دختر میرحسین از ملاقات سه شنبه شب نوشت

نرگس موسوی، یکی از دختران میرحسین موسوی با گلایه از یکی از ماموران حاضر در محل حصر، درباره ی آخرین دیدار با پدر و مادر خود نوشت.

به گزارش انصاف نیوز، نرگس موسوی در گلایه ی اینستاگرامی خود نسبت به آن مامور، نوشته است: «به هر صورت آن مرد صبوري كه رو به رويش ايستاده، ٨ سال نخست وزير ايران بوده است و آن ديگري، رهنورد، سال ها در مقاطع فرهنگي هنري سياسي اين كشور… خدمت كرده است.

به گفته ی او در آخرين دقايق آخرين ملاقات وقتي نوه هاي كوچك از پدربزرگ و مادربزرگشان خداحافطي مي كنند، او «نكته ی مهمي» را در حضور پدر و دخترانش بايد تاكيد و ياداوري كند كه «در ساعت ملاقات، صبيه ها نبايد به اتاق بازرسي برگردند و گوشي تلفن همراهشان را بردارند و به پزشك معتمد كشور از درد شديد دست مادرشان خبر بدهند و اگر باز چنين شود، در اتاق بازرسي، بعد از بازرسي بايد قفل و بسته بماند. هرچند مايل نيستند اما از سمت شخصي ناشناس يا شناس مورد مواخذه قرار گرفته است كه چرا دختران نگران تنهايي و درد مادرشان از عدم رسيدگي به موقع به رهنورد شاكي و مضطرب شده و گزارش درد را مخابره كرده اند… و البته در حضور پدر و مادر و فرزندان … اين شرح دقايق پاياني ملاقات امشب بود…»

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. خطاب به سروش، لا تظلموا و لا تظلموا !! انصاف هم چيز خوبي است که متاسفانه شماها از آن بکلي بي بهره ايد! وسيعلم الذين ظلموا اي منقلب ينقلبون! بزودي…

  2. برطبق اصل ۳۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، اصل برائت است و هیچکس از نظر قانون مجرم شناخته نمی شود مگر این که جرم او در دادگاه صالح ثابت گردد.
   چرا حصر و به چه جرمی؟ و کدام دادگاه صالح به آن رای داده، متهمین توانسته اند، چه خود و یا وکیلشان، از خود دفاع کنند؟
   بعضی از مدافعین حصر می گویند اینها باید اعدام می شدند به اینها لطف شده و باید شکر گزار هم باشند که در حصر بسر می برند.
   این طرف قضیه هم خواستار این لطف و سخاوت نبوده و از روز اول خواستار محاکمه ی عادلانه و حق دفاع از خود بوده است.
   و اینجا یک سوال مهم که امیدوارم سروش عزیز و سروش ها، بتوانند به آن پاسخ گویند:
   این حرکت یا جنبش یا فتنه یا به هر اسمی که نامیده می شود میلیون ها انسان هم وطن من و شما را در بر گرفته بود
   اینها کجایند؟
   چه فکر می کنند؟
   قانع شده اند؟
   سوالی ندارند؟
   موضع گیری شما آنها را قانع کرده و با شما هستند؟
   در پیش برد وفاق ملی با شما همدلی و همکاری دارند؟
   بدون نگرانی می توانند رو راست نظر خودشان را بیان کنند؟
   با پاک کردن صورت مساله، مساله حل نخواهد شد، فقط هر چه بیشتر زمان بگذرد، تاًثیرات مخرب و غیر قابل جبران، برای آیندگان به ارث خواهد گذاشت.

   1. جناب امير کريمي، (که ظاهرا” هيچ نسبتي نه با اسمت و نه با فاميلت نداري) لعنتي ها را در يوم الدين همه بعينه خواهيم ديد!

 1. این کسایی که به میرحسین و همسرش توهین میکنند باید بدانند دنیا اینجور نمی مونه و باید اون دنیا جواب بدن. البته اگه اعتقادی داشته باشن!!؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن