برنامه جام واگنر ؛ رویارویی دوباره والیبال ایران و لهستان اینبار در کراکوف

برنامه جام واگنر لهستان اعلام شد و چهارتیم لهستان، ایران، آرژانتین و صربستان از 27 تا 29 مردادماه در دومین شهر بزرگ لهستان کراکوف به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش انصاف ورزشی، رقابت های والیبال 4 جانبه بزرگداشت هوبرت جرزی واگنر والیبالیست فقید لهستانی که اصولا بین چهارتیم که یکی از آنها قطعا لهستان است، در این کشور برگزار میشود.

بنیاد هوبرت واگنر وظیفه دعوت از تیم های ملی را بر عهده دارد و تیم ملی والیبال ایران نیز تا کنون دوبار به این رقابت ها دعوت شده است که در سالهای 2012 و 2015 عایدی حضور سروقامتان ایرانی در این رویداد دو مقام چهارمی بوده است.

حالا بار دیگر تیم ملی والیبال ایران در این رقابت ها حضور دارد و باید در پایتخت قدیمی و دومین شهر بزرگ لهستان یعنی کراکوف رو در روی سه تیم لهستان میزبان، صربستان و آرژانتین قرار بگیرد که پیش بینی می‌شود با توجه به عملکرد درخشان تیم ملی والیبال در رقابت های لیگ ملت های والیبال 2022، این بار جایگاه بهتری نصیب تیم ملی شود.

البته گفتنی است جام واگنر برای شاگردان بهروز عطایی حکم یک رقابت تداراکاتی خوب پیش از رقابت های قهرمانی جهان در شهریورماه را دارد. البته رویارویی مجدد ایران و لهستان از حساسیت همیشگی خود برخوردار خواهد بود.

برنامه جام واگنر به این شرح است:

پنج‌شنبه 27 مرداد
ساعت 20؛ آرژانتین – صربستان
ساعت 22:30؛ ایران – لهستان

جمعه 28 مرداد
ساعت 20؛ ایران – صربستان
ساعت 22:30؛ لهستان – آرژانتین

شنبه 29 مرداد
ساعت 20؛ ایران – آرژانتین
ساعت 22:30؛ لهستان – صربستان

برنامه جام واگنر ؛ رویارویی دوباره والیبال ایران و لهستان اینبار در کراکوف
برنامه جام واگنر ؛ رویارویی دوباره والیبال ایران و لهستان اینبار در کراکوف

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا