واکنش سعید طوسی به شایعات: «سراپا کذب است»

لینک خبر تکمیلی [دومین واکنش: بیانیه سعید طوسی در «پاسخ به توطئه صدای آمریکا»]

لینک به [افشاگری متقابل یک قاری درباره ی تجاوز به الهام ستاکی در صدای آمریکا]

سایت افکار نیوز با تیتر «واکنش قاری قرآن به شایعات مطرح شده» نوشت: سعید طوسی ، قاری بین المللی قرآن نسبت به شایعات مستهجن و تخریبهای شخصیتی صورت گرفته نسبت به خودش پاسخ داد.

سایت نسیم آنلاین نیز با تیتر «واکنش سعید طوسی به شایعات: شایعات را تکذیب می‌کنم/ علیه مفتریان شکایت خواهم کرد»، نوشت: سعید طوسی استاد قرائت قرآن کریم، در خصوص حواشی اخیر علیه وی یادداشتی نوشت.

به گزارش انصاف نیوز، متن این نامه به نقل از نسیم آنلاین و افکار نیوز در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

اینجانب سعید طوسی، شاگرد و خادم قرآن کریم، شایعاتی مبنی بر دستگیری خود به جرم های مختلف با آمار و اعداد عجیب و غریب و داستان های متناقض و سراپا کذب شنیدم که گویا از طریق برخی خبرگزاری ها و سایت های یهودی به طور هماهنگ و با کمک برخی از ایادی خود در داخل و یا خارج مستند سازی شده و با ارتباط دادن آن به ساحت مقدس قرآن و جامعه ی قرآنی و نیز شخص مقام معظم رهبری ناخواسته پرده از مقاصد شوم و خباثت آلود خود برداشته اند.

اگر چه اینجانب خود را بی نیاز از پاسخگویی به آنان دانسته و اعتنایی به آن ننمودم، اما از آنجایی که این خبر کذب موجب نگرانی برخی دوستان قرآنی شده، لازم دیدم ضمن نفی این اکاذیب و شایعات مطالبی را معروض دارم:

خطاب به مقام معظم رهبری

رهبرا! سلام و درود بر تو و صلابتت. هیبتت مستدام که دشمنانت چنان خار و زبون شده اند که چون در مقابل اقتدار و نفوذ کلامت درمانده گشته اند، فرصت را غنیمت شمرده و توطئه های ناجوانمردانه خود را با بهانه قراردادن من،  متوجه مقام ولایت سازند! شرمسارم که قرعه آنان به نام من افتاد و مرا بهانه تهمت و تخریب کرده اند و در عین حال، سرفرازم از اینکه مرا قاری محبوب شما می خوانند.

خطاب به دوستان قرآنی

بحمدالله و به برکت قرآن، من که کمتر از هیچ هستم، به کوری چشم حسود، امروز در سایه سار عزت قرآنی، مورد لطف و عنایت مردم عزیز قرار داشته و  برخلاف فضا سازیهای بدخواهان، نه تنها دستگیر نشده و به زندان نرفته ام بلکه فعالیتهای های قرآنی خود در اقصی نقاط ایران و جهان ادامه داده و به برکت آیات قرآن، تاکنون دامن به بی عفتی نیالوده  و از آیات نورانی قرآن مسئلت میدارم که تا آخر عمر مرا محفوظ دارد چرا که همه ما در معرض ابتلا و امتحان و آزمون الهی قرار داریم. مطمئن هستم که بصیرت حاکم بر جامعه ی قرآنی حتی بدون اقدام از جانب من نیز میتواند تهمت ها و شایعات این توطئه ی مسموم یهود را خنثی کند.

خطاب به رسانه های خودی

من مطمئن هستم رسانه های یهود و کفر از مدت ها پیش توطئه چیده اند تا با طرح این بهتان، علیه قرآن و نظام و رهبری جوّسازی کنند. کمی تأمل روشن می کند که مسأله یک شخص، حتی اگر قابل بررسی باشد، چه ربطی به ساحت کبریایی قرآن یا نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد؟

خبرهای منتشره آنقدر مستهجن و متناقض است که بر پیشانی آن نوشته شده: دروغ!

لذا صمیمانه تقاضای تدبر در این آیات را دارم:

إِنَّ الَّذِینَ جَاءُوا بِالْإِفْکِ عُصْبَةٌ مِنْکُمْ لَا تَحْسَبُوهُ شَرًّا لَکُمْ بَلْ هُوَ خَیْرٌ لَکُمْ لِکُلِّ امْرِئٍ مِنْهُمْ مَا اکْتَسَبَ مِنَ الْإِثْمِ وَالَّذِی تَوَلَّى کِبْرَهُ مِنْهُمْ لَهُ عَذَابٌ عَظِیمٌ ﴿۱۱﴾ لَوْلَا إِذْ سَمِعْتُمُوهُ ظَنَّ الْمُؤْمِنُونَ وَالْمُؤْمِنَاتُ بِأَنْفُسِهِمْ خَیْرًا وَقَالُوا هَذَا إِفْکٌ مُبِینٌ ﴿۱۲﴾ لَوْلَا جَاءُوا عَلَیْهِ بِأَرْبَعَةِ شُهَدَاءَ فَإِذْ لَمْ یَأْتُوا بِالشُّهَدَاءِ فَأُولَئِکَ عِنْدَ اللَّهِ هُمُ الْکَاذِبُونَ ﴿۱۳﴾ وَلَوْلَا فَضْلُ اللَّهِ عَلَیْکُمْ وَرَحْمَتُهُ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ لَمَسَّکُمْ فِی مَا أَفَضْتُمْ فِیهِ عَذَابٌ عَظِیمٌ ﴿۱۴﴾ إِذْ تَلَقَّوْنَهُ بِأَلْسِنَتِکُمْ وَتَقُولُونَ بِأَفْوَاهِکُمْ مَا لَیْسَ لَکُمْ بِهِ عِلْمٌ وَتَحْسَبُونَهُ هَیِّنًا وَهُوَ عِنْدَ اللَّهِ عَظِیمٌ ﴿۱۵﴾ وَلَوْلَا إِذْ سَمِعْتُمُوهُ قُلْتُمْ مَا یَکُونُ لَنَا أَنْ نَتَکَلَّمَ بِهَذَا سُبْحَانَکَ هَذَا بُهْتَانٌ عَظِیمٌ ﴿۱۶﴾ یَعِظُکُمُ اللَّهُ أَنْ تَعُودُوا لِمِثْلِهِ أَبَدًا إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ ﴿۱۷﴾ وَیُبَیِّنُ اللَّهُ لَکُمُ الْآیَاتِ وَاللَّهُ عَلِیمٌ حَکِیمٌ ﴿۱۸﴾ إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفَاحِشَةُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنْتُمْ لَا تَعْلَمُونَ ﴿۱۹﴾ وَلَوْلَا فَضْلُ اللَّهِ عَلَیْکُمْ وَرَحْمَتُهُ وَأَنَّ اللَّهَ رَءُوفٌ رَحِیمٌ ﴿۲۰﴾

در حقیقت کسانى که آن بهتان را [در میان] آوردند دسته‏ اى از شما بودند آن [تهمت] را شرى براى خود تصور مکنید بلکه براى شما در آن مصلحتى [بوده] است براى هر مردى از آنان [که در این کار دست داشته] همان گناهى است که مرتکب شده است و آن کس از ایشان که قسمت عمده آن را به گردن گرفته است عذابى سخت‏ خواهد داشت (۱۱) چرا هنگامى که آن [بهتان] را شنیدید مردان و زنان مؤمن گمان نیک به خود نبردند و نگفتند این بهتانى آشکار است (۱۲) چرا چهار گواه بر [صحت] آن [بهتان] نیاوردند پس چون گواهان [لازم] را نیاورده‏ اند اینانند که نزد خدا دروغگویانند (۱۳) و اگر فضل خدا و رحمتش در دنیا و آخرت بر شما نبود قطعا به [سزاى] آنچه در آن به دخالت پرداختید به شما عذابى بزرگ مى ‏رسید (۱۴) آنگاه که آن [بهتان] را از زبان یکدیگر مى‏ گرفتید و با زبانهاى خود چیزى را که بدان علم نداشتید مى گفتید و مى ‏پنداشتید که کارى سهل و ساده است با اینکه آن [امر] نزد خدا بس بزرگ بود (۱۵) و [گر نه] چرا وقتى آن را شنیدید نگفتید براى ما سزاوار نیست که در این [موضوع] سخن گوییم [خداوندا] تو منزهى این بهتانى بزرگ است (۱۶) خدا اندرزتان مى‏ دهد که هیچ گاه دیگر مثل آن را اگر مؤمنید تکرار نکنید (۱۷) و خدا براى شما آیات [خود] را بیان مى ‏کند و خدا داناى سنجیده‏ کار است (۱۸) کسانى که دوست دارند که زشتکارى در میان مؤمنین شیوع پیدا کند براى آنان در دنیا و آخرت عذابى پر درد خواهد بود و خدا[ست که] مى‏ داند و شما نمیدانید (۱۹) و اگر فضل و رحمت‏ خدا بر شما نبود و اینکه خدا رئوف و مهربان است [مجازات سختى در انتظارتان بود] (۲۰)

خطاب به رسانه های کذاب

شما رسانه های مزدور، آشکار است که سرتان در آخور کیست! این نخستین بار نیست که یاوه می بافید. شما همان ها هستید که نه برای قرآن و قاری آن، بلکه برای هیچ کتاب آسمانی دیگر حرمت قائل نیستید. شگفتا! شما که همجنس بازی را، تمدن می دانید و  با تصویب قانون، آن را به رسمیت میشناسید! یک باره چه شد که خود را محکمه عدالت تصور نموده و خویشتن را عادل تر از دادگاهایی دانستید که بر اساس عقل و شرع حکم می کنند؟! خدعه هایتان برای همگان نخ نما شده و جامعه اسلامی از حقد و کینه شما مطلع هستند . لعنت خدا و رسولش بر شما باد.

این روشن و مسلّم است که اینجانب رأی صادره از سوی مراجع ذیصلاح قضایی جمهوری اسلامی ایران را گردن نهاده و در عین حال، حق قانونی خویش را در اعاده حیثیت و اعلام جرم علیه مفتریان و اشاعه دهندگان نسبت های ناروا علیه خود را محفوظ میدانم.

والسلام علی من اتبع الهدی

شاگرد و خادم قرآن کریم

سعید طوسی

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/AqT99
برچسب ها

نوشته های مشابه

123 Comments

 1. حضرت آقا !
  شاكيان شما را معاون وزير ارشاد دعوت به خويشتندارى نموده ؛ شما با خيال راحت همه چيز را منكر مى شويد ؟!

  1. ضمن تائيد فرمايش جناب سپهر، خواستم به اين حضرت آقا عرض کنم، منظور ايشان احتمالا” (خوار) و زبون بود نه (خار) و زبون! جناب طوسي، شما دکتر هستيد؟

   2
   1
   1. واقعا متأسفم واسه این تفکر سطحی و قضاوت عجولانه ی شما، خب بنده ی خدا، شاید این سایت توی نوشتن کلمه ی (خوار) رو اشتباه نوشته، نه جناب طوسی…..
    تا وقتی وضعمون این باشه و همش دنبال خاله زنک بازی و بردن آبروی این و اون باشیم، همین طور عقب مونده باقی خواهیم موند. دیگران به کجا رسیدن و ما به کجا…..
    اسم خودمون رو گذاشتیم مسلمون…. واقعا که…

    1. جناب محمد، مطمئنا اگر اشتباه از طرف سايت بود، بلافاصله ادمين اصلاح ميکرد! ضمنا وقتي خودمون بفکر آبروي خودمون نيستيم، نمي بايستي توقع داشته باشيم ديگران حافظ آبروي ما باشن!! شما يه ذره از آکبندي بيرون بيا لطفا.

   2. نه خیر آقای جزایری حتما شما دکتری!!!!!!!!!!!دقیقا خار رو در این معنا کاملا درست نوشتن،شما اگر سوادتون شاید در حد ابتدایی هست یکم علم خود رو بالا ببرین،اون خواری که منظور شماست مثل کلمه ی زمین خواری معنار دیگری داره با کلمه ی خار مثلا در خارگل…….واقعا دشمنان اسلام و انقلاب و اونهایی که دنباله رو اونها هستند نادانند!

    3
    1
    1. دوباره متن رو بخون جناب سيييييد!!!! بعد هم معني هر دو تا خار و خوار را براي من بيسواد بنويس جناب سييييييد!!!

     1. از کشیدن ییییییی در کلمه سید پیداست چقدر این بنده خدا نفرت داره به اسلام و مسلمین و سادات خخخخخخخخخخخخخ

 2. کثافت کاری چه ربطی به اسلام و قران و رهبری دارد که بنگاههای یهودی نشانه رفته باشند. کسانی بیشتر به اسلام و قران و رهبری ضرر میرسانند تا یهود و مسیح. برخی با چسباندن به مقام رهبری میخواهند حاشیه امن برای خود درست کنند. همین روش شک برانگیز است.

 3. هرچند شیطان آن قدر توانایی دارد که بر نفس مومن ترین افراد نیز غلبه پیدا کند و سبب گمراهی و در نتیجه رسوایی وی شودو بوده اند افراد مومن و پرهیزکاری که در تاریخ مغفول شیطان شده و راه را گم کرده اند لیکن چگونه میتوان به خود باوراند که کسی که مانوس قرآن هست مرتکب چنین عمل شنیعی شده باشد . ازطرفی ساختن شایعه یک امر سهل و آسان است که می شود براحتی با حیثیت و آبروی خانوادگی افراد عام و خاص بازی کرد . انشاالله که این شایعه واقعا شایعه و کذب باشد . یا ستار العیوب

  1. دقیقا ای کاش که دروغ باشد و اگر نباشد جنا ب طوسی چه جایگاهی دارد که یک آیه قران هم بعد اینهمه آیات خداوند را خواندن نجاتش نداده است! یا ستارالعیوب

 4. دوستان عزیز . منبع این خبر صدای امریکا هست. امریکا به عنوان دشمن اصلی ایران و اسلام از هر ابزاری برای زیر سوال بردن نظام و اسلام استفاده می کنه. به دنبال متهم کردن افرادی میگردند تا خوراک تبلیغاتی برای برنامه های رسانه های خودشون باشند. این خبر فقط برای افراد ساده لوحی هست که با هر پالس خبری از طرف دشمنان نظام این گونه شایعات رو باور می کنند. در یک نظام اجتماعی وسیاسی همیشه افراد سست ایمان وجود دارند که به دنبال منافع خودشون هستند(چه به دنبال حیف و میل بیت المال باشند یا متاسفانه بر خلاف تذکرات رهبری به دنبال سوءاستفاده از پست و مقام خود برای رسیدن به منافع جناحی خود باشند ) که نمیشه از این افراد به عنوان بخشی از نظام یا ملت نام برد. سعی کنین فریب این فرا فکنی های رسانه ای نخورید بدون دلیل انگشت اتهام رو به طرف افراد و شخصیت ها اشاره نکنید که هدف دشمن از انتشار این خبر ها هم تخریب چهره نظام و افراد هست

    1. راحت میشه با پول بعضی از خانواده های سست اعتقاد رو خرید که چنین شایعه ای رو پخش کنن و حتی از آوردن پسربچه های خودشون هم به دادگاه هیچ ترسی ندارند
     میگن پولو میگیریم بچمونم که پسره چند سال دیگه بزرگ میشه قائله تموم میشه ایرانیام که فراموشکار همه چی ختم به خیر میشه راحت راحت پولای میلیاردی همه کار میکنه لامذهب ههههههههه

     1
     2
     1. در تعجبم از جماعت به ظاهر مومنی که ده قاری نوجوان قران را مورد اهانت قرار داده و خانواده هایشان را رشوه گیر حساب کرده و ان ها را که فرزندانشان را به ساحت قران می سپارند را سست اعتقاد خطاب کرده تا تهمتی از کسی را بردارند حال انکه هیچ کدام از ما حقیقت را نمیدانیم و نخواهیم دانست جز در دادگاه عدل الهی..

     1. حرف من اینه که چیزی معلوم نیست،نه میشه رد کرد نه اثبات.
      میتونه این ماجرا یه برنامه طراحی شده به وسیله دشمن انقلاب باشه تا با این اتهام آقای طوسی رو در دیده عموم تخریب کنند بعد به انقلاب بچسبونن و یه ضربه ای هم به اصل انقلاب وارد کنند،این چنین برنامه هایی با کمک رسانه های صهیونیست ها کاملا انجام‌شدن

      وقتی این اتهام اثبات پذیر نیست، اسلام مجازاتی برای کسی که مورد اتهام قرار گرفته، در نظر نمی‌گیره،هر چند شانتاژ رسانه ای زیاد باشه

   1. همانطور که ۱۰ نفر دانش آموز قرآنی شهادت دروغ نمی دهند پس یک قاری قرآن سرشناس هم دروغ نمی گوید
    پس چرا مال چندتا دانش آموزی که اصلا هم معلوم نیست کیند و چیند… باور می کنی اما…..

    1
    3
  1. تو از کجا میدونی دروغه؟ این همه پسر پاک قرآنی بر شهادت دادند و پرونده تشکیل شده اونوقت ما باید از صدای آمریکا ماجرا بفهمیم. بخدا قلبم درد گرفت به خاطر بچه های پاک و معصوم

   2
   1
 5. […] بر کسانی که لطمه زدید به اسلام و دین و اعتماد و اعتقاد مردم. سر تا پا همه تون شیطانید. […]. یادتونه اون دو تا بچه یتیم به جرم زور گیری در عرض چند روز اعدام شدن؟ […]

 6. من که ۱۰۰% میتونم بگم دروغه……شماها یه سند بیارید این قضیه زبانم لال صحت داره؟!!!!
  فقط اینو میدونم دنیای مجازی اتیش زده به خیلیها منظورم خبرهای کذب اونم با درجه حساسیت بالا………………..
  و در اخر در هر صورتی حتی اگر ایشون بیگناه هم باشد نباید بحث و حرف رهبر عزیز رو پیش بکشن .دلیلی نداره …………

  1. ببین تو همین ایه قرآن هم که جناب طوسی تو بیانیشون اوردن خدا گفته
   چرا چهار گواه بر [صحت] آن [بهتان] نیاوردند پس چون گواهان [لازم] را نیاورده‏ اند اینانند که نزد خدا دروغگویانند
   الان چهارتا گواه هست و بیشتر از چهارتا گواه هم هست… پس با این قطعیت نگو دروغه

  2. شما یه سرچ خیلی ساده تو اینترنت بکنی اسامی تمام شعبه های دادگاه ها بازپرس ها و قضات و حتی پرونده ها رو میتونی پیدا کنی اونوقت چطوری میگی ۱۰۰ مطمئنی دروغه؟؟؟ من نمیگم ۱۰۰ درصد راسته با این همه مدرک اونوقت تو که هیچی نمیدونی میگی ۱۰۰ درصد دروغه؟

 7. حافظ :
  واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند
  چون به خلوت می روند ، آن کارِ دیگر می کنند

  مشکلی دارم ، ز دانشمندِ مجلس باز پرس
  توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می کنند ؟!

 8. دوستان اینکه بحث مقام معظم رهبری رو ایشون مطرح کردن بدلیل اینه که شبکه کذاب و دروغ پراکن صدای شیطان بزرگ در جایی میگه ایشون وقتی بچه بودن و با صوت قرآن میخوندن حضرت آقا ایشون رو بقل میکنن و به دیگران نشونشون میدنو …و مابقی اراجیف.
  لطفا اول در جریان اتهامات وارده از طرف دشمن به قاری عزیزمون قرار بگیرید تا بتونید در رابطه ی با پاسخ ایشون اظهار نظر کنید. با تشکر

 9. من نه خبر را باور کردم و نه باور نکردم چون نه دلیلی بر رد آن هست نه به قبول ان. اما عقل سلیم حکم می کنه که در صورت صحیح بودن قضیه پاکسازی مجموعه از افردای به فرض اینچنین به نفع همه است . هم مجموعه مورد نظر اصلاح می شود و هم اعتماد مردم زیاد می شود و هم به قول خودتان اگر کسی قصدش دشمنی بوده که یک مورد را به همه تعمیم دهد خود بخود منتفی می شود.

 10. آقایی که این قضایا را کذب می خوانی حق با توست لیکن متن پیام معاون وزارت فرهنگ و ارشاد رو اول بخونش بعد اظهار نظر کن از قوه قضاییه خواسته رسیدگی به این پرونده رو در اسرع وقت انجام بده شاکیانو دعوت به آرامش و تلاش برای اعاده حق کرده در پایان آیه آورده که کار قوه قضاییه رو راحت تر کنه در اجرای حکم که اصحاب و نزدیکان اگه خطایی بکنن جرمشون دو برابره. برادر بعد تو یه دفعه می پری وسط میگی نه من قرآن ناطقم .بعدم دوستان ما می دانیم صدای آمریکا دروغگوست شیطان است و… هیچ شکی نیس ما از زبان معاون وزیر حرف زدیم و زبان شاکیان نه صدای آمریکا بحثو منحرف نکنین

 11. این همه قاری چرا به تو اتهام زدن؟چهره اول مملکتی یا آدم مهمی بودی که بخوان تخریبت کنن.آدمای مهمتری از تو هم تو مملکت هستن که هدف تخریب قرار بگیرن این همه شیخ و آیت الله جرا به اونا این اتهام و نزدن بعد توروو انتخاب کردن که تخریبت کنن آخه کی هستی مگه تو که تخریبت بخواد مهم باشه برای آمریکا.اینا بخوان تخریب کنن با اتهام زنی به چهره های مهم مملکت اینکارو میکنن نه به تو!

  1. سلام.آخه کدوم آدم عاقلی می یاد به یه شیخ و آیت الله تهمت بزنه؟!بعد هم اینکه محض اطلاع جناب طوسی نفر اول قاری قرآن توی کشور هستند و با شنیدن صدای قرآنشون دل کافر هم به لرزه در میاد.آدم کمی نیست؟!شما نمی دونید دشمن از کوچیکترین چیز واسه خراب کردن روحیات ما نسبت به قرآن و دین خدا استفاده می کنه.ای کاش تا مطمعن نمی شدین قضاوت نمی کردین.تا با چشم خود ندیدن باور نکنید.شک نکنید کسانی که این تهمت رو باور می کنن فردا باید جواب بدن………کجا داریم میریم ما؟؟؟!!!این جهان رو به سوی کجا دارد؟بی شک الیه المصیر.

 12. لطفا هر کاری کردی یا نکردی پای قران و رهبری را وسط نکش شما میتونی از خودت دفاع کنی نه اینکه پشت سر رهبری وقران مخفی شی،اگر این اخبار راست باشد که به قول خودت لعنت خدا و رسولش بر تو باد.اگر دروغ باشد مردانه بایست واز خودت دفاع کن چه ربطی به رهبری وقران داره که سایه نشین این بزرگواران شدی.

 13. خداوند در سوره اعراف درباره قوم لوط می‌فرماید: « وَ لُوطًا إِذْ قَالَ لِقَوْمِهِ أَ تَأْتُونَ الْفَاحِشَةَ مَا سَبَقَكُم بهَِا مِنْ أَحَدٍ مِّنَ الْعَلَمِينَ(۸۰) إِنَّكُمْ لَتَأْتُونَ الرِّجَالَ شهَْوَةً مِّن دُونِ النِّسَاءِ بَلْ أَنتُمْ قَوْمٌ مُّسْرِفُونَ(۸۱): و لوط را [فرستاديم‏] هنگامى كه به قوم خود گفت: «آيا آن كار زشت [ى‏] را مرتكب مى‏شويد، كه هيچ كس از جهانيان در آن بر شما پيشى نگرفته است؟ (۸۰) شما از روى شهوت، به جاى زنان با مردان درمى‏آميزيد، آرى، شما گروهى تجاوزكاريد(۸۱).»

  1. حالا کی از عمل قوم لوط دفاع کرده که شما آیه می نویسی؟ آیات مربوط به تهمت و غیبت رو هم بنویسید. فی المثل آیه ۱۵ سوره نور.

 14. « وَ لُوطًا إِذْ قَالَ لِقَوْمِهِ إِنَّكُمْ لَتَأْتُونَ الْفَاحِشَةَ مَا سَبَقَكُم بِهَا مِنْ أَحَدٍ مِّنَ الْعَلَمِينَ(۲۸) أَ ئنَّكُمْ لَتَأْتُونَ الرِّجَالَ وَ تَقْطَعُونَ السَّبِيلَ وَ تَأْتُونَ فىِ نَادِيكُمُ الْمُنكَرَ فَمَا كاَنَ جَوَابَ قَوْمِهِ إِلَّا أَن قَالُواْ ائْتِنَا بِعَذَابِ اللَّهِ إِن كُنتَ مِنَ الصَّادِقِينَ(۲۹): و [ياد كن‏] لوط را هنگامى كه به قوم خود گفت: «شما به كارى زشت مى‏پردازيد كه هيچ يك از مردم زمين در آن [كار] بر شما پيشى نگرفته است. (۲۸)آيا شما با مردها درمى‏آميزيد و راه [توالد و تناسل‏] را قطع مى‏كنيد و در محافل [انس‏] خود پليدكارى مى‏كنيد؟ و [لى‏] پاسخ قومش جز اين نبود كه گفتند: «اگر راست مى گويى عذاب خدا را براى ما بياور.» (۲۹)

  آیا پاسخ س.ط نیز اینچنین خواهد بود: اگر راست مى گويى عذاب خدا را براى ما بياور

 15. سلام به همگی ببینین دوستان من میخوام کاملا بی طرفانه نظر بدم اولا که یه سری میان میگن خبر این اتهامو صدای آمریکا گفته پس دروغه پس یعنی اگه صدای آمریکا از اتهام زمین خواری توی شهرداری بگه دروغه یا از اختلاسای میلیاردی یا از گم شدن دکل نفتی؟ نکنه انتظار دارین این اخبارو شبکه قرآن پخش کنه؟؟؟
  اتفاقا به نطر من برعکسه و صدای آمریکا نمیاد هیچ وقت یه دروغ به این گندگی بگه و با صحنه سازی خودشو بین مخاطباش خراب کنه
  دوما اینجور که تو صفحات مجازی پخش شده طرف چند تا شاکی خصوصی داره اونم نه آدمای معمولی قاری قران
  سوما قضیه مال الان نیست که خیلی راحت بگیم شایعه است مال ۵-۶ سال پیشه
  من نمیتونم بگم اخبار این اتهام راسته یا شایعه خودتون برین تحقیق کنین ولی جزئییات اینقدر زیاده که به سختی میشه قبولش کرد این خبر شایعه باشه حتی اسم شعبه های دادگاه ها و اسامی تک تک قضات و باز پرس ها تو اینترنت هست دیگه قضاوت با خودتون

 16. ۱۰۰% همه دروغ میگن جز حضرات ایشان. شک نکنید توطعه دشمن شیطان صفت است و تمام دنیا دروغ میگن جز خودی ها.

 17. … شمر هم ادعا میکرد حسین از دین خارج شده، به نظر من آدمای کثیف رو باید گردن بزنن تا کسی جرات نکنه در لوای کتاب خدا هر غلطی دلش خواست بکنه

 18. امیدوارم این پرونده کذب باشد، ولی در هر صورت این فرد لزومی ندارد از مقام معظم رهبری مایه بگذارد ، اگر هم تخلفی داشته باید قوه قضاییه بدون هیچ مصلحت اندیشی ایشان را مجازات کند مطمئن باشید با مجازات این فرد در صورت خاطی بودن کسی آن را به حساب دین و اسلام نمی گذارد چون انسانهای فاسد و کثیف می توانند در هرجا حضور داشته باشند.

  1. امیدوارم که شایعه باشه ولی اگر حقیقت داره برای تمام کسانیکه میخوان ماسمالی کنن و سرپوش بذارن رو کثافت کاری ایشون سر خانواده شون بیاد تا بفهمن چه دردی داره که نوجوون دسته گلت رو بفرستی کلاس قران و چنین بلایی سرش اورده باشن. امیدوارم خود مسوولان حق این بچه های پاک رو بگیرن و نذارن بیشتر از این به قران توهین بشه

  1. لعنت خدا واقعا بر کسانیکه با دین و قران و اعتقاد و اعتماد مردم بازی میکنن …با این همه سند و مدرک و شهادت نوجوانهای دسته گل که تمام ذهنشون با رفتن به کلاس قران اشفته شده و اینده شون پر از ترس و سیاهی شده بازم ادمهایی مثل شما اراجیف میگید لطفا از اون شخص دفاع نکن از قران دفاع کن به خاطر قران حقیقت رو ببین و شیطان رو ببین و بذار همینجوری که قران رسواش کرده این ادم مجازات بشه اگر اتهامش واقعیت داشته باشد

 19. دوستانی که این مورد رو دروغ میدونن اول برن ویدئوی بررسی این موضوع رو ببینن و قسمتهایی رو که دروغه مشخص کنن تا ما هم در جریان قرار بگیریم!

 20. سلام علیکم.قضاوت دراین موردباتوجه به تکذیبیه استادطوسی به هیچ وجه کاردرستی نمی باشد.بنابراین دوستانی که خیلی صریح اتهام راواردمی داننددرصورت قضاوت نادرست بایدبه خداوندجوابگوباشند.والسلام

 21. امروز تکرار این برنامه صفحه اخر که مرتبط به سعید طوسی را دیدم,انقدر واضح بود که نمیتوانند ان را لاپوشانی کنند، بعد از چند سال دوباره سردرد کهنه ام بسراغم امد, و چه مصادف عجیبی برایم این خبر شده است. اری مصادف شده است با سالگرد برادر شهیدم, که همه هستی ام بود, و در اخر وصیت نامه اش نوشته بود, جان میدهم تا اسلام و قران و ایران بماند. دلم خون است برادر جان دلم خون است

  1. من هم دقيقا به ياد دوست شهيدم افتادم كه دركربلاي ۵ قايقشون خاكسترشد و كلا سوختند و متاسفانه براي اينكه امثال سعيد طوسي بيان بشن همه كاره مملكت…متاسفم

 22. متهم اصلی (بنا بر گزارشات رادیو استکبار جهانی ) [نهادی که او عضو آن است و نهاد ناظر] است . این عزیزان برای پاسخگویی صحبتی ندارند؟
  همه این اخبار و اطلاعات که خدا از صحت و سقمش مطلع است جناب آقای طوسی است. اما قوه قضائیه، قضات شریف و عادل که همواره به عدل و انصاف حکم می کنند و از هر گونه رابطه بازی و قبول سفارش بری هستند نمی خواهند صحبت کنند؟
  شورای عالی قرآن که از همه مهم تر روسای معزز آن که به دروغ آنها را صاحب نفوذ و قدرت خوانده اند برای رد این قضیه حرفی برای گفتن ندارن؟
  در این موضوع تنها کسانی که سکوت کرده اند مراجع قانونی هستند
  ظاهرا قصد اظهار نظر در این رابطه را هم ندارند.

 23. با سلام دوستان عزیز اینقد راه رو برای افرادی مث این آقا که سپر خودش رو قران قرار داده باز نفرمایید مگه یزید مسلمان نبود؟قرآن چی میخوند؟روزه هم که میگرفت نمازشم تا اونجایی که من شنیدم یبارم نذاشت دیر بشه.آمریکا گفته درست علتش چیه؟چون مملکت خودمون این اخبارو پخش نمیکنه الان بیشتر سایتایی که در این باره مطلب نوشتن فیلتر شدن چرا؟ چون ممکنه نظام اسلامی به خطر بیوفته به چه قیمیتی به قیمت موندن توی جهل و افزایش روزافزون آدمایی که حتی کودکان و زنان ملتمون در امان نباشند حالا اگه این اتفاق توی یه کلاس موسیقی یا باشگاهی رخ میداد ملت همیشه حاظر در صحنه تا خرد کردن تک تک لوازم اون مکان ازپای نمی ایستادن چیشده میخوایین رو این اتهام چشماتونو ببندین چون قرآن میخونه! این اتفاق هر آن ممکنه برای ما هم بیوفته ساده از کنارش نگذریم اگه قانون نظام اسلامی برای همه یکسانه پس ایشون کی هستن که نباید مجازات بشن یا تحقیقات تکمیل نشه یا …و هزران حرف دیگه که جاش نیس اینجا زده بشه…. فقط متاسفم به شیطان های انسان نما

 24. با سلام خدمت دوستان عزیز
  لازم میدونم چند مورد رو متذکر بشم:
  ۱- هیچ وقت زود نمی توان در مورد هر چیزی قضاوت کرد
  ۲- خواندن قرآن کریم و قاری بودن دلیل بر گناه نرکردن کسی نیست همچنان که در تاریخ دیده همان کسانی که در واقعه کربلا نقش زیادی در شهادت و اهانت به امام حسین ع داشتند از قرایان و حافظان قرآن بودند و همکنون هم بسیار وهابیان از قاریان ممتاز هستند.
  ۳-همنشینی و دست دادن با مقام معظم رهبری باعث ایجاد عصمت نمی شود که حتی در صورت اثبات جرم و یا تبرئه نامبرده بتوان خدشه ای به مقام معظم رهبری وارد نمود
  در پایان قرآن نور است و هدایگر از جانب پروردگار فقط برای کسانی که قابل هدایت باشند نه کسانی که به تعبیر قرآن عزیز ( ختم الله على قلوبهم و على سمعهم و… ) مهر بر دلهایشان و قلوبشان خورده است

 25. داداش سعید مدارکتت رو بزار مردم ببینن تو چرا دفاع نمیکنی از خودت فقط میگی رهبر چیکار به رهبر داری گنهکار

 26. با این کار، به سزای اعمال خواهد رسید تا درس عبرتی باشه برای کسانی که دامن اسلام را لکه دار خواهند کرد و مردم بهترین قاضی میباشند.

 27. این شایعات هم شبیه سی دی های ساختگی شیخ فتنه ( کروبی) است.بعدش عمو تو مواظب خودت باش از این کارا (فاعلی یا مفعولی) بسرت نیاد.

 28. من فیلم رو دیدم خبرهارو هم خوندم. تابلوه. خیلی هم حرفه ای درست نشده این مستند. برام جالبه . چقدر افراد ساده لوح زیادن . یا شایدم به نفعشونه که باور کنن چون دنبال بهونه هستن که قرآن و اسلام رو تقبیح کنن. خیلی واضحه که دشمنان اسلام میخوان از طریق قران وارد بشن و مردم رو حتی اندکی ساده لوح رو از اسلام و … زده کنن. اصلا کاری ندارم به این حرفها… حتی اگه این خبر صحت هم داشته باشه که نداره. پخش اون خودش اشاعه فحشاء هست و گناهش چندبرابره.
  در حدیثى از پیامبر اسلام(صلى اللهعلیه وآله) مى خوانیم:«مَنْ اَذَاعَ فَاحِشَهً کَانَ کَمُبْتَدِیِهَا»؛ (کسى که کار زشتى را نشر دهد، همانند کسى است که آن را در آغاز انجام داده).
  در حدیثدیگرى از امام موسى بن جعفر(علیه السلام) مى خوانیم: مردى خدمتش آمده، عرض کرد: فدایت شوم از یکى از برادران دینى کارى نقل کردند که من آن را ناخوش داشتم، از خودش پرسیدم انکار کرد، در حالى که جمعى از افراد موثق این مطلب را از او نقل کرده اند، امام فرمود:«کَذِّبْ سَمْعَکَ وَ بَصَرَکَ عَنْ اَخِیْکَ وَ اِنْ شَهِدَ عِنْدَکَ خَمْسُونَ قُسامَهً وَ قالَ لَکَ قَوْلٌ فَصَدِّقْهُ وَ کَذِّبْهُمْ وَ لا تُذِیْعَنَّ عَلَیْهِ شَیْیاً تَشِیْنُهُ بِهِ وَ تَهْدِمُ بِهِ مُرُوَّتَهُ، فَتَکُونُ مِنَ الَّذِیْنَ قالَ اللّهُ عَزَّوَجَلَّ اِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ اَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ اَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الآخِرَهِ»(۳)؛ (گوش و چشم خود را در مقابل برادر مسلمانت تکذیب کن، حتى اگر پنجاه نفر سوگند خورند که او کارى کرده و او بگوید: نکرده ام از او بپذیر و از آنها نپذیر، هرگز چیزى که مایه عیب و ننگ او است و شخصیتش را از میان مى برد در جامعه پخش مکن، که از آنها خواهى بود که: خداوند درباره آنها فرموده: کسانى که دوست مى دارند زشتى ها در میان مومنان پخش شود عذاب دردناکى در دنیا و آخرتدارند).

  1. جناب حسن ، شما مطلب را خواندی و فیلم را هم دیدی، نتیجه‌ای گرفتی و محکوم کردی و دیگر تمام، هم شما هم جناب طوسی راضی ، گور پدر ناراضی (طرف قضیه که شکایت کرده‌اند) !!! آنچه مسلم است این پرونده قدمتی چندساله دارد، چرا نظر نداده ای که کاش همان اوایل سریعا رسیدگی میشد و بحق قضاوت قانونی صورت میگرفت، و اینقدر موضوع را کشدار نمیکردند تا کار به اینجا برسد و مردم یا بزعم شما ساده لوحان فریب بخورند! حتما نمیخواهی ادعا کنی که اطاله رسیدگی تقصیر شاکیان است، یا واقعا این ادعا را میکنی!!؟

   1. منتظر بودیم شما نظر بدی
    وقتی می خوای خودتو به نفهمی بزنی یا اینکه نمیدونم شایدم فکر می کنی اینا رو اگه پخش کنی خودت پاک پاک میشی و …؟
    آخه یه ذره تعقل هم خوبه
    چرا فکر نمی کنی که یه عده ای تهمت زدن و میخوان اسلام و… تخریب کنن
    آهااااان حالا میخوای بگی نه…. اونا قرآنین و…
    فکر فکر فکر
    حالا حتما جواب هم می خوای بدی
    خواهشا قبل از جواب آب بخور آروم بشی بعد همراه با تعقل و عقلی که خدا بهت داده منطقی جواب بده

   2. سلام و درود به تحصیل کردگان و دوستان اندیشمندم
    برای موضوع قاری قرآن ،آقای طوسی باید متاسف باشم .
    نه برای وقوع جرم یا عدم وقوع آن.

    باید به حال شما گریه کنم که قرار است از حق و حقوق یک قشر عظیم این جامعه دفاع کنید.
    چون هنوز به حق و حقوق خود و دیگران آشنایی ندارید.
    سوار موج می شوید عین مردم عادی احساساتی می شوید و با موج حرکت می کنید و هیچ اندیشه ای در ذهن تان شکل نمی گیرد جز مطالب کپی پیست شده سایتها و کانالهای هوچی گر و حزب بادی!

    از تحصیل کردگان جامعه و افراد آگاه بعید می دانستم که آنها هم وارد موج مردم کوچه بازار شده و با دشمن حرکت کنند.
    قطعا این آیه را شنیدید اگر هم نشنیدید بخوانید تا آگاه شوید:

    يٰا أَيُّهَا اَلَّذِينَ آمَنُوا إِنْ جٰاءَكُمْ فٰاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَيَّنُوا أَنْ تُصِيبُوا قَوْماً بِجَهٰالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلىٰ مٰا فَعَلْتُمْ نٰادِمِينَ
    اى کسانى که ایمان آورده اید، اگر فاسقى برایتان خبرى آورد، خوب بررسى کنید، مبادا به نادانى گروهى را آسیب روحی و جسمی برسانید و[بعد،] از آنچه کرده اید پشیمان شوید.
    سوره حجرات .آیه ۶
    برای اثبات این نوع جرمها باید ۴ نفر مرد عاقل و بالغ شهادت بدهند.

    وَ اَللاّٰتِي يَأْتِينَ اَلْفٰاحِشَةَ مِنْ نِسٰائِكُمْ فَاسْتَشْهِدُوا عَلَيْهِنَّ أَرْبَعَةً مِنْكُمْ

    و از زنان ، کسانى که مرتکب زنا مى شوند، چهار تن از میان خود[مسلمانان ] برای مجازات برگیرید. (۱۵) سوره نساء

    خب !!
    شما لواط یا زنای این فرد را دیدید که به همین راحتی این اتهام را به او وارد می کنید ؟؟؟
    این بهتان عظیم و تهمت ناروا بدون سند و مدرک تنها با شنیدن از زبان این و آن توسط شما که مدعی اصلاح در جامعه هستید به یک انسان وارد شد .

    مجازات شما چیست؟؟؟

    وَ اَلَّذِينَ يُؤْذُونَ اَلْمُؤْمِنِينَ وَ اَلْمُؤْمِنٰاتِ بِغَيْرِ مَا اِكْتَسَبُوا فَقَدِ اِحْتَمَلُوا بُهْتٰاناً وَ إِثْماً مُبِيناً

    و کسانى که مردان و زنان مؤمن را بى آنکه مرتکب [عمل زشتى ] شده باشند با دست و زبان ، آزار مى رسانند، قطعا تهمت و گناهى آشکار به گردن گرفته اند. (۵۸) احزاب

    سوال :
    شما که چیزی ندیدید جز یک قرار مجرمیت که هنوز در حد اتهام است و محکومیتی برای متهم صادر نشده است.
    اگر هم صادر شد قابل اعتراض در دادگاه تجدید نظر و سپس دیوان عالی کشور است .
    اگر هم محکوم کیفر شد و به مجازات رسید گناهانش تسویه خواهد شد ولی شما گناه خود را که مرتکب شدید چه خواهید کرد و کی از ایشان که تهمتش زدید و بهتانش بستید حلالیت خواهید خواست؟؟؟
    مگر زبان شما آتش گرفته بود که باید حرف می زدید؟
    سکوت می کردید چیزی از شما کم می شد؟؟؟
    بدون علم و آگاهی چرا وارد این بازی خطرناک شدید؟؟؟

    مگر قرآن نفرموده بود که :

    وَ لاٰ تَقْفُ مٰا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ إِنَّ اَلسَّمْعَ وَ اَلْبَصَرَ وَ اَلْفُؤٰادَ كُلُّ أُولٰئِكَ كٰانَ عَنْهُ مَسْؤُلاً
    و چیزى را که بدان علم ندارى دنبال مکن، زیرا گوش و چشم و قلب، همه مورد پرسش واقع خواهند شد.

    (۳۶) اسراء

    مگر قرآن کریم نفرموده بود که

    اى کسانى که ایمان آورده اید، از بسیارى از تردیدها و گمانها بپرهیزید که پاره اى از گمانها گناه است، و در زندگی دیگران تجسس مکنید، و بعضى از شما غیبت بعضى نکند؛ آیا کسى از شما دوست دارد که گوشت برادر مرده اش را بخورد؟ از آن کراهت دارید. [پس ] از خدا بترسید، که خدا توبه پذیر مهربان است. (۱۲) حجرات

    1. ممنون هموطن عزیز
     به امید روزی که کمتر دنبال خاله زنک بازی و کلاغ چهل کلاغ باشیم
     به امید روزی که آبروی همسایه را آبروی خود بدانیم و از بی آبرو شدن همسایه خشنود نشویم!

     به امید روزی که اول بحساب خودمان برسیم اگر دیدیم انصافا از “طوسی” بی گناه تریم بعد حکم سنگسار و اعدامش را صادر و اجرا کنیم!
     راستی شما آقایونی که انقدر تند و تیز نظر میدید لواط نکردین قبول، تو عمرتون به هیچ خانمی تعرض نکردین؟ از احساسات هیچ خانمی سواستفاده نکردین؟ بنظرتون از “طوسی ها” بی گناه ترین؟

  2. سلام، خدا امواتتو بیامرزه…بالاخره یه حرف حق خوندم دلم اروم گرفت

   بزرگواران! چرا ازین خاله زنک بازیا دست برنمیدارین؟؟؟ کسایی که به تهمت و قضاوت یکجانبه رو اوردن،بدونن که شیطان هم لعن کرده شمارو…
   در فتنه و جاهایی که شک هست باید به فرمایش امام علی عین بچه شتر عمل کرد، که نه شیر میده و نه سواری!
   موندم چه بهتون میدن اینقد دوست دارین شخصیت یک نفر رو ترور کنین!؟؟! حداقل صبر کنین تا زمان روشن کنه که این شایعه پایانش چیه بعد عین پیر زن غیبت و تهمت بزنین…..
   شرم باد بر انسان هایی که فقط ادعا بشر دوستانه دارن و الکی دل میسوزونن!!!

 29. سلام . لعنت خدا ، هزار بار بر کسی که این دروغ ها را پشتیبانی میکند و از کاه کوه میسازد. خدا لعنت کند کسانی را که ندیده ، قضاوت میکنند. من برای اولین بار است که اسم این بنده خدا را میشنوم. چرا با آبروی دیگران بازی میکنید. همه را مانند خودتان قضاوت نکنید. شما با قضاوت کردنتان باعث میشوید دشمنان (داخلی و خارجی) سریعتر به اهدافشان برسند. مانند اخمق ها عمل نکنید . چرا که دشمنان از طریق شما نادانان ، به مقصدشان میرسند. ضمنا یک ضرب المثل در شهر ما است : هر معتادی فکر میکند همه میکشند و معتادند(کافر همه را به کیش خود پندارد)

 30. با سلام . بنده فقط دو سئوال مطرح می نمایم :

  ۱- چرا با وجود آنکه فساد و دروغگویی صدای آمریکا بارها ثابت شده است ، باز هم عده ایی با این باور که ” تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها” به ترویج شایعه و دروغ پراکنی این رسانه نمای معاند کمک می کنند بی آنکه از اصل و صحت مطلب اطمینان داشته باشند؟

  ۲- رسانه ” خبرگزاری بین المللی قرآن ” از پرداختن به این موضوع چه نفعی می برد؟

  (این خبرگزاری دولتی ، بیانیه دو پهلوی معاونت قرآنی وزارت ارشاد را درخصوص شایعات درباره استاد طوسی منتشر کرد که به سرعت مورد استقبال رسانه های ضد انقلاب و برخی رسانه های داخلی قرار گرفت – توجه داشته باشید حجت الاسلام حشمتی و بسیاری از کسانی که به کار در دفتر معاونت قرآنی وزارت ارشاد گماشته است ، از فعالین فتنه ۸۸ هستند!) – بعد از آن هم در خبری بسیار مشکوک و مجهول که باز با استقبال گسترده رسانه های ضد انقلاب و فتنه گر همراه شد به نقل از یک منبع آگاه!!! از در جریان بودن نگارش نامه ایی از سوی شاکیان آقای طوسی به رئیس قوه قضائیه خبر داد!!! به این ترتیب این رسانه رسمی و دولتی به منبع تایید همان چیزی تبدیل شده که می گویند تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!!!

 31. سایت محترم انتظار داشتم تمام مطالب منو چاپ کنی نه گزینشی . وخواستم بگم مقام عظمای ولایت از اینجور آدما متنفرند و خودشان حتما به قوه قضائیه دستور اشد مجازات سعید طوسی را خواهند داد .

 32. زمان پیامبر کسی آمد و گفت که در خرابه ای صدایی میآید عمر و بقیه گفتند ما برویم و ببینیم چ خبر است اما پیامبر حضرت علی را مامور کرد حضرت علی رفت و پشت خرابه ایستاد و شروع به سرفه زدن کرد کسانی که آنجا بودند رفتند سپس وارد خرابه شد و برگشت نزد پیامبر …وگفت من کسی را در آنجا ندیدم ..چون نمیخاست آبروی کسی برود ..و چه راحت آبروی مسلمان را میبریم وبر گناه ناکرده او شهادت میدهیم…خداوند ما را ببخشد که از اصل افتاده ایم نه دینمان میگوید آبرو ببر نه اصلمان …ما ایرانی ها به کجا میرویم شتابان…آقای من امام زمان و حضرت امام خامنه ای در روی شما شرمنده ایم که مردممان فقط دنبال شایعه پراکنی هستند…

 33. خدایا ما را از شر توطئه دشمنانمان محفوظ بگردان…رهبر عزیزم شما همیشه دشمنی دیرینه آمریکا و اسرائیل را به ما گوشزد کردید و حال میبینیم که سخنانتان سر تا پا حقیقت است..آمریکا و اسرائیل نمیتوانند به کشور و دین ما ضربه بزنند الا با شایعاتی دروغ و بردن آبروی افرادی که گناهی مرتکب نشدند کجا رفته انصاف ما که شایعات را ندانسته انتشار میدهیم و یادمان رفته که بین حق و باطل ۴ انگشت فاصله است حق چشم است و گوش باطل…یا حسین(ع) ما در محرمت عزاداری کردیم و در محرمت هم بدون سند و با کذب دشمنانمان آبروی قاری قرآن را بردیم بدا به حالمان….

 34. از خدا بترسید

  میدونید حرمت انسان از کعبه قبله مسلمین هم بیشتره
  چه برسه به انسان مؤمن وقاری قران
  مگر انهاییکه تهمت زدن کیا هستن ؟؟؟
  صدای صهیونیسم دوستدار نشر منکرات مخصوصا میان جوانان مسلمان
  اصلا هدف از نشر این خبر برای نشر منکرات
  صحبتم بادوستانیکه واقعا در دل انها ذره ی از انسانیت وایمان به خداوند وجود دارد
  سربازان گوش بفرمان صهیونیسم نباشید

 35. امان از زودباوری ها و قضاوتهای ما…
  دشمنان ما ,ساده لوحی بعضی ازما را شناخته اند که این چنین ساده با ابرویمان بازی میکنند.

 36. اول خواهشا شما خودتو به رهبر ما نچسبون لااقل تاموقع مشخص شدن پرونده و نظر شخصی من اینه که اگه شما گناهکار هستید که بهتونم نمیخوره بیگناه باشید اسم پاک قران و اسلام و رهبر رو در کنار خودتون نذارید خواهشا و تقاضا دارم از مسولیین که حق و باطل رو سریعتر مشخص کنن تا به کسی ظلم نشده باشه جلوی این همه چشم که منتظرن اخر مساله رو ببینن

 37. محتملا موضوع به آن شدتی که در شبکه های ماهواره ای عنوان شده نبوده ودر حد لمس یاکلام بوده است که البته آنهم اگر صحت داشته باشد باز برای کسی که با کلام خدا همنشینی وانس داشته است دور از شان ومنزلت بوده وبرای مخاطبین هضم چنین رویدادی ناگوار وسنگین بلکه بسیار ثقیل میباشد به نظراهل بصیرت باید یک چنین رخدادهایی کالبدشکافی وآسیب شناسی شود چرا بجای توجه به صوت والحان، مفاهیم نباید در مد نظر مخاطبین وعاملین قرار گیرد دلنشینی کلام خدا در معنا ومحتوای آن میباشد نه در شکل وظاهر آن، که مبنای ارزیابی قرار گیرد وخوش الحانی را مترادف با ایمان وتدین فرد ببینیم باید درونمایه افرادی که به مناسبت های فرهنگی، ورزشی،هنری وغیروذالک تحت عنوان مربی یا معلم با افرادی بخصوص از قشرنوجوان سروکار دارند باید بادید روانشناسانه مورد کنکاش قرار گرفته وبارعایت تمهیداتی فرزندان خانواده هارا به آنها سپرد زیرا قشر نوجوان فارغ از نوع جنسیت بسیارآسیب پذیر وحساس بوده وکوچکترین برخوردو گفتار نابجا میتواندبه فروپاشی روحی وانحراف آنها منجرشود وشخصی که در آینده میتواند به یک عنصرمفید وارزشمند تکامل یابدوظرفیتهای لازم را ازاین حیث داراست به یک روانپریش وتبهکار تغییر وضعیت دهد، تساهل وتسامح کافیست! دربرابرمفاسد اقتصادی خواص!به قدرکافی و وافی!!مسامحه شد در رعایت مسائل اخلاقی باید جدیتربودوجدیت واهتمام بیشتری مبذول نمود.

 38. متاسم جناب سعید طوسی من از طرف همه ی انهایی که مسلمان هستند و بدون هیچ اطلاعی این خبر زشت و دروغ راپخش میکنن عذر خواهی میکنم ولی متاسفانه نمیدانند که خود ان ها قربانی هستند و دارند ابروی دین خود را زیر سوال میبرند

 39. همگی با من بگید ، استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله استغفر الله ، دیگه هیچ کس هیچی نگه

 40. بنده های خدا اگه یارو بی گناه باشه تبرعه میشه اگرهم باشه بدا به حال اون صد نفرچه خبره اون بالابالاها و بدا به حاله ما که عمری درخواب بودیم

 41. با سلام
  منم مثل شما دوستان ایرانیم مسلمان و شیعه هستم نظراتتون کاملا خوندم شما کاملا بخاطر یک کلمه خار و خوار ب جون هم افتادین دارین همدیگه رو تیکه تیکه میکنید بعد دارین درباره آبروی یک نفر تصمیم میگیرید دو ستان کاری انجام شده یا نشده من نظر بدم یا ندم هیچ فرقی بحال کسی نمی کنه همه میدانیم چی شده و آخرش چی میشه پس لطفا خودتون اذیت نکنید

 42. بابا پرونده خیلی قدیمی تر از این حرفاست، [این طور که شنیده شده] توبه نامه هم نوشته، ازش صدا ضبط شده، چرا می اندازین گردن آمریکا؟!

 43. امیدوارم این مساله حقیقت نداشته باشه لطفا قضاوت را بگذارید بر عهده اهلش اگر گناهکار بودنش اثبات بشه که به سزای اعمالش میرسه اگر هم که بی گناه باشه وای بر اونایی که به شایعه دامن زدند تو این دوره و زمونه که آدم به چشم خودش اعتماد نمیکنه وای بر قضاوت در مورد ندیده ها

 44. امیدوارم این مساله حقیقت نداشته باشه لطفا قضاوت را بگذارید بر عهده اهلش اگر گناهکار بودنش اثبات بشه که به سزای اعمالش میرسه اگر هم که بی گناه باشه وای بر اونایی که به شایعه دامن زدند تو این دوره و زمونه که آدم به چشم خودش اعتماد نمیکنه وای بر قضاوت در مورد ندیده ها

 45. سلام بچه ها تقریبأ همه نظراتونو خوندم.
  ما آدما یه اتفاقی میوفته در مقابل به چند روش گارد میگیری.بعضیا مغرضانه برخورد میکنن میگن کار خودشه باید بسزای اعمالش برسه. بعضیا میگن نه امکان نداره کاره خودش باشه چون بهرحال قاری و رهبری و … . بعضی ها ترجیح میدن دنبال نمونه مشابه بگردن تا بشه باهاش قضاوت کرد.
  اما من میگم این اتفاق چه افتاده باشه چه نیافته باشه وظیفه ما چیه؟؟؟؟
  اگه افتاده باشه وظیفه ما اینه از قانون بخوایم باهاش مقابله کنه و ما هم بحرمت قرآن و قاری بودنش طبق حقی که بگردن قاری قرآن داریم براش طلب مغفرت کنیم.(البته بعد از افشا علنی توسط حکومت)
  اگه هم این اتفاق نیافته باشه که وای بر ما وای بر ما وای بر ما که تهمت و آبرو یه مومن بردیم و مجازاتمون در قیامت نزد خداست بلاشک.
  پس به نظرم میشه نتیجه گرفت که بهتره حرف نزنیم و به آیه ۶ سوره عنکبوت مراجعه کنیم که میفرماید ” الم یعلم بان الله یری” آیا انسان نمیداند که خدا او را میبیند ؟؟؟؟
  بچه ها بیاید بیشتر در مورد این قضیه فکر کنیم و خدا رو قاضی قرار بدیم. قصاص قبل از جنایت نکنیم و همنوا با دشمن حرکت نکنیم. والسلام

 46. یا رهبرا مددی ، یا رهبرا مددی ، یا رهبرا مددی ، یا رهبرا مددی ، یا رهبرا مددی ، یا رهبرا مددی ، یا رهبرا مددی ، یا رهبرا مددی ، یا رهبرا مددی ، یا رهبرا مددی ، یا رهبرا مددی ، یا رهبرا مددی ….. روی حرف رهبر هیچی نگید

 47. اين مسئله رو زياد نبايد كش داد ًـ احتمالا اين ده نفر نوجوون خواب زده شدن يا خيالاتي كه شكايت كردن بعدم پس گرفتن

 48. اگر با دقت به فیلمی که پخش شده گوش کنید متوجه میشید که سناریوی فیلم از سطح پایینی برخورداره و اگه تعصبی برخورد نکنید متوجه میشید خبر کاملا کذب هست.از نحوه ی صحبت شاکیان و کلمات و جمله هایی که به کار میبرن کاملا واضحه که دروغ میگن.لحن صحبت افرادی که سالها دنبال قرآن هستن اصلا اینجوری نیست.در موضوع تجاوز به دو نوجوان در مکه،با پدر یکی از اونها دریکی از برنامه های رادیو صحبت میکردن بنده خدا زاااااار میزد و میگفت طاقت ندارم درموردش صحبت کنم شرمم میشه چیزی بگم ولی تو این ماجرا پسرا خیلی ریلکس حرف میزدن و از کلمه سکس به راحتی استفاده میکردن.نفر اول که خیلی باحال بود قاضی مسابقه بهش زنگ زده و ازش دعوت کرده؟؟؟؟؟؟آخه مگه الکیه؟؟؟؟!! اگه تو اینقدر گنده بودی که قاضی ازت دعوت کرده که اگر برفرض محال مورد تجاوز واقع شدی اینقدر برش داشتی که بری اعتراض کنی! بعدشم یک قاری معروف امثال طوسی یه شبه به این مقام نرسیده که اینقدر پیش پاافتاده برخورد کنه و در کشوری که بخاطر قرآن دعوت شده و همه جوره زیر نظره ،خیلی ریلکس در فرودگاه مجله سکسی بگیره دستش و به پسره نشون بده که تحریکش کنه!!!!!
  آخر فیلم هم تیکه ی کوچیک و بی ربط با موضوع از یه آخوند که معلوم نیست آخوند انگلیسی هست یا نه پخش میکنن.آخه این تیکه چه ربطی به موضوع داشت غیر از اینکه هدفی غیراز زیرسوال بردن اسلام و قرآن رو دارن.
  ما اصلا تو اسلام توبه نامه نداریم!!!!!!آخه کجای قرآن اومده هرکی گناهی مرتکب شد توبه نامه بنویسه و بده بنده های خدا امضا و تائیدش کنن؟؟؟فیلمشون هنوز هم خیلی جای حرف داره .یکباره دیگه با دقت نگاه کنید و گوش کنید.
  فیلمش بیشتر کمدی بود تا مستند….

 49. سلام
  دوستان محترمم…خدا وکیلی سود این حرفا واس شما چیه؟؟؟
  این کار چه رخ داداه باشه چ نباشه،شما چکاره این؟هاااا…
  نعوذ بالله خدایید؟قاضیید؟امام معصومید؟ شما چکاره اید ک واس این بنده خدا تعیین تکلیف میکنید…مگه تو نهج البلاغه نخوندین ک در فتنه ها چونان شتر دوساله باشید ک ن پشتی برای سواری و ن پستانی برای دوشیدن دارد…ودر ضمن بی شک این کار و فتنه غربه…اگه یادتون بیاد اولش تهمت به مداحان بیت رهبری زدن الان نوبت قاری قرانشه…و اینکه میخان دید مردم ایران و جهان نسبت به ولایت فقیه و رهبری و اطرافیانش بدبین کنند…و درموردش سند قابل قبولی موجود نیس…و وجود شاهدان هم ی چیز سادس پول بدید بنده از هر نوع شاهد گیر میارم که بیاد داداگاه قسم بخوره…و در آخر بقول یکی از بزرگان…تا کفش کسی را پا نکرده ایم درباره چطور راه رفتن آن فرد قضاوت نکنیم…
  استغفرالله من کل شئ…
  و من الله توفیق

 50. سلام ، جامعه ما درگیر هزاران شایعات بوده و هست این مورد و مثلا شایعه مشارکت در اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی محمودرضا خاوری رئیس سابق بانک ملی ایران و البته شایعاتی که در مورد آقایان فاضل خداداد ، مرتضی رفیق دوست ، غلامحسین کرباسچی ، شهرام جزایری ، عباس کوتول ، مه آفرید خسروی ، بابک زنجانی بوده و همینطور این عادت غلط ادامه دارد .

 51. سلام
  روز تون بخیر

  آگاهی و بیداری لازمه انسجام یک ملت
  باید نسبت به دشمنان اسلام و ایران شناخت کامل داشت اونها از هر حربه ای برای فروپاشی نظام استفاده می کنند
  پیشنهاد من به همه دوستان تفکر و تعقل بیشتر و این پیشنهاد فقط برای افرادی هست که خواب هستن نه اون هایی که خودشون رو به خواب زدن
  دشمن زمانی که کشور رو در دست بگیره…چنان تنفری از ایران و ایرانی داره که عقده های چندین سالش و سر همه مردم ایران میاره
  کینه شتری دشمن بر هیچکس پوشیده نیست
  برای حفظ غیرت و ناموس و آب و خاکتون بازی نخورید کمی عقب بکشید و با دیدی باز میدان جنگ رو مشاهده کنید ما به هیچ عنوان نباید بازنده باشیم

 52. من موندم این همه جوک از کجاااااااااااااااااا؟
  این همه تبلیغ از کجا
  تازه توی متن نوشته اینا خودشون طرفدار همجنسگرایی هستن اونوقت میان یه همچین موضوعی رو تو بوق و کرنا میکنند که آی فلان است و بهمان…
  گناه افراد رو نباید به پای همکاران و هم مسلک ها گداشت تازه اگر گناهی باشه.
  از اون گذشته اثبات همچین گناهی در دین اسلام بسیار مشکله اونوقت بعضیا پیش پیش از ذهن کند و منحرفشون استفاده میکنند و رای صادر میکنند. اصلا مگه شما چقدر میدونید؟
  کی میخواهیم درست بشیم؟ چقدر بغض و کینه نسبت به اسلام آخه؟

 53. این وب سایت های یهودی میخواهند آبروی اسلام را ببرند.که پیامبر اکرم در این باره میفرمایند که بزرگ ترین دشمن مسلمانان یهودی ها هستند.ما نباید این شایعات را که کذب هستند را به حقیقت بدانیم یهودی ها میخواهند شیرازه ی اسلام را درهم کنند اما ما نمیگذاریم و به استاد سعید طوسی میگوییم با باتو هستیم

 54. لعنت خدا بر دشمنان وشایعه پراکنان در اسلام بخصوص ایران اسلامی بخدا یهودیان دشمن مسلمانان بخصوص شیعیان هستند، باید فکری بحال جهالت خودکنیم که دراين امر ازعربهای جاهل نیز پیشی گرفتیم،

 55. با سلام ، سفارت عربستان قبلا در خصوص تجاوز به نوجوان ایرانی در فرودگاه جده اعلام کرد این فقط شایعه سازی بوده . خب مستندات موجود بود چند سری حرفهای ضد و نقیض هم زده شد خیلی هم سوتی دادند و دو پهلو توجیه کردند اما الان هم میگند شایعه بوده … شایعه … شایعه … کی دیده ؟ کی شنیده ؟ خب اثبات صحت این موضوع برای پادشاه عربستان خیلی گرون تموم خواهد شد اونها مثلا پرچم دار اسلام ناب محمدی هستند. ( امان از شایعه و امان از پادشاه )

 56. بنده خدایی سوالی پرسیده…مطرح میکنم.
  کسی که قصد تجاوز به کسی رو داره…چهارتا شاهد عادل رو با خودش میبره چکار؟
  بعد…آیا این نقص قانون نیست که دست متجاوز باز بمونه و دست اونی که بهش تجاوز شده برای همیشه بسته باشه؟…
  .
  شما چه جوابی برای این دو سوال دارید؟…

 57. تموم مشکلات ما حل شده فقط موندیم که آیا آقای طوسی ۱۰ نفر رو … کرده یا نه…!!!
  والا من هیچ قضاوتی روی این مسئله ندارم خدای آقای طوسی بالاسرشه و فک نمیکنم دیگه اینقد آدم ابلهی باشه که به خاطر ارضا شدنش ۱۰ تا نوجوانی که اومدن قرآن یاد بگیرن رو بشون تجاوز کنه اینطور که شنیدم ایشون در دنیا داره فعالیت خودش رو انجام میده و اونقدر ارضا شدن راحت شده که نیاز نیست عابروی خودت رو اینجور مسخره ببری برام هم مهم نیست که اینجا کی عابرو مند میشه و کی بی عابرو من پی کار و کاسبی خودمم و بیشتر به فکر رشد کارو کاسبی خودمم و میدونم با این بحث های مزخرفی که توی کشور رواج پیدا میکنه کارو کاسبی ماهم همچنان رشد نمیکنه منظورم اینه که کشور ما هیچ وقت رشد نمیکنه اگر کسی دلسوز جامعشه و میخواد کاری کنه راه حلی برای رشدمون بیاره و پیگیرش بشه همون کاری که ما توی خوزستان داریم انجام میدیم دنبال این بحث های واقعا خاله زنک نیستیم و متوجه شدیم که باید پیشرفت کنیم وگرنه همینجور عقب میمونیم و اینم میدونم خیلی از کسایی که نمیخوان ما پیشرفت کنیم تموم امیدشون به جهل ماها بسته شده امیدوارم کمی دلسوز مملکتتون باشید نه آقای طوسی… شماهم برید پی کارو کاسبیتون…!

 58. در ضمن این هم به دو جناه عزیز میگم که یکم روی تفکراتتون کار کنید حد اقل سعی کنیم یه نقطه اشتراک هایی با هم داشته باشیم باور کنید هیچ کس قرار نیست بیاد برامون دلسوزی کنه اقتصاد رونق بگیره هیچ کس قرار نیست بیاد فرهنگمون رو درست کنه هیچ کس قرار نیست بیاد به فکر امنیتمون باشه به خدا قسم همش خودمونیم تنهای تنها پس یکم جدی باشید همه دارن میرن جلو ما موندیم سر بحث آقای طوسی اینقد ساده بین نباشید خیلی بحثای مشابه این جریان دیدم که داره مارو سرگرم میکنه تا الان کسی سعی کرده در هر جایگاهی که داره حتی بیکار هم باشه یه برنامه کوچیک برای رشد محل زندگیش طراحی کنه…؟! باور کن هیچ کس نبود پس ول کن این مسخره بازی هارو و ادای افراد روشنفکر رو در نیاریم همون چیزی باشیم که هستیم فک کنم ههمون آرزومونه یه جای خوب زندگی کنیم پس اینجور فکر کن و برو جلو… معزرت زیاد خستتون کردم یا علی…!

 59. قد افلح من زكاها و قد خاب من دساها
  از همه شنوندگان و بينندگان اين خبر دعوت به تحقيق و تفحص خداپسندانه ميكنم تا حقيقت برايشان روشن شود و ديگر دستخوش توطئه دشمنان داخلي و خارجي اسلام نگردند.
  مراقب باشيم در مورد ديگران چهه مي گوييم و چه چيزي را تأييد ميكنيم.
  حسابي هست و كتابي رفقا.مراقب باشيم!!!

 60. من یک بار قایمکی یک قلطی کردم فکرش نمیکردم کسی بفهمه یک هفته نشد تمام رفیق اشناهامون مثل بمپ ترکید من موندم چجوری مردم سری باخبر میشن فکرش نمیکردم کسی بفهمه والا راسته میگن تا نباشد چیزکی مردم نگوییند چیزها دیگه عبرت شد نمیشه همه کارها پنهان بمونه برام اون خدایی بالا داره میبینه همون اینکار کرد تا عبرت بشه برام

 61. سلام به همه دوستان. توجه همه عزیزان را به سه مطلب جلب می کنم:
  ۱ – شکایت چند نفر نوجوان قاری قرآن و تشکیل پرونده و تاکید مسئولین بر پیگیری و بررسی جدی و خارج از نوبت پرونده وووووووو هیچکدام دلیل بر مجرمیت سعید طوسی نیست. تا نتیجه نهایی را قوه قضائیه اعلام نکند هیچ کس حق قضاوت ندارد.(تازه بعد از اعلام نتیجه نهایی ، آنچه حقیقت محض است ، در علم خداست . چه بسا بر اساس شواهد و قراین ، قاضی حکمی کند ولی در علم خدا یک چیز دیگر باشد.
  ۲ – اینگونه ماجراها چون به مسائل عفت عمومی و گناه جنسی و فحشا مربوط می شود ، دامن زدن به آن و انتشار لحظه به لحظه اخبار مربوطه و پرداختن افراطی به اینگونه اخبار ، خودش گناه است (از باب اشاعه فحشا)
  ۳ – این پرونده خاص ، علاوه بر مسائل عفت عمومی ، ارتباطی هم با قرآن دارد که پرداختن افراطی به این خبر و این پرونده در رسانه ها و بحث کاربران ، علاوه برگناه اشاعه فحشا ، این اشاعه فحشادر کنار موضوع قرآن ، اثرات مخرب بدتری هم دارد که مربوط به جامعه قرآنی می شود.( افرادی که از مسئولین این جلسات هستند ، منظور مرا متوجه می شوند.) بنابراین ، اینگونه پرداختن افراطی به این پرونده ، گناه مضاعفی دارد که ظلم به قرآن هست.
  ۴ – باید کمی تعقل کنیم که این پرونده ۶ سال پیش ، چرا توسط رسانه های بیگانه احیا شده و تیتر رسانه ها قرار گرفته ؟ آیا قرار است با بزرگنمایی آن ، واقعیاتی تلخ مثل اختلاس و…. مخفی شود ؟!!!! خدا بهتر می داند.
  البته قطعا قوه قضائیه به وظیفه شرعی و قانونی خود در این پرونده عمل می کند و ما هم می خواهیم که هرچه سریعتر (البته نه شتابزده) این پرونده مختومه شود.

 62. جناب در جستجوی بصیرت جوری که شما توضیح دادید یعنی پرونده رو ماست مالی کنن .من یه سوال از شما دارم اگه یه یه فرد عادی بود پرونده اش اینقدر طول میکشید؟قانون باید برای همه یکسان باشه قاری و غیر قاری نداره

 63. به فرض صحت هم داشته باشد ..خوب یک خطای اولاد بشر است ..حکم شرعی دارد مجازات میشود..اینم مثل خطاهای دیگر …

  1. اره مجازات میشه مثه اونی که به یه دختره ده ساله تجاوز کرده بود. فک میکنید مجازتش چی بود؟؟ فقط یک ماه خلع لباسش کردن همینو بس. اینم تو همین مایه ها مجازات میکنن

 64. دوستان گوش کنید همه انسانها جایزالخطلا هستند هیچ کسی جز خدا واقعیت رانمیداند ولی مطمئن باشید که رسانه های آمریکایی دنبال جنجال وآشوب و همچنین دنبال به مسخره گرفتن دینمان هستند پس زود قضاوت نکنید
  خداوند برهمه چیزآگاه وبیناست

 65. کسانی که بی اطلاع تهمت و بهتان را می خوانند و باور می کنند و با افتخار پخش می کنند صددرصد خودشان آلوده هستند من یک کرد زبان هستم و اهل شهرستان مهاباد. هرگز به این تهمت باور ندارم. متاسفانه کسانی به این تهمت ها باور دارند که خودشان در این کارها دست داشته و آلوده هستند. مهم رضای خداست و خداوند ناپاکان را رسوا می کند. قران کریم نگهدارت باشد جناب آقای طوسی.

 66. تهمت نزنید قضاوت نکنید، قضاوت مخصوص خداست آبروی کسی را نریزید این نقشه دشمنه که میخواد جامعه قرانی رو خراب کنه اقای طوسی یه عمر تلاش به ان مقام رسیدند الکی به تهمتها وشایعه ها دامن نزنید تهمت گناه کثیفیه باید یه روزی جواب پس بدین دشمن از هر اقدامی برای خراب کردن جامعه عزیز قرانی دست برنمیداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن