برای شرکت در نظرسنجی، کلیک کنید

کنایه‌ی پورنجاتی به یک مستندساز خاص

حسین دهباشی سازنده‌ی مستند تبلیغاتی حسن روحانی – کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان – در انتخابات ۹۲ که در سال ۹۶ حامی میرسلیم – کاندیدای اصولگرایان – شد، در توییتر نوشت:

«‏امیرعباس هویدا در همه‌پرسی جمهوری اسلامی رای مثبت داد و یک‌هفته بعد (توسط یکی از اصلاح‌طلبان فعلی) کشته شد. او دو ماه قبل‌تر خود را تسلیم جبهه ملی کرد ولی بلافاصله تحویل دادگاه انقلاب شد. پیش از آن شاه در نهایت نامردی او که ۱۳ سال نخست‌وزیرش بود را زندانی و حتی هنگام فرارش از کشور آزاد نکرد!»

احمد پورنجاتی نماینده‌ی مجلس ششم که در آن مجلس رییس کمیسیون فرهنگی بوده، در پاسخ به حسین دهباشی در توییتر نوشت:

«جناب حسین آقا! آن غلط کاری‌ها، کینه توزانه و گاه جنایتکارانه بوده. نه بخشودنی و نه فراموش شدنی. اما شما که در دامان پر مهر و دستان گشاده به حمایت‌های مادی و معنوی دستگاه‌های گوناگون این نظام، بالیده‌اید در روایت تاریخ، انصاف نیست که خلخالی و غفاری را چماق انتقام از یک جریان سیاسی کنید».

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. کارنامه بسیاری عیان واشکار شده وبقیه هم که…..ولی….بعضی هایاستعدادتغییر وارتقا وتکامل فکری واندیشه ای را داشتند وبعضی دیگری هنوز در اعماقند…واما اقلیت بدبخت وبدعاقبتند که سرنوشتشان سقوط دهشتناک به اعماق وارتجاع است واز همه بدتر ان بعضی ها این اشقیا را نمیپذیرند….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن