روایت غلامرضا محمدی از جلسه‌ی جنجالی در فدراسیون

«غلامرضا محمدی»،  سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: در جلسه‌ای که دیروز به منظور بررسی چرخه انتخابی تیم ملی برگزار شد، نظرات خود را به مسئولان فدراسیون اعلام کردم.

به گزارش ایسنا، غلامرضا محمدی گفت: من قبلا هم اعلام کردم بنده به عنوان سرمربی تیم ملی، آقای دبیر و سوریان رئیس و نایب رئیس فدراسیون و آقای کاوه مدیر تیم های ملی کشتی آزاد همه دغدغه کشتی را داریم و معتقد به برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی هستیم.

وی در مورد جلسه برگزار شده در مورد بررسی چرخه انتخابی تیم ملی اظهار کرد: این جلسات برگزار می شود تا مسئولان فدراسیون نظرات ما را جویا شوند و در آن شأن و جایگاه همه نیز حفظ می شود و نهایت و برآیند برگزاری این جلسات این است که به یک جمع بندی برسیم و سیاست های فدراسیون کشتی نیز پیاده شود تا همه چیز در مجموع به نفع کشتی کشور تمام شود.

محمدی ادامه داد: قطعا یک جاهایی اختلاف نظر در جزئیات طرح وجود دارد که نیاز به جلسات متعدد و کارشناسی است. امیدوارم این اتفاق به نحو احسن انجام شود و به نفع کشتی باشد چراکه چرخه انتخابی تیم ملی باعث ایجاد رقابت و انگیزه ها در کشتی گیران می شود.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد برگزاری این جلسات از سوی فدراسیون تصریح کرد: اتفاقا این جلسات خیلی خوب است و کار کارشناسی انجام می شود چون فدراسیون به دنبال این است که این طرح پخته تر و کم اشتباه تر بشود.

محمدی در پایان خاطرنشان: این جلسات نشست های کارشناسی است و قطعا اختلاف نظر وجود دارد اما همه باید در چارچوب فدراسیون کشتی حرکت کنیم و حرف ما هم همین است چرا که سربلندی کشتی کشور هدف همه ماست. در جلسه دیروز نیز با کلیات موضوع کاملا موافق بودیم اما در برخی از جزئیات اختلاف نظر بود که من نیز حرف های خود را زدم و جلسه به پایان رسید اما به نظرم قطعا این طرح نیاز به کار کارشناسی و جلسات بیشتر دارد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن