کتاب «ناگفته‌های احمدی نژاد» چاپ شد

کتاب «ناگفته‌های احمدی نژاد» چاپ شد. کانال تلگرامی نزدیک به احمدی نژاد این کتاب را «بسیار مهم» خوانده است.

به گزارش انصاف نیوز، کانال دولت بهار درباره‌ی این کتاب نوشت: کتاب مصاحبه‌ بی‌پرده و مفصل محمدرضا تقوی‌فرد با دکتر محمود احمدی‌نژاد، حاوی بخشی از ناگفته های دوران ۸ سال ریاست جمهوری طی سالهای ۸۴ تا ۹۲ است که برای نخستین بار منتشر می‌شود.

این کانال می‌گوید که اطلاعات تکمیلی درباره‌ی این کتاب، زمان و نحوه رونمایی و توزیع آن به زودی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. امیدوارم با روحیه لج بازی و یکدندگی که دارد مشکلات جدیدی برای مردم ایجاد نکند و فضای نام آرام روحی که بخشی از آن ثمره لج بازی های دوره ایشان است تشدید نکند آقای دکتر لطفاً دست از سیاست بردار تدریست را بکن و از مقابله با ولایت فقیه دست بردار خدا لعنت کند هر آنکه به خاطر هوای نفس جامعه را به آشوب می کشد .

  2
  6
 2. همتون از احمدی نژاد تا بقیه بازیگرید .شما به این بازی ادامه بدید اما دستتون رو شده .
  راست وچپ و افراطی و استمرار طلب ..هزار کوفت و زهر مار تون دیگه واس ما رنگی نداره.
  حداقل من هر چی دور وبرم تو جامعه نگاه میکنم دیگه بازی ودروغ هاتون اینقدر شور شده و دریده وشفاف که دیگه کسی گول نمیخوره.

  2
  5
 3. بابا بسه دیگه ۸ سال دوره ریاست جمهوری را داشتی تمام شد رفت پی کارش حالا چی میگی هررو ز با اعصاب مردم بازی میکنی شما اگه واقعا کاردان و کارشناس بودی در طی آن ۸ سال طوری عمل میکردی که راه بر روی همه دزدهای سر گردنه بسته بشه و نتوانند با پولشویی و اختلاس و رانت خواری مملکت را به فلاکت بدبختی بکشانند قبول کن که نتوانستی پس حالا دست بردار اینقدر تنش و تشنج بوجود نیار البته من به شما در دو دوره رای دادم و به شما اعتقاد راسخ داشتم ولی با وعده دروغی که درب منزلت سال ۹۵ به من دادی و ۶ ماه سر من را گرم کردی و دروغ گفتی از شما اعتمادم سلب شده و بعید نمیدونم مطالبی را هم که در کتابت ا وردی عاری از دروغ نباشه لطفا دست بردار ملت را به حال خودشون رها کن ملت آنقدر آگاه هستند که بدانند چی درسته چی غلط؟

 4. به نظر بنده تنها رئيس جمهور موفق در طول انقلاب دكتر احمدي نژاد بود و مظلوم ترين آنها . با آن همه هجمه كه از سوي مجلس، شوراي نگهبان، مداحان و روزنامه نگاران و …. مي شد صبر را پيشه كرد و خدمات بسيار زيادي از جمله هدف مند كردن يارانه و مسكن مهر را راه اندازي كرد . افرادي فقط با ده ميليون تومان صاحب مسكن شدن كه الان با اين پول بايد بري دوعدد سكه بخري . واي به حال مردمي كه نمك نشناس هستند . كفران نعمت كرديد كه حالا بايد پرايد ۷ ميليوني را ۷۰ ميليون بخري.

 5. بابا تو٨سال ریاست جمهوری ات فاتحه مملکت رو خوندی کشور درحال رشد را به ٥٠سال قبل برگردوندی با صحبت های بدون محتوا که هر صحبتت یک تحریم بجا میگذاشت چی میشه اقای دکتر شما نزدیک انتخابات که میشه سر از تخم درمیاری ومیایی.مثل انتخابات ٩٦ که سفرهای استانی رو پیش کشیدی برو بشین کنار یار دوازدهم دولت‌.این کشور امام زمان داره رهبری همچون اقا سید علی داره.سلامتی امام زمان ونائب بر حقش امام خامنه ای صلوات.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن