تشکیل شورای مشورتی اصلاح طلبان خوزستان

گردهمایی نیروهای اصلاح طلب خوزستانی مقیم تهران برگزار شد. در این گردهمایی که توسط هیات رابطین شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان کشور با استان خوزستان صورت گرفت، جمعی از نیروهای شاخص اصلاح طلب خوزستان از جمله نمایندگان ادوار مجلس، معاونین وزراء، مدیران کل سابق استان و فعالان سیاسی و فرهنگی حضور داشتند.

به گزارش دریافتی انصاف نیوز، هدف از این گردهمایی، تشکیل شورای مشورتی اصلاح طلبان خوزستانی مقیم مرکز بر اساس آیین نامه‌ی جدید تشکیل شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان کشور به منظور انسجام بخشی احزاب و تشکل‌های اصلاح طلب خوزستان و مقدمات تشکیل شورای اصلاح طلبان استان بوده است.

در این نشست، کلیه‌ی شرکت کنندگان از تشکیل شورای مشورتی اظهار خشنودی کرده و آن را گام مهمی برای افزایش شفافیت و تثبیت پایه‌های دموکراسی عنوان کرده و ابراز امیدواری کردند تا این اقدام، حرکتی در راستای ساماندهی احزاب اصلاح طلب استان و نیز پیگیری مسائل و مشکلات
استان خوزستان در سطح کلان باشد.

حاضران در جلسه بر لزوم هماهنگی و تعامل هر چه بیشتر نیروهای اصلاح طلب و احزاب این جناح سیاسی در مرکز و استان تاکید ویژه‌ای داشتند.

در پایان این نشست مقرر شد نشست‌های بعدی با دستور کار مشخص و به صورت مستمر برگزار شود.

شورایعالی سیاستگذاری اصلاح طلبان کشور، حمید کهرام، علی احمدی و سید جابر موسوی را به عنوان هیات رابط این شورا با استان خوزستان تعیین کردند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن