خرید تور نوروزی

مصاحبه عادل فردوسی پور با سعید معروف

مصاحبه عادل فردوسی پور با سعید معروف کاپیتان سابق و محبوب تیم ملی والیبال ایران، چهارمین مصاحبه‌ی عادل فردوسی پور از زمان آغاز همکاری با سایت «فوتبال ۳۶۰» است.

به گزارش انصاف ورزشی، عادل فردوسی پور مجری محبوب سالهای نه‌چندان دور صداوسیما که با بی‌مهری این سازمان مواجه شد و نتوانست برنامه‌ی محبوب «نود» را ادامه دهد و حتی از گزارش بازی‌ها در تلویزیون نیز محروم شد، اخیرا باب همکاری با سایت و اپلیکیشن «فوتبال ۳۶۰» را باز کرده است. گویا قرار است عادل فردوسی پور مصاحبه‌هایی را برای این سایت ترتیب بدهد؛ البته گفتنی است هنوز ابعاد فعالیت جدید مجری محبوب مشخص نیست و باید منتظر ماند و دید گستره‌ی این فعالیت کجاست.

عادل فردوسی پور برای اولین مصاحبه به سراغ هم دانشگاهی سابق خود، علی دایی شهریار فوتبال ایران رفت، برای دومین مصاحبه به سراغ دراگان اسکوچیچ سرمربی نه چندان محبوب تیم ملی ایران رفت و سومین مصاحبه را با ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال ترتیب داد

حالا اما پس از سه مصاحبه چالشی، جذاب و نسبتا موفق عادل فردوسی پور به سراغ یک چهره به شدت محبوب در ورزش ایران رفته است سعید معروف که به اعتقاد برخی بهترین پاسور زمان بازی خودش بوده است و پس از حذف تلخ ایران در المپیک 2020 توکیو از تیم ملی خداحافظی کرد. معروف در این مصاحبه پیرامون خداحافظی و بسیاری از مسایل دیگر با فردوسی پور به گفت و گو نشسته است.

مصاحبه عادل فردوسی پور با سعید معروف

برای دیدن مصاحبه عادل فردوسی پور با سعید معروف اینجا کلیک کنید.

مصاحبه فردوسی پور با سعید معروف

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا