ادعای لابی‌گری برای برکناری معاونت استانداری فارس

بعد از برکناری مهدی خشتی، معاونت بازرسی استانداری فارس، یادداشتی با ادعاهایی مبنی بر اعمال فشار بر عزل این معاون به انصاف نیوز رسیده است. در رابطه با این یادداشت خبرنگار انصاف نیوز با مهدی خشتی مصاحبه کرده است.

بر اساس خبر دریافتی با عنوان «جمعی از نیروهای مردمی شهرستان زرین دشت»، آنها مستنداتی مبنی بر وجود رانت و فساد در واگذاری مجوز جایگاه سوخت در شهر دبیران زرین دشت از توابع استان فارس به بازرسی استانداری این استان فرستاده‌اند.

نویسندگان متن ارسالی ادعا کرده‌اند که بعد از ابطال مجوز این جایگاه سپخت از سوی بازرسی استانداری، فشارهایی از سوی یکی دیگر از معاونان استانداری برای برکناری معاونت بازرسی، او کنار گذاشته شد.

مهدی خشتی درباره‌ی این موضوع به خبرنگار انصاف نیوز گفت: شکایتی از واگذاری پمپ بنزین بود، از یکی از شهر‌های شهرستان زرین دشت، که بعد از شش ما کار کارشناسانه و پیگیری‌های ما مجوز آن باطل شد. منتها فشار‌ها بسیار زیاد بود و در نهایت موجب عزل بنده شد.

خشتی در پاسخ به این سوال که آیا این فشار‌ها از سوی شخص خاصی بوده است، گفت: قطعا این چنین بوده است. من نمی‌توانم صد درصد این مساله که الف این فشار را اعمال می‌کرده تایید یا رد کنم اما این احتمال را می‌دهم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا