واکنش پلیس به فیلم «سه مامور یگان ویژه»

یک منبع آگاه در ناجا درباره‌ی فیلمی که به عنوان سه مامور یگان ویژه در فضای مجازی منتشر شده است، گفت: چنین موردی در ناجا نداریم، این افراد «مامور نما» هستند؛ به جای کلاه یگان ویژه، «کلاه کاسکت» بر سر گذاشتند.

جام جم آنلاین نوشت: «کلیپی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که در آن نشان می‌دهد دو نفر در تاریکی شب و با پوشش ماموران انتظامی با در دست داشتن تونفا اقدام به تخریب درب یک ساختمان می‌کنند، این فیلم توسط دوربین مداربسته ساختمان ضبط شده و چهره متهمان با کلاه‌هایی پوشیده شده است».

یک منبع آگاه در نیروی انتظامی در گفتگو با میزان گفت: در طی سه روز گذشته، پلیس در سراسر کشور در حال بررسی این فیلم است که اگر این فیلم به نیروی انتظامی مرتبط است، افراد، زمان و مکان مورد نظر در این فیلم شناسایی شوند.

وی افزود: ما چنین موردی در ناجا نداریم. پلیس این کار را نمی‌کند. شعار ما این است که پلیس مردمی است و نه اینکه شیشه‌های خانه‌های مردم را بشکنیم و اموال عمومی تخریب کنیم.

این منبع آگاه عنوان کرد: ما به این افراد «مامور نما» می‌گوییم. شما به کلاه این افراد دقت کنید. این کلاه ها متعلق به یگان ویژه نیست این کلاه، کلاه کاسکت است، اما لباس پلیس در بازار قابل تهیه است.

وی در خاتمه افزود: این فیلم بررسی شده است و هیچ استانی اعلام نکرده که چنین موردی داشته‌اند.


‏چند سوال در مورد فیلم ماموران یگان ویژه در مقابل یک ساختمان

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. همون نظر دوستمون:
    نمردیم و شکل جدید کلاه کاسکت رو دیدیم
    و البته وقاحت بی حد و حصر در دروغ گویی

  2. کدوم احمقی بالباس نظامی جلو دوربین این کارارو میکنه
    اما احمقای زیادی هستن که اینو باور کنن ومیکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا