خرید تور تابستان

اخراج روحانیون؟!

یک روحانی در تماس با انصاف نیوز ادعایی را درباره‌ی اخراج روحانیون از سوی سازمان تبلیغات اسلامی مطرح کرده است.

بنا بر مطالب مطرح‌شده از سوی او، روحانیونی که گرایش اصلاح‌طلبانه دارند به بهانه‌های مختلفی از سوی سازمان تبلیغات کنار گذاشته می‌شوند.

بر اساس ادعای مطرح‌شده، سازمان تبلیغات بخشنامه‌ای را صادر کرده است که بر مبنای آن، «روحانیون مستقر» برای حضور در «طرح هجرت» باید در مصاحبه‌ای که بی شباهت به گزینش نیست، شرکت کنند.

او با اشاره به اینکه درباره‌ی این موضوع اعتراض خود را به دفتر رهبری منتقل کرده‌اند از تاکید مسئولان این نهاد برای پیگیری موضوع خبر داد.

این روحانی که به گفته‌ی خود 25 تا 30 سال است که به تبلیغ مشغول است می‌گوید: سوالاتی که در این مصاحبه مطرح می‌کنند بهانه‌ای برای حذف روحانیونی است که با دیدگاه سیاسی سازمان تبلیغات نزدیک نیستند.

او در پاسخ به این سوال که «اگر روحانیون بتوانند به سوالات پاسخ دهند چه مانعی برای ادامه‌ی فعالیت آنها ایجاد می‌شود؟»، گفت: در این صورت هم نیاز به اخذ نامه از بسیج و یا سپاه است که این نهادها هم به هر روحانی چنین نامه‌ای را نخواهند داد.

این روحانی در پایان می‌پرسد که اگر سازمان تبلیغات روحانیون را حذف کرده و به اینجا و آنجا اعزام نکند وجود سازمان تبلیغات چه فایده‌ای دارد؟!


تلاش انصاف نیوز برای پیگیری این موضوع از طریق روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی تا لحظه‌ی تنظیم و انتشار این خبر بی نتیجه مانده است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا