حاشیه سازی رسانه ای، این بار برای «مادر خانم ابتکار»

خبرگزاری فارس پس از صدمه ی وجهه ی بخشی از مدیران اصولگرا در ماجرای املاک نجومی، در متنی درباره ی معصومه ابتکار، معاون رییس جمهور ادعا کرد:

«

فساد مالی در بین مدیران معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط زیست بالا گرفته و مدیران یکی پس از دیگری دستگیر می‌شوند این بار نیز نوبت به مدیرکل محیط زیست شمیرانات رسیده است.

در حالی‌که همچنان معصومه ابتکار، رئیس سازمان محیط زیست خود را در مسیر سیر و سفرهایش، به ظاهر، سخت، درگیر رفع معضلات زیست‌محیطی نشان می‌دهد و در باطن برای پیروزی‌های سیاسی جناح متبوعش دست و پا می‌زند، رشوه و فساد مالی در بین مدیران سازمان محیط زیست بالا گرفته است.

طی هفته‌های اخیر بود که معاون فنی اداره کل محیط زیست استان تهران، مشاور و مسئول دفتر مدیرکل محیط زیست استان تهران را دستگیر کردند و به گفته یکی از منابع آگاه امروز مدیر کل محیط زیست شمیرانات نیز به دلیل تخلفات مالی بازداشت شد.

گفته می‌شود علت دستگیری این مدیران محیط زیست، فساد مالی و ارتشا است، رشوه‌هایی که رد و بدل می‌شده تا محیط زیست آلوده را پاک جلوه دهند!

از سوی دیگر موضوع زمین مصادره‌ای است که سالهاست در اختیار مادر خانم ابتکار قرار داده شده تا خیریه‌ای را در آن بگرداند اما به مرحمت مدیران محیط زیست، این زمین مصادره‌ای تبدیل به محلی برای دیدارهای خارج از برنامه معاون رئیس جمهور شده است.

به هر حال، حال محیط زیست این روزها بسیار بد است از هوایی که تنها راهکارش تعطیلی مدارس شده و آبی که خشکی‌اش به دولت‌های قبل برمی‌گردد و زمینی که قهرمان زمین هم نگهدارش نیست!

اما دیگر فساد مالی در محیط زیست همان مصداق «گل بود و به سبزه آراسته شد»، است برخی مدیران در زیرمجموعه قلمروی تحت مدیریت معصومه ابتکار، در ازای دریافت رشوه چشمهایشان را بر روی آلودگی‌های زیست محیطی می‌بندند و مهر پاکی می‌زنند و رئیس سازمان محیط زیست نیز همچنان در پی بحث‌های سیاسی، حل مسائل هسته‌ای، عدالت جنسیتی و… است.

»

به گزارش انصاف نیوز، عملکرد ابتکار در سه سال گذشته منافع یک جریان سیاسی را به خطر انداخته و به همین دلیل بارها در مجلس گذشته (نهم) با اکثریت تندرو برای انحلال سازمان محیط زیست تلاش شده بود.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

 1. بنا به اعلام مقامات [یکی از قوا] اخیرا 150 [کارمند] فاسد از آن سیستم حذف شده اند . 150 نفر از جمع 6000 نفره، به نسبت که حساب کنیم، باز هم گلی به جمال سازمان حفاظت از محیط زیست معصومه ابتکار !

 2. اگر دين نداريد لاأقل ازاده باشيد

  جناب محصولي و خاوري ورحيمي و امثالهم فراموش شدند ، نتيجه پرونده شان چه شد؟؟؟؟
  بانشر اكاذيب نسبت به خانواده محترم ابتكار ذره اي از محبوبيت و صداقت و پاك سرشتي ايشان ميان مردم كم نخواهيد كرد …
  أفوض امري الي الله
  ان الله بصير بالعباد

  1. خانم محترم سيفي، آيات قرآن براي اهل قرآن و انسان هاي سالم قابل فهم است، نه کساني که روح قرآني را نمي فهمند (يا لااقل خود را به نفهمي زده اند) و قلوبشان فزادهم الله مرضا ميباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا