خرید تور تابستان

توضیح مدیر مسئول انصاف نیوز درباره‌ی حکم محرومیتش: امیدواریم مساله حل شود

شفقنا نوشت: علی اصغر شفیعیان، مدیر مسئول سایت «انصاف نیوز» از قرار گرفتن حکم محرومیت‌اش از مدیر مسئولی  در مرحله ابلاغ و اجرا خبر داد. این فعال رسانه ای البته ابراز امیدواری کرد که با نظر مثبت، مساله حل و فصل شود.

شفیعیان در این باره گفت: «انصاف در این سال‌های فعالیت، کم پرونده نداشته اما هرچند همه‌ی اهالی رسانه همیشه یک پایشان در دادسرا و دادگاه است، ولی از شانس ما از زمان روی کار آمدن دولت جدید پرونده‌ها دارد به نتیجه می‌رسد که خب این برای دولت آقای رئیسی خوب نیست چون در کارنامه‌ی ایشان ثبت می‌شود.

نگاه دستگاه قضایی به رسانه‌ها از زمان ریاست آقای رئیسی تغییر کرده بود و ما این نگاه را همیشه تحسین کرده‌ایم و امیدوارم سطح تحمل‌ها در زمان ریاست ایشان بر دولت پایین نیاید.

شکایت مربوط به یک وزارتخانه و نهادی دیگر درباره‌ی تعدادی از مصاحبه‌ها، گزارش‌ها و یادداشت‌هاست که در زمان دولت جدید به جریان افتاده و ابتدای ۱۴۰۱ حکم سه سال محرومیت از مسئولیت‌های مطبوعاتی برای مدیر مسئول صادر شده است. فرجام خواهی در آخر پاییز گذشته در دیوان عالی کشور رد شد و حالا حکم در پروسه‌ی ابلاغ و اجرایی شدن قرار گرفته است.

با توجه به درخواست اعاده‌ی دادسرسی که در شعبه‌ی هفتم دیوان عالی کشور در حال بررسی است، امیدواریم که این رای متوقف و نقض شود چون ما در راستای وظایف حرفه‌ای عمل کرده‌ایم تا به شفافیت و گردش آزاد اطلاعات کمک کرده باشیم. امیدواریم که با نظر مثبت، مساله حل بشود».

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. شفافیت و گردش آزاد اطلاعات تو این مملکت متاسفانه شده یه تابو و برای بیشتر اهل رسانه تابوت و برای اهل حکومت شده تابلو.

    3
    1
  2. آقای شفیعیان، بیا همه با هم بریم کیهان و درخواست نمایندگی بدیم. تابلو رو عوض کنیم: انصاف نیوز- نمایندگی کیهان. و بعد برای یک عمر راحتیم. هم دنیایمان آباد می شود و هم آخرتمان و مهم تر این که کسی هم یقه امان نمی گیرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا