حضور […] استار معروف در کلیپ جدید ساسی مانکن!

ساسی مانکن خواننده جنجالی مقیم آمریکا با منتشر کردن بخشی از ویدیو آهنگ جدید خود که با حضور بازیگر معروف فیلم‌های جنسی همراه بود دوباره جنجال بپا کرد.

به گزارش انصاف نیوز، ساسان حیدری ملقب به ساسی مانکن که در دو سال گذشته با انتشار آهنگ‌های دکتر و جنتلمن حسابی جنجال به راه انداخته بود، شب گذشته در صفحه‌ی اینستاگرامی خود آهنگ تهران تا توکیو را با حضور الکسیس تگزاس منتشر کرد.

بعد از انتشار این آهنگ هجمه‌های تندی علیه او در شبکه‌های مجازی توییتر شکل گرفت اما در عین حال با اینکه تنها ۳۰ ثانیه از آن منتشر شده کلیپ‌های همراهی با آن هم در شبکه‌های اجتماعی پخش شده است.

واکنش‌ها به برخی کلیپ‌های قبلی و فعلی او، به بدآموزی آنها برمی‌گردد. او در کلیپ دکتر به دانش‌آموزان توصیه‌هایی کرده بود از جمله توجه به اینستاگرام در مقایسه با کتاب.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. من با این حجم از محدودیت های ایران در زمینه اهنگ واقعا مخالفم اما این باعث نمیشه که بخوام به همچین عقده ای هایی(ساسی)بها بدم که با تخریب آینده ی سالم نسل جدید و تمسخر فیلم های ایرانی و خوندن چرت و پرت هایی ک هیچ ارزش هنری ندارن فقط قصد داره خودشو نشون بده.. من خودم طرفدار اهنگاش بودم اما بعد از انتشار همچین فاجعه ای دیگه آدم حسابش نمیکنم چ برسه خواننده…

  11
  5
 2. کو گوش شنوا. واقعا حرف حق رو میزنه . فقط بعضی از همین اقازاده ها رو ببینین با پول باباشون(بیت المال) میرند اونور ، ولی پدر مادرشون اینور برا جوانان و نوجوانان نسخه ای تجویز میکنند که برا بچه خودشون کاربرد نداشته!!!!!!!!!

  8
  5
 3. این خواننده هدفش ایجاد فساد وفحشا در بین جوانان و از جمله من وشماست یک دروغ گو وفاسد خودش خودش را رسوا می‌کند اگر به فیلمش نگاه کنید میفهمید این بی آبرویی را جار میزند تا همه مثل خودش سگ با وفای آمریکا شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا