پسر نویسنده سابق کیهان به منافقین پیوست

«اباذر نوری زاد»، پسر «محمد نوری زاد» با انتشار یادداشتی از پیوستن خود به سازمان تروریستی مجاهین خلق (منافقین) خبر داد.

به گزارش انصاف نیوز، محمد نوری زاد که تا چند سال پیش از کارگردانان مورد وثوق صداوسیما و نویسنده ای رادیکال علیه اصلاح طلبان در روزنامه ی کیهان بود و پس از سال ۸۸ به یک باره مشی اپوزسیونی اتخاذ کرد، حالا فرزندش نیز از پیوستن به منافقین خبر داده است.

محمد نوری زاد کارگردان مجموعه های تلویزیونی «چهل سرباز» و «پروانه ها نمی میرند» بود و پروژه های پرخرجی را برای صداوسیما بر عهده داشته است.

اباذر نوری زاد بنا به گفته ی خودش در نشست اخیر آن سازمان تروریستی نیز حضور داشته و در این باره نوشته است: «چند سال اخیر بیشتر به فعالیت های مجاهدین توجه می کردم. به خصوص گردهمایی های سالانه را حتما می دیدم. این که نهم جولای در جشن کهکشان حضور داشتم، البته آرزوی سال های اخیرم بود. آرزویی که عمری دست نیافتنی می آمد اما بود».

محمد نوری زاد که به ویژه در دوره ی دولت های اصلاحات در روزنامه ی کیهان به شدت به این جریان سیاسی حمله می کرد، در سالهای اخیر با جدا شدن از آن روزنامه رویکردی اپوزسیونی پیش گرفته است.

این نویسنده ی اصولگرا که در این سالها ظاهرا از آن جریان جدا شده، اصلاح طلبان را به محافظه کاری متهم می کند و علی رغم ادبیات رادیکال، فعالیت آزادانه ای دارد.

خبر پیوستن اباذر نوری زاد در حالی از ساعات گذشته در برخی رسانه های داخلی از جمله سایت خبری صداوسیما منتشر شده که تاریخ اطلاعیه ی او دو روز پیش را نشان می دهد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

 1. انصافتان را شکر! نوری‌زاد حالا شد اصولگرا؟!! بله با این حساب آقای هاشمی هم اصولگراست و خیلی‌های دیگر.
  نامه‌های سرگشاده پدرش از ۸۸ به بعد در دفاع از کدام جریان بوده؟ پسرش در دفاع از کدام گروه و جریان حرف می‌زده؟

  1. همانطور که رسانه های اصولگرا دائما از یه آدم ناشناس مثل داریوش سجادی یه مطلب علیه افراد شاخص جناح مقابل خود میزنن و تیتر میکنن که مشاور کروبی و فعال اصلاح طلب! !!
   پس اگر داریوش سجادی اصلاح طلبه، قطع به یقین امثال نوری زاد هم اصولگرا و کیهانی هستند.

   1. چه منطق زيبايي!!
    ميشه دوباره كلام زيبا تون رو تكرار كنيد؟
    فكر نميكني بهتر گاهي وقتها هم كه شده با بغض سياسي حوف نزني؟

 2. أنصاف جان خيلي بي حيايي،
  خيلي بچگانه حرف زدي
  نصف آرشيو بي بي سي و سايت كلمه و جرس از نوشته ها و نامه هاي نوري زاد هست
  چطور شد اين قدر واضح بي انصافيت رو نشون دادي

 3. البته من دلایل پیوستن آقای نوری زاد به این سازمان رو نمی دونم، ولی چه طور می شه ادّعای آزادی خواهی داشت و به «همکاران صدّام حسین» پیوست؟!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن