خرید تور نوروزی

پخش زنده صربستان و سوئیس 11 آذر 1401

پخش زنده صربستان و سوئیس 11 آذر 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امشب در آخرین بازی خود در دور گروهی جام جهانی قطر به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های ملی صربستان و سوئیس امشب از ساعت 22:30 به وقت ایران در سومین و اخرین بازی خود در دور گروهی جام جهانی قطر استادیوم 974 یا راس ابو عبود به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی صربستان و سوئیس 11 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال صربستان و سوئیس 11 آذر 1401

پخش زنده صربستان و سوئیس 11 آذر 1401

روی کاغذ، گرچه صعود برزیل قطعی شده و شانس سوئیس زیاد به نظر می‌رسد، اما صربستان و کامرون همچنان شانس دوم شدن و صعود دارند!

صربستان جام را بد شروع کرد و بد ادامه داد. تیمی از که ستارگان تهاجمی جذابی چون ولاهوویچ، تادیچ، میتروویچ و یوویچ برخوردار است، در بازی نخست با دو گل مغلوب برزیل شد و در بازی دوم در یک بازی پایاپای و تماشایی، با نتیجه 3 بر 3 برابر کامرون متوقف شد.

از سوی دیگر، سوئیسی‌ها که در بازی نخست با یک گل از سد کامرون گذشتند، در بازی دوم برابر برزیل مغلوب شدند تا 3 امتیازی بمانند. گفتنی است که دو تیم در جام جهانی 2018 روسیه هم همگروه بودند که آن بازی با نتیجه 2 بر 1 به سود سوییس پایان یافت. برای تماشای پخش زنده بازی صربستان و سوئیس 11 آذر 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا