عضو اتحاد: ریاست عارف قطعیست «در صورت عدم اقداماتِ فراقانوني»!

يك فعال اصلاح طلب گفت: مردم در انتخابات مجلس علي رغم همه ي محدوديت ها نشان دادند كه به دنبال تغيير هستند و انتظار دارند در انتخاب رييس مجلس نيز خواسته شان توسط نمايندگان منتخب در نظر گرفته و محقق شود.

به گزارش انصاف نیوز، رضا باوفا در گفت وگو با ایسنا افزود: هر چند ايده آل اين بود كه رييس مجلس با اجماع بين اصلاح طلبان و معتدلين اصولگرا انتخاب مي شد اما حال كه گريزي از رقابت بين دكتر عارف و لاريجاني نيست نبايد اين رقابت موجب بهره برداري و سوء استفاده تندروها شود.

عضو شوراي مركزي حزب اتحاد ملت اظهار داشت:  اميدواريم اين رقابت به صورت سالم و فقط تا زمان انتخاب رييس مجلس ادامه داشته باشد و بعد از آن مجددا بين مجموعه نيروهاي دلسوز نظام در جهت  منافع ملي اجماع ايجاد شود.

اين فعال اصلاح طلب گفت: دكتر عارف تجربه و شايستگي لازم جهت رياست مجلس را داراست و راي بالاي ايشان در انتخابات هفت اسفند و همچنين استقبال پرشور از حضورشان در شهرهاي مختلف هم جايگاه  مردمي ايشان را نشان داد .

باوفا با بيان اينكه متاسفانه در مسير رقابت انتخاب رياست مجلس شاهد بداخلاقي ها و مداخلاتي هستيم افزود: نمايندگان مجلس نبايد تحت تاثير فشارهاي بيرون از مجلس قرار بگيرند.

عضو شوراي مركزي اتحاد ملت در باره ی وضعيت فراكسيون اميد اظهار داشت: فراكسيون اميد با قدرت در حال فعاليت هست و به جز چند مورد استثنا تمام منتخبيني كه از سوي ليست اميد حمايت شده بودند با اين فراكسيون همراه هستند و هماهنگي كامل دارند ضمن اينكه تعداد قابل توجهي از مستقلين و افرادي كه خارج از ليست اميد به مجلس راه يافته اند نيز با فراكسيون اميد همراه شده اند.

باوفا در خصوص پيش بيني اش از انتخاب رييس مجلس گفت: بر اساس اطلاعاتي كه داريم و در صورت عدم اقداماتِ فراقانوني رياست دكتر عارف قطعي است و فراكسيون اميد در روز انتخاب هيات رييسه قدرتش را نشان خواهد داد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا