آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

نمایش نتیجه

Loading ... Loading ...

ذوالنور: اجازه نخواهیم داد قیمت بنزین افزایش پیدا کند

مجتبی ذوالنور، نماینده‌ی اصولگرای مجلس می‌گوید: ما تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد که دولت قیمت بنزین را تغییر دهد چراکه با توجه به فشاری که بر روی گرده مردم است. افزایش قیمت بنزین مشکلات فراوانی برای مردم ایجاد خواهد کرد

به گزارش باشگاه خبرنگاران این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره برنامه مجلس شورای اسلامی برای کنترل قیمت‌ها در آستانه ماه مبارک رمضان گفت: طبق اعلام رئیس مجلس  قرار است تا برخی از وزرای اقتصادی را درجهت هم‌فکری برای کنترل اوضاع اقتصادی به مجلس دعوت شوند؛ روشی که من به شخصه آن را ناکارآمد و بدون تاثیر می‌دانم چراکه مشابه چنین اقداماتی پیش از این نیز تکرار شده و برخی از وزرا تنها جلسه روضه‌خوانی را در مجلس به راه انداختند.

وی ادامه داد: ما در تلاش هستیم تا برای اجرای اقدامات مناسب برای بهبود وضعیت اقتصادی مردم ایده خود را به مجلس ارائه کرده و در همین راستا سعی داریم تا هیئت رئیسه مجلس را در جهت اجرایی شدن چنین اقداماتی متقاعد کنیم و امیدواریم که اقدامات موثری در مجلس شورای اسلامی صورت بگیرد.

نماینده مردم قم با اشاره به برگزاری جلسه غیر علنی امروز مجلس شورای اسلامی افزود: جلسه غیر علنی تنها تفاوتش با جلسات علنی این است که در جلسات غیر علنی وزرا و نمایندگان به صورت غیر علنی صحبت می‌کنند؛ اقداماتی که همچنان بدون تاثیر است.

حجت الاسلام ذوالنور درباره چگونگی اقدام مناسب مجلس برای کنترل قیمت‌ها گفت: من شخصا به آقای لاریجانی گفتم که باید تعدادی از افراد تأثیرگذار مجلس و دولت ترکیبی را ایجاد کرده و این ترکیب جدید درباره راهکارهای مفید اقتصادی خود بحث کنند و درنهایت طرحی را به مجلس ارائه دهند تا مجلس شورای اسلامی بر روی آن به بحث و تبادل نظر بپردازد.

انتهای پیام

کلیک کنید
دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا