خرید تور تابستان

نامه‌ی یکی از شاکیان پرونده سعید طوسی به صدای آمریکا

یکی از شاکیان پرونده سعید طوسی در نامه‌ای خطاب به صدای آمریکا که برای انتشار در اختیار انصاف نیوز قرار داده، نسبت به نوع پرداختن دوباره‌ی آن شبکه تلویزیونی به پرونده انتقاد کرده است.

متن کامل نامه‌ی او که در سالهای اخیر بارها در گفتگو با انصاف نیوز درباره‌ی پرونده‌ی شکایت خانواده‌ها از سعید طوسی اطلاع رسانی کرده است، در پی می‌آید:

«با سلام و احترام

بنده بعنوان شاکی پرونده به نوع پوشش خبری برنامه صفحه آخر صدای آمریکا انتقاداتی دارم که بر خود لازم می‌دانم این مطالب را مطرح نمایم؛

در شرایط کنونی پس از گذشت سالها باتوجه به اینکه اقتضای سن و سال و حالات روحی بچه‌ها تناسب با طرح این مسائل ندارد که موجب هتک حرمت افراد شده و به جایگاه اجتماعی افراد صدمه وارد می‌کند اینکار بلحاظ اخلاقی اصلا کار شایسته‌ای نیست.

دوم اینکه طرح مطالب خلاف واقع که در پرونده وجود ندارد همانند انتساب اتهام (لواط) و پافشاری بر این موضوع نیز بلحاظ اخلاقی کار شایسته ای نیست زیرا هیچ کدام از شاکیان پرونده چنین اتهامی را به ایشان وارد نکرده‌اند و نمی‌دانم در شرایط حساس کنونی که برخی به دنبال این هستند که از آب گلالود ماهی بگیرند و بهره برداری از برخی مطالب صورت گیرد چه اصراری بر این موضوع وجود دارد که از روی عناد بر محتویات پرونده اتهاماتی افزوده سود و الآن به این شکل این مطالب مطرح شود؟!

یک موقع است که مثلا از عملکرد یک شخص انتقاد می‌شود که مثلا چرا موجبات اطاله پرونده را فراهم آورده و پرونده را از سیر طبیعی و عادی خود خارج کرده و نسبت به آن انتقاد می‌شود خب این منطقی است اما طرح این موضوع الآن در این شرایط و به این شکل واقعا نمی‌دانم چه غرضی پشت آن نهفته است؟!

امیدوارم خداوند عاقبت همه ما را ختم به خیر بفرماید که نسبت به حقوق انسانی که به ذمه یکدیگر داریم به درستی عمل کرده و اخلاق و انسانیت را به جهت اغراض شخصی زیر پای نگذاریم.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. در کشورهای غربی که خودشان سینه چاک همایت همجنسگرایی هستند . چی شده که اینگونه مثلا دلسوز این موضوع شده اند
  موضوعی که برخلاف آن همه بزرگنمایی بود

  چون هدف این بیشرف ها لطمه زدن به حیثیت دینی و اعتبار نظام کشور است

  14
  40
 2. کار رسانه های شیطانی ، آمیخته کردن راست و دروغ است تا نتیجه مورد نظر خود را بهره برداری کرده و مردم را فریب دهد
  از امثال بی بی سی و صدای آمریکا جز اهداف خبیث انتظار نمی‌رود

  2
  2
 3. این شاکی پرونده جرآت نکرده تمام واقعیت را بگوید ولی بخشی از واقعیت را اشاره کرده آنجا که میگوید آن نوجوانان که اقدام به شکایت کردند الان بزرگ شده اند ومیفهمند که دامنه ظلمی که بر آنها رفته چقدر وسیع است پس بهتر است مسئله را فراموش کنیم البته ایشان حق دارد که نگران فرزندشان باشد اما حق ندارد شخص متجاوز را تبرئه نماید وتمام موارد ذکر شده در پرونده را به یک اتهام ناروا تنزل دهد در آنصورت شخص مورد نظر جری خواهد شد

  8
  11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا