. از دو نفر از اتهام زدگان که هویتشان مشخص بود شکایتی را تنظیم کردم و به جریان انداختم. برای چند نفر دیگر به پلیس فتا رجوع خواهم کرد.

چرا اکانتم را پانزده ساعت دی اکتیو کردم؟ چون می‌خواستم از اطرافیانم در برابر چنین موج سنگینی حفاظت کنم. فکر می‌کردم سکوت در برابر چنین اتهامات بی ارزشی بهترین شیوه است اما در برابر نگرانی برخی از شما دوستان، مجبور شدم این توضیحات افسرده کننده را منتشر کنم.

در آخر این را هم بگویم که من هم مثل همه اشتباهاتی داشته‌ام اما آزار جنسی هرگز».

یک اکانت توییتری با هویت مستعار، در رشته توییتی ادعاهایی را درباره‌ی خوشخو مطرح کرده بود.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/tdku5
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن