هشدار نماینده به ناجا: از عذرخواهی عنابستانی عبرت بگیرید

یک نماینده مجلس گفت: به نیروی انتظامی هشدار می دهم که از عذرخواهی این نماینده عبرت بگیرد و اجازه ندهد مامورانش به هنگام اعمال قانون از چارچوب قانون تجاوز کنند. برای نظام اسلامی، مردم و قانون فرقی نمی کند که یک نماینده یا یک پلیس از قانون تخلف کند، ناجا باید به خاطر ادبیات غیرقانونی مامورش همچون نماینده مجلس عذرخواهی کند و البته عذرخواهی بزرگتر باید به خاطر حرف های غیرقانونی آن مسئول ناجا باشد که می خواست مجرمین را دست شکسته ببیند همینجا لازم می دانم از خبرنگار ایرنا که نظرات انحرافی آن مسئول را شفاف کرد تشکر کنم.

به گزارش خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۲ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: انقلاب اسلامی سیلی مردمی سیلی خورده از سال ها استبداد و استکبار بود که با اتکا به اسلام و خود باوری با دست پر قدرت امام راحل بر صورت آنان نواخت، شاه اگر چه با سیلی مردم از کشور اخراج شد اما فرهنگ شاهی هنوز به صورت کامل از ایران نرفته است.

نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فرهنگ شاهی یعنی زبونی در مقابل استکبار و قلدری با مردم، هر مدیری که عزت ملی ایرانیان در مقابل بیگانگان را نادیده بگیرد خود یک شاهزاده است والبته از مردم سیلی خواهد خورد و هر مدیری که با قیم مآبی خواست و اراده مردم را لحاظ نکند شاهزاده دیگری است که باز هم سیلی خواهد خورد و کسی نمی تواند در دراز مدت مانع اراده مردم در راه پیشرفت کشور شود.

وی گفت: درباره انقلاب اسلامی و پیشرفت های ناشی از آن سخن بسیار است و فرصت بنده کم، خلاصه همه حرفهایم را در این باره می توانیم در کتاب” صعود ۴۰ ساله ” بخوانید و به همگان توصیه می کنم این کتاب که نتیجه تلاش نسلی است که در پیدایش انقلاب نقش نداشته اند بخوانند.

این نماینده مجلس اظهار داشت: از مهمترین مقدمات ضروری حاکمیت خواست و اراده مردم، شفافیت حکمرانی است که بخشی از این شفافیت در گرو شفافیت در مجلس شورای اسلامی است، از نمایندگان انقلابی مجلس می خواهیم با  شفاف کردن مجلس راه را برای رانت خواری، رای خواری و مجلس خواری باندهای قدرت و ثروت ببندند.

حاجی دلیگانی در ادامه نطق میان دستور گفت: این  روزها در حالی بودجه کشور در حال گذراندن مراحل تصویب است که کمیسیون تلفیق پس از هفته ها کار طاقت فرسا مصوبه خود را برای بررسی به صحن فرستاده است، تلاش فراوانی شده که رانت های بودجه کاهش یابد. تحقق کامل این امر نیازمند انتخاب دولتی است که به حذف رانت اعتقاد قلبی داشته باشد. ای کاش مذاکرات کمیسیون تلفیق برای مردم پخش می شد تا تفاوت نگاه ها مشخص شده تا بتوانند در انتخابات ریاست جمهوری با شناخت دقیق فرد مطلوب خود را انتخاب کنند.

ناجا اجازه ندهد مامورانش از چارچوب قانون خارج شوند

وی بیان کرد: تجربه یک شفافیت در هفته های اخیر نشان داد که چگونه راه بر سیلی های مدیران و کارمندان و ماموران بر اقشار مختلف مردم با شفافیت بسته می شود. ضمن تحسین نماینده ای که با عذرخواهی خود یک سیلی نفس اماره و سیلی دیگری به دشمنان نظام و مجلس زد به نیروی انتظامی هشدار می دهم که از عذرخواهی این نماینده عبرت بگیرد و اجازه ندهد مامورانش به هنگام اعمال قانون از چارچوب قانون تجاوز کنند.

این نماینده مجلس عنوان کرد: برای نظام اسلامی، مردم و قانون فرقی نمی کند که یک نماینده یا یک پلیس از قانون تخلف کند، ناجا باید به خاطر ادبیات غیرقانونی مامورش همچون نماینده مجلس عذرخواهی کند و البته عذرخواهی بزرگتر باید به خاطر حرف های غیرقانونی آن مسئول ناجا باشد که می خواست مجرمین را دست شکسته ببیند همینجا لازم می دانم از خبرنگار ایرنا که نظرات انحرافی آن مسئول را شفاف کرد تشکر کنم.

پرونده های استنکاف رئیس جمهور از قانون روی میز مجلس

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بنده امیدوارم رسانه ها و دادگاه ها در آینده نزدیک یقه همه متخلفان و مستنکفان از اجرای قانون را بگیرند و نگذارند قانون شکنی آنچنان سکه رایج شود که رئیس جمهور کشور صدها قانون را ابلاغ نکند ۱۰۰ ها آیین نامه را در وقت مقرر ننویسد و هزاران حکم قانونی را اجرا نکند. البته پرونده های استنکاف رئیس جمهور هم اکنون در حال پیگیری برای اعمال ماده ۲۳۴ در کمیسیون های مجلس است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. واقعا چی میخواستی بگی که اینو گفتی؟؟؟ کی باید عبرت بگیره؟؟ اصلا کی به کیه؟؟ چی به چیه؟؟

  2. این نماینده مجلس عنوان کرد: برای نظام اسلامی، مردم و قانون فرقی نمی کند که یک نماینده یا یک پلیس از قانون تخلف کند، ناجا باید به خاطر ادبیات غیرقانونی مامورش همچون نماینده مجلس عذرخواهی کند و البته عذرخواهی بزرگتر باید به خاطر حرف های غیرقانونی آن مسئول ناجا باشد که می خواست مجرمین را دست شکسته ببیند همینجا لازم می دانم از خبرنگار ایرنا که نظرات انحرافی آن مسئول را شفاف کرد تشکر کنم!

    دارد تهدید میکند علنا” چرا که ابروی مجلس با این نمایندگان از جنگ برگشته رفته و در ضمن این اقا شنیده که ناجا از این نماینده شکایت کرده و با تهدید میخواهد شکایت پس گرفته شود ! بهانه هم دارد” یکی از ناجائیها گفته میخواهم قمه کشها را با دست شکسته ببینم! اگر دادگاهی تشکیل شود و ان نماینده محاکمه و محکوم شود این اقا قدرت اینرا ندارد که مانع صدور حکم یا توقف مجازات بشود اما میتواند با گیر دادن به حرف ان فرمانده ناجا که گفته دست قمه کشها را بشکنید موش دوانی کند و چوب لای چرخ ناجا بگذارد! شوخی که نیست ” نماینده مجلسه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا