مشاور وزیر سخنگوی دولت را به دروغگویی متهم کرد!

میعاد صالحی، رییس معزول سازمان بازنشستگی کشوری که به سمت مشاور علمی و فن آوری محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شده است، در توییتی برکناری خود را در نتیجه‌ی دستور دکتر روحانی اعلام کرد و با کنایه، سخنگوی دولت را به دروغگویی متهم کرد.

به گزارش انصاف نیوز، شریعتمداری وزیر کار و رفاه اجتماعی تاکنون در مورد عزل میعاد صالحی و حواشی آن موضعی نگرفته است.

میعاد صالحی در توییتر نوشت:

«برای خدمت به کشور و انقلاب، بن‌بستی وجود ندارد. از آقای شریعتمداری برای سپردن مسئولیت #صندوق_بازنشستگی به یک #جوان_دهه_شصتی صمیمانه تشکر میکنم و به تصمیم جناب رییس‌جمهور نیز برای برداشتن بار مسئولیت از دوش این جوان احترام میگذارم. جناب آقای ربیعی، شما هم خداقوت!»

ربیعی درباره‌ی برکناری زودهنگام رییس سازمان صندوق بازنشستگی و اینکه گفته می‌شود وی با دستور رییس جمهور برکنار شده است؟ گفته بود: «کمال بی‌انصافی است مدت‌هاست می‌دانیم که این بحث مطرح است و نباید به دستور رییس جمهور منتسب کنیم. خوانش، خوانش نادرست و غلطی است. از روزهای اول سازمان‌های نظارتی اعلام کردند که با توجه به ماده قانونی ایشان حائز شرایط نیست و دیوان محسابات این را صریحا اعلام کرده بود».

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/jMhQ0
برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. وقتی با آویزان شدن مهم می‌شوند! قبلاً هم عده ای با گلاویز شدن با مرحوم هاشمی به کجاها که نرسیدند! و مملکت را به کجا نبردند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن